Skocz do zawartości
Camis

Internet W Gts Energis Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Po rezygnacji z Netii (4 tygodnie bez szansy na podłączenie) , w GTS jestem teraz na etapie "wystąpili do TPSA"

Jutro mija tydzień . Zaczynam się powoli niecierpliwić.

Swojego neta nie mam od 20 lutego. Dobrze że sąsiad ma radiówkę, inaczej bym już chodził po ścianach albo zdetonował ładunek w oddziale Tepsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie połaczenie jest wreszcie ok jak narazie 7h chodzi bez rozłaczania wiec pewnie bedzie już spoko.

 

@Jacek-Placek: nie chce martwić ale mi tak mówili przez 1.5 tygodnia ;], ale teraz powinno byc szybciej bo raczej mniej użytkowników sie przyłacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do infolinii tepsy i powiedzieli mi, że skoro podpisałem umowę z GTS, to tam powinienem dzwonić i reklamować. Lekko sie wkur....

 

W GTS powiedzieli mi że muszą czekać aż oficjalnie pismo od TP że linia już działa poprawie.

( oczywiście nie działa). Potem mogę oficjanie zgłosić awarię. Wtedy GTS oficjalnie zgłosi ją do TP.

W 21 wieku , dwie firmy telekomunikacyjne porozumiewają się za pomocą poczty i trwa to tydzień.

Edytowane przez Jacek-Placek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do infolinii tepsy i powiedzieli mi, że skoro podpisałem umowę z GTS, to tam powinienem dzwonić i reklamować. Lekko sie wkur....

 

W GTS powiedzieli mi że muszą czekać aż oficjalnie pismo od TP że linia już działa poprawie.

( oczywiście nie działa). Potem mogę oficjanie zgłosić awarię. Wtedy GTS oficjalnie zgłosi ją do TP.

W 21 wieku , dwie firmy telekomunikacyjne porozumiewają się za pomocą poczty i trwa to tydzień.

Ech jakiś pechowy jesteś. Kumpel też miał problem, że skrosowali mu linię ale nie mógł się połączyć. Nie wiem jaki mu błąd wyskakiwał. Dzwonił do GTS powiedzieli, że linia jest źle skrosowana czy jakoś tak i kumpel musiał czekać jak łaskawie pracownik TP zrobi co tam trzeba. No ale w końcu doczekał się netu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzej

 

jeszcze marudzisz ?? ja czekam już od 28 lutego i nadal nie mam neta od GTS Energis.

Tez podobnie zlozylem zamowienie.Od 23 marca mam juz polaczenie.Dzownilem na infolinie co tydzien z ptaniem czy zaaktywowali lacze. I wlasnie wtedy 23 marca juz moglem pobrac haslo i login.Pozyczylem modem od neostrady i wszystko zaczelo w ten sam dzien hulac.27 marca przyszedl zestaw i szczerze mowiac lekko sie zalamalem.Rodzielacz gniazdka telefonicznego i filtry lini-Made in China,pudelko biale,plytka ze sterownikami wypalona w pospiechu z jakims tandetnym nadrukiem.Ale tu juz sie czepiam, wazne ze dziala i tylko raz mnie rozlaczylo.Zycze cierpliwosci do Multimo.

Edytowane przez Master-darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj (04.04) mam, czyli po 33 dniach od złożenia wniosku, w sumie nieźle, pingi na wp, onet w granicach 22-23ms, ssanie 55-58kB/s (mam 512kbit), po 3 latach na radiówce to w sumiem jestem zadowolony.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczarni ciąg dalszy,

TP łaskawie przesłało informację z parametrami linii - oczywiście zrobili to ostatniego dnia, mimo iż linia jest już podłączona od tygodnia i modem się normalnie synchronizuje.

GTS dziś coś tam skonfigurowało u siebie - i co ? Niespodzianka !!

Oczywiście linia jest źle podłączona w TP - błąd 651

Zgłoszenie awarii i teraz sobie poczekam, bo przecież są świętą

 

Nóż się w kieszeni otwiera.

 

To nie może być przypadek, oni to robią specjalnie.

Edytowane przez Jacek-Placek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczarni ciąg dalszy,

TP łaskawie przesłało informację z parametrami linii - oczywiście zrobili to ostatniego dnia, mimo iż linia jest już podłączona od tygodnia i modem się normalnie synchronizuje.

GTS dziś coś tam skonfigurowało u siebie - i co ? Niespodzianka !!

Oczywiście linia jest źle podłączona w TP - błąd 651

Zgłoszenie awarii i teraz sobie poczekam, bo przecież są świętą

 

Nóż się w kieszeni otwiera.

 

To nie może być przypadek, oni to robią specjalnie.

sprobuj zainstalowac sterowniki z strony gts-u (o ile masz modem thomsona - chyba jest lekka roznica w tych sterach), a mialem zawsze blad 721 - zle linia przelaczona w/g konsultanta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jestem zachwycony. Polaczenie przy wlaczonym p2p zrywa co kilkanascie minut i z tego co wiem to nie jestem sam z tym problemem.

Edytowane przez m4Rx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek-Placek jeśli masz synchronizacje to nie może być linia źle skrosowana.

No niestety jednak może, bo jak pisałem wyżej kumpel miał podobnie i musiał dodatkowo czekać.

 

Co do jakości usług Multimo jestem zadowolony, ping nieco lepszy niż miałem na neo.

Jedyne co mnie irytuje to, że zdarzają się jeszcze sytuacje rozłączania. Ostatnio się uspokoiło bo chyba z 3 czy 4 dni było ok, miałem to samo ip, a dziś "niespodzianka", bo nawet straciłem synchronizację linii :/ Trochę spanikowałem ale na szczęście kilka min później wróciło wszystko do normy. No ale coś dziwnego się działo. Czasem jeszcze rozłączy,.. ale pewnie będzie wsio ok, skoro kilka dni potrafiło działać bez zająknięcia.

Tak to jest very happy i nie żałuję przejścia na Multimo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja nie jestem zadowolony, wrecz mam dosyc juz tego multimo z powodu tych brakow neta

chociaz pingi sa bardzo fajne

Ping statistics for 213.180.130.200:	Packets: Sent = 100, Received = 100, Lost = 0 (0% loss),Approximate round trip times in milli-seconds:	Minimum = 21ms, Maximum = 36ms, Average = 24ms

z rapidshare'a leci mi tak 110-120 kb/s, moglo by byc tak w granicach 120-130, no ale coz. na innym necie mialem 30 kb/s tak wiec na to nie narzekam. ale z tymi rozlaczeniami to sie nie da zyc. jak przegladam strony to polaczenie trzyma od 30 minut do godziny, ale jak sciagam to po 10-15 minutach zrywa. paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wysłałem kolejną porcję listów do UKE :] odpowiedź dostałem po 23 minutach :razz: od wysłania.

 

Szanowny Panie,

 

w nawiązaniu do wiadomości z dnia 10 kwietnia br. oraz z dnia 22 marca br.

pragnę poinformować, iż UKE wystąpił do GTS Energis z interwencją w Pana

sprawie (22 marca br.).

Niestety do dnia dzisiejszego do UKE nie wpłyneło stanowisko operatora.

Wobec powyższego w dniu dzisiejszym została ponowiona interwencja.

Niezwłocznie po otrzymaniu stanowiska GTS zostanie ono Panu przekazane drogą

elektroniczną.

@sough

 

Lucent Cellpipe 20A-GX-E

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam d-linka dsl-504t i jak do tej pory nie mam ani chwili wytchnienia z tymi rozlaczeniami. mam nadzieje ze w tym tygodniu to naprawia bo to paranoja. jedyne swiatelko w tunelu to ze transfer podniesli. uke pogrozilo palcem i mi dzisiaj z okolo 115 kb/s sie zrobilo ~135 kb/s :] i to nie tylko mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po 2 miesiącach nareszcie własny net :)

 

Po udanej rejestracji, zaraz zabrałem się za testy na www.speedtest.pl

Modem Sagem F@st 800, łącze 6Mb - download 1640kb upload 163kb

trochę mnie to zmartwiło

Następnie podłączyłem modem Linksys WAG354G

download 4730kb upload 246 kb

 

nic więcej nie zmieniałem - duża różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj z okolo 115 kb/s sie zrobilo ~135 kb/s :] i to nie tylko mi.

Wlasnie wszedlem zeby sie zapytac czy u innych tez wzroslo - szczerze mowiac draznilo mnie te 110kb/s strasznie :rolleyes: Teraz sredni transfer 135kb/s, pingi sympatyczne (takie jak mialem na neo) :D Wiec mimo, ze przez miesiac bylem pozbawiony neta jestem jak najbardziej zadowolony - abo 20zl mniej, transfer 2x wiekszy, pingi takie same jak gdy bylem na neo (z tego co patrze na serwerach CSa pingi na neo sie teraz pogorszyly). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach nareszcie własny net :)

widze wiekszosc z gts-owcow czekala przynajmniej miesiac ale nikt nie zaluje, mimo ze pewnie tak jak ja stracil troche nerwow i kasy na obsluge klienta w gts-ie :D ale w/g mnie - bylo warto! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...