Skocz do zawartości
Gajda

Zasilacz Tagan 480w U01 Pfc

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=93885

 

jak ktoś utworzy topic w którym jest odpowiedź na pytanie zamieszczone w tym FAQ, to razem z Benito icon_wink2.gif przyjedziemy do niego i mu to uświadomimy (ręcznie)

Cytat by "TOMAHAWK_". Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaje najwyzsze i najnizsze wartosci :

 

v 3,3 : 3,34 - 3,39

 

v 5 : 4,25 - 4,30 :(:(

 

v 12 : 11,94 - 12,06

 

vbat 3,3

 

-5v : -1,1 ??

 

-12v : -7,8 - -7,9 ??

 

zrobilem jak kazano czyli CPUCool + 3dmark2001 + stala temp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś ten topic co podałem? Chyba wyraźnie napisane, że się softem nie sprawdza napięć!!

 

U mnie na przykład soft pokazuje na +5V jakieś 3,8V a w rzeczywistosci mam 5.07V... i przemyśl swoje postępowanie...

 

Edit:

A z tego topicu 2 pierwsze posty możesz se odpuścić ;]

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po kiego grzyba odsylales mnie między innymi do tego tematu jak teraz każesz mi odpuszczać sobie posty, przecież po coś one są a jeśli ne są potrzebne to chyba nie powinny tam być. Naucz się pomagać ludziom a nie tylko cwaniaczyc i wytykać co się zrobiło źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

git rozumiem przeca, chillout ;) a Chyba mnie ne wgnieciecie w ziemie jak sie zapytam czy mam czujnik na zasilaczu zepsuty ze tak zle podaje? :P

ogarnij sie! ludzie ci podają linki do tematów a ty jeszcze takie głupie pytania zadajesz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po kiego grzyba odsylales mnie między innymi do tego tematu jak teraz każesz mi odpuszczać sobie posty, przecież po coś one są a jeśli ne są potrzebne to chyba nie powinny tam być. Naucz się pomagać ludziom a nie tylko cwaniaczyc i wytykać co się zrobiło źle.

Człowieku, słuchaj nie moja wina że tam się znalazły topici sprzed 4 lat nie do końca poprawne, może poprostu SGJ wkleił nieczytająć, nie wiem... ja ci dałem linka do topica w którym jest dokładnie napisane to co napisał Venom (w 2 poscie tamtego topicu), i na tym po pierwsze powinieneś się skupić. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAPIĘCIA MIERZY SIĘ MIERNIKIEM A NIE PROGRAMAMI !

A propos pomiarów. Porzyczyłem od kumpla miernik i pomierzyłem wszystko jak trzeba (tak myśle).

Mam pytanko w związku z tym. Napięcia według miernika sporo odbiegają od tych podawanych przez płyte (ale to norma). W Idle: 12.13, 5.14 (zmierzone) W stresie :blink: 12.12, 5.13 :blink: .

Jest możliwe żeby napięcia sie tak mało rózniły ?

Może wybrałem złe miejsce pomiaru :huh: ??

Podczas testów przykładałem końcówki do wolnego molexa.

Stresowałem kompa:

SnM + SP + 3DM2005 w pętli.

Gzie przyłożyć końcówki miernka aby zmierzyć napięcia na drugiej linii 12V zasilacza i jak zmierzyć napięcie procka?

Mile widziany link...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gzie przyłożyć końcówki miernka aby zmierzyć napięcia na drugiej linii 12V zasilacza i jak zmierzyć napięcie procka?

Drugą linie mierzysz na wtyczce ATX 4pin, a napięcie procka możesz np. na cewkach sekcji zasilania procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.zive.cz/files/obrazky/2006/06ce...K8NF9-Ultra.jpg

 

Te takie pierścienie z nawiniętym drutem (na tej fotce nad socketem) to cewki.

Wiem jak wygląda cewka :-| , pytałem o to gdzie mam szukać miejsca do przyłożenia miernika.

w miejscu przylutowania ? Od spodu płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba od spodu, można w miejscu przylutowania od góry.

nie zawsze...nie ktore plyty od gory maja zalakierowane i nie da rady...

Sporadycznie, ile takich płyt miałeś? Ja jeszcze z żadną taką docznienia nie miałem. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...