Skocz do zawartości
kamilo23

Topic Roku 2006

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nieświeży Oddech :|

2. Jaka Pralka? Co Wybrać?

Słabizna ;) IMO jaką bieliznę nosicie. Tylko Sikor nie dał możliwości rozwinięcia tych przemyśleń. :lol:

 

Jak juz sie zaklada taki topic, to wypadaloby sie troszke wysilic i podac pare propozycji, nie?

No i z tego co pamiętam to w zeszłym roku ktoś przygotował stosowną ankietę. :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podobał watek w kartach graficznych, gdzie ktoś płakał ze mu karta graficzna nie chce działać. Potem się okazalo, ze nie podłączył dodatkowego zasilania do karty, bo bał się ze przez to się ona spali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=217457 (sorry Plusk ;) ,ale się uśmiałem i to zdrowo :D )

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=14203&st=0 tu też było wiele powodów do śmiechu. Nie ma to jak problemy z kobietami na forum komputerowym.

 

hmm to taka moja pierwsza propozycja ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. niech to zostanie miedzy nami

osz fak ... nie ma to jak na forum, jakimkolwiek takie stwierdzenie Rydzykować :D.... no ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr... a szkoda :D

 

po edicie dodam jakiś topic... kilka miałem w zakładce FUN zanim zrobiłem reinstalkę :(

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był też topic, (nie mogę go teraz znaleźć- chyba usunięty), gościu wygrał parenaście złotych w zakładach sportowych, a rodzice wcześniej mu zabronili grać, za jakieś problemy w szkole, i pytał się co ma począć, czy ma powiedzieć rodzicom że wygrał te 50 zł czy jakoś tak.Miał poważny problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy temat był w kulinarnym, nazywał się "facet" i nie moge go znaleźć ... chyba już go nie ma ;) W każdym razie pewna panna szukała faceta ;P omg ;P i Soker był jej wybrańcem xD

No fakt, dobry był. Temat prawdopodobnie poleciał w świat, założycielką była Pani ZiMatik oberwało nam się po % ale dzięki temu do teraz utrzymujemy kontakt.

 

Mam już nawet wspólne plany...

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcemy rzucić 14 lutego (oh jak romantycznie) palenie papierosów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=217457 (sorry Plusk ;) ,ale się uśmiałem i to zdrowo :D )

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=14203&st=0 tu też było wiele powodów do śmiechu. Nie ma to jak problemy z kobietami na forum komputerowym.

 

hmm to taka moja pierwsza propozycja ,

ehehehe :lol: w ogole zapomnialem o tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ ano zamknął bo Go bardzo ładnie poprosiłam o usuniecie tematu 2 dni temu ^^ :mrgreen:

 

niestety nie - costi go zamknął :P

 

No fakt, dobry był. Temat prawdopodobnie poleciał w świat, założycielką była Pani ZiMatik oberwało nam się po % ale dzięki temu do teraz utrzymujemy kontakt.

 

Mam już nawet wspólne plany...

Chcemy rzucić 14 lutego (oh jak romantycznie) palenie papierosów :wink:

Tat tak to prawda ^^ :rolleyes:

 

i co, doszło do jakiegoś zbliżenia? :lol:

 

A skad Piter ma wiedziec :mrgreen: ??

Edytowane przez ZiMatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...