Skocz do zawartości
manieq1

Rekordy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sa jakies strony z rekordami polski/swiata w podkrecaniu? Bo tak sie zastanawiam skad wiecie jaki jest na przyklad rekord polski w podkrecaniu Celerona D. Jest HWBot, ale tam jest posegregowane wg najwyzszych wynikow ogolnie, bez podzialu na kraje, i nie wiem czy tam sa wszystkie najlepsze wyniki. Albo jaki jest najlepszy polski czas w SPi 1m. Jesli sa takie strony to podajcie. Z gory sory jesli to nie ten dzial, nie wiedzialem gdzie to dac, jesli zly to przeniescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię mieć wszystko w jednym i w sumie nie pogardziłbym globalnym spisem rankingów max oc, oc i spi...

Coś jak PCUnited.

www.ripping.org

 

To może by coś takiego zrobić na ppc? Ranking PL i World

World >> www.ripping.org

 

Polska >> mozna pomyslec, ale wiele by sie tam nie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo zrobic polski ranking 3dmarkow na superpi.zenfist.pl

 

Jest tam idealnie wszytko rozpisane, strona jest ładna, wiadomo ze na świat mamy hwbota, ale przydałby sie spis polskich rekordow.

 

imo:

pi1m

pi16m

2k1

2k3

2k5

2k6

cpuz

 

bo po co wiecej [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo zrobic polski ranking 3dmarkow na superpi.zenfist.pl

 

Jest tam idealnie wszytko rozpisane, strona jest ładna, wiadomo ze na świat mamy hwbota, ale przydałby sie spis polskich rekordow.

 

imo:

pi1m

pi16m

2k1

2k3

2k5

2k6

cpuz

 

bo po co wiecej [;

Jak dla mnie nice idea :) A kto wykona? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś panie ent , a rozdrobnienie rankingów z tego co widziałem całkiem duże...

Aj tam zaraz panie :D, stary sie czuje :D, a jak widziales w krk az taki stary nie jestem :D

 

fajnie by bylo zrobic polski ranking 3dmarkow na superpi.zenfist.pl

Jak dla mnie nice idea :) A kto wykona? ;>

A kto potrafi i umie? :wink:

 

FiDO! tylko nie wiem czy ma czas i checi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak niedużo by się działo w rankingu PL to i tak warto :P a nie śleczeć godzinami na hwbocie szukając polskich userów :lol: . Zrobić tak na jednej stronie ranking tego wszystkiego co napisał kszonek i z pl i ze świata, wszystko łatwo dostępne :mrgreen: i szukać nie trzeba :banana:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że by wszyscy nasi tam dodawali wyniki ;]

PCU sam zbiera wyniki, atu by możnabyło te 'większe' only zalinkować. Wystarczą same linki - już nie taki gigantyczny OC Databaza

 

ent No niewąptliwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie wydaje ze to bardzo dobry pomysl. Jakby sie to udalo to napewno duzo osob dodawaloby swoje wyniki. Mozna by jeszcze dodac ranking pifast.

Edytowane przez manieq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie trzeba zrobic ten ranking. Potem sie zastanawiac co dodac a czego nie.

ranking jest, FiDO pial ze juz jest gotowy pod benche (co mozna zauwazyc w adresie strony), ale jakos FiDO wcielo w czerwcu i do tej pory go tutaj mało jest [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli FiDo się tym zajmie pewnie będzie profesjonalnie tak jak ranking superpi, obsługa pewnie będzie sie ograniczała tylko do validacji screen'ów niegłupie ;)

 

Ot:

bryce fajny sig :D tylko nie wiem co to br :D

 

a md to MountainDew dobrze myślę :lol:

Edytowane przez GDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<OT>

 

thx, br = bryce tak mi sie walneło jakoś :E musze coś wymyślić i zmienić :lol:

text by jarogniew tak dla jasności z powodu nudy :E

 

MD to też moje inicjały ^^ wiec wiesz.... poklikash ? :lol: joke

 

</OT>

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ranking jest, FiDO pial ze juz jest gotowy pod benche (co mozna zauwazyc w adresie strony), ale jakos FiDO wcielo w czerwcu i do tej pory go tutaj mało jest [;

Ano malo.. wynika to w wiekszosci z .... problemow prywatnych. Dodatkowo pech chcial (a ja sie z nim troche znam :P), ze cala zabawa w o/c mi sie... znudzila... Nie wiem na ile to przejsciowe, a na ile trwałe, w kazdym razie w chwili obecnej nie jara mnie to tak jak kiedys. A szkoda, bo w ostatnim roku poprawily mi sie warunki finansowe (pracuje od lipca - to kolejny powod braku czasu) i moglbym sobie sprawic nawet X6800 (chociaz to nie byloby madre..) to jakos mi sie nie chce zmieniac sprzetu. Od kilku miechow opieram sie przesiadce na C2D, mimo ze teoretycznie moge to zrobic kazdego dnia :) Malo brakowalo, a juz bym sie przesiadl. Razem z Chaosem mielismy brac P5N-E. Byly juz nawet zamowione w sklepie, ale sie tam chlopaki cos pomylili i nie bylo ich na ten dzien co mialy byc. Chaos postanowil zrobic psikusa i anulowal zamowienie, stwierdziwszy mniej wiecej "po ch... nam C2D" :D

Zaoszczedzilismy w ten sposob troche siana. Do moich obecnych zadan na kompie domowym to ja C2D nie potrzebuje, w zasadzie juz nie gram (nie ma w co... moze nowe GTA zmieni ten stan :>), SETI nie licze, bo za prad placimy sami. Samemu platformy nie zmienie, bo nie mam czasu ani ochoty na bycie krolikiem doswiadczalnym. Komp ma dzialac jak wracam z pracy/szkoly etc. . No a jakby tego bylo malo to jestem juz blisko mety jesli chodzi o uczelnie.. w ciagu 2 tygodni miejmy nadzieje zamykam obecny semestr i zostaje juz tylko praca mgr.. Niestety u mnie tez objawia sie syndrom "kończącego" studenta polegajacy na tym, ze im blizej konca tym mniej sie chce i to nie tylko uczyc czy robic projekty.. Jako, ze pracuje w zawodzie to przychodzac do domu nie chce mi sie juz za bardzo klepac czegokolwiek. To tyle w kwestii wyjasnien mojej frekwencji na forum.

 

Wracajac do samego tematu, takie cos chodzilo mi po glowie od samego poczatku jak tylko sie zabralem za SuperPI (to juz z zalozenia mial byc tylko pierwszy krok). Niestety (patrz wyzej) paliwo mi sie wyczerpalo zbyt wczesnie. Fakt faktem, ze duzo nie brakuje do dodania nowych benchmarkow, bo od razu pod tym katem bylo to robione, ale jednak troche dupogodzin musialbym na to poswiecic (szczegolnie, ze tego kodu nie widzialem juz ladnych pare miesiecy, wiec musialbym sobie co nieco poprzypominac co autor mial na mysli :)). "Balem" sie tego, ze predzej czy pozniej taka potrzeba sie pojawi (co bylo z reszta calkiem oczywiscie).. chcialbym dokonczyc to co zaczalem, ale cholera niespecjalnie jest kiedy :/ Przede mna dosc wazny rok w zyciu, co nie wrozy raczej nadmiaru czasu. Nie moge nic obiecac, ale z racji zwiekszonego zainteresowania moze wroci mi motywacja i znajde chociaz kilka godzinek w tygodniu na ten cel. Jak ktos jest wierzacy to niech sie za to pomodli, pozostali niech trzymaja kciuki, moze pomoze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie FiDO, nikt Cie zmuszal nie bedzie i tak baaardzo duzo zrobiles w kwestii rankinow w PL. Byc moze ktos godny zaufania i rownie sprawny w kodowaniu moglby Cie zastapic? (o ile zgodzisz sie na przekazanie kodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze ktos godny zaufania i rownie sprawny w kodowaniu moglby Cie zastapic? (o ile zgodzisz sie na przekazanie kodu)

Pewno.. tylko czy sie ktos taki znajdzie :) nie zebym byl jakis niezastapiony czy cos.. ale, jakkolwiek nieskromnie by to zabrzmialo, zeby sie przez to przegryzc potrzeba troche wiedzy i doswiadczenia, "zapalency" piszacy od paru miesiecy raczej odpadaja.. oczywiscie sluze pomoca i moge wyjasnic co autor mial na mysli (w koncu nawet profesjonalista nie od razu musi sie lapac w cudzym kodzie), ale mimo tego potrzeba bedzie sporo samozapalu. Jak ktos sie znajdzie to jest tez wieksza szansa na to, ze i mi wroca checi. Zobaczymy.. moze cos z tego wyniknie, oby :)

Tymczasem spadam sie pakowac, bo jutro z rana lece w delegacje i do poznego piatku nie bedzie mnie w kraju.. nie wiem czy bede online jak juz bede po "pracy", wiec mozliwe, ze wyniki powisza do soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno.. tylko czy sie ktos taki znajdzie :) nie zebym byl jakis niezastapiony czy cos.. ale, jakkolwiek nieskromnie by to zabrzmialo, zeby sie przez to przegryzc potrzeba troche wiedzy i doswiadczenia, "zapalency" piszacy od paru miesiecy raczej odpadaja.. oczywiscie sluze pomoca i moge wyjasnic co autor mial na mysli (w koncu nawet profesjonalista nie od razu musi sie lapac w cudzym kodzie), ale mimo tego potrzeba bedzie sporo samozapalu. Jak ktos sie znajdzie to jest tez wieksza szansa na to, ze i mi wroca checi. Zobaczymy.. moze cos z tego wyniknie, oby :)

Tymczasem spadam sie pakowac, bo jutro z rana lece w delegacje i do poznego piatku nie bedzie mnie w kraju.. nie wiem czy bede online jak juz bede po "pracy", wiec mozliwe, ze wyniki powisza do soboty.

Z tym znalezieniem kogos to chyba najwiekszy problem :D Udanej delegacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...