Skocz do zawartości
manieq1

Rekordy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pytanie z innej beczki czy ta stronka http://www.ripping.org/database.php?act=records bierze rekordy z innych stronek bo przegladajac ja z ciekawosci znalazlem tam swoj nick wraz z moim celeronem 700@1050 i wynika ze jestem najlepszy w kategori :P a swoj wynik rejstrowalem tylko na jednej polskiej strony(ale nazwy nie pamietam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym odswierzyc nieco temat w sprawie bazy polskich rekordow w benchach, jako ze ostatnio dysponuje serwerkiem, moglbym stworzyc cos takiego (bardzo prosta stronka, jakas tabelka, php i inne nie dla mnie :D), same rekordy bez innych miejsc, pytanie tylko czy jest zapotrzebowanie na cos takiego? Rekordy powiedzmy SPi wszystkie, PiFast, wPrime no i marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl, aczkolwiek dodalbym np. OC memek, OC gpu etc. Nie chodzi o sam czas w spi :D

no działka na takty to nie problem, ale drugiego HWBota to ja nie zrobie :-)

 

DEVILEK >> Ty i tak pomozesz bo nie bede waszych 3d szukal wszedzie :P

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Cinebench 2003 ? Też mógłbyś dorzucić. :)

a niby skąd wiedzieć ze dany wynik jest rekordem w kategorii, jak tylko w Polsce się tym bawimy?

 

//

 

Ent się rozkręca jako webmaster :D administrator serwisu, teraz baza danych, uhu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby skąd wiedzieć ze dany wynik jest rekordem w kategorii, jak tylko w Polsce się tym bawimy?

 

//

 

Ent się rozkręca jako webmaster :D administrator serwisu, teraz baza danych, uhu ;)

Imho strona enta dziala raczej w formie bloga, niz portalu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent się rozkręca jako webmaster :D administrator serwisu, teraz baza danych, uhu ;)

Przeca pisalem ze to zwykla stronka w htmlu moglaby byc :D, po swietach cos porobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mem : 4-4-4-6 ;) Tam gdzie masz X'y wstaw sobie ta 6 ( 5 jakos nie chcialo podejsc, a tyle maja def :blink: )

 

Hmm podzial jasny i nie skomplikowany : jedni PI, drudzy 3D :D

6 juz sa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zrobić coś w stylu "CPU Overclocking Records" z ripping.org :wink:

Dla samej Polski po co? nie ma sensu bo i tak nic sie tam zmieniac nie bedzie, a jak bedzie to w takim stopniu, ze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to co jest styka. Reszta mało popularna.

 

Całkiem Ci to wyszło :D logo sam robiłeś?

no pewnie ze sam :D, na logo po czesci znajduje sie:

- moja rura z DI,

- Pentium II MaSella,

- termo ryby,

- unit RaVen'a,

- sprzet OC-Teamu,

- kawalek Swidra,

 

Nie bawem chyba poprawie nieco to logo bo zadowlony z niego nie jestem. Dla mnie troche za malo tych benchow, ale nie wiem co dodac jeszcze - SPI 2m, 4m, 8m? - moze ktos zacznie to liczyc, wPrime? Formularz zgłoszeniowy do dodawania wyników jeszcze nie działa, ale niedługo zacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze sam :D, na logo po czesci znajduje sie:

- moja rura z DI,

- Pentium II MaSella,

- termo ryby,

- unit RaVen'a,

- sprzet OC-Teamu,

- kawalek Swidra,

 

Nie bawem chyba poprawie nieco to logo bo zadowlony z niego nie jestem. Dla mnie troche za malo tych benchow, ale nie wiem co dodac jeszcze - SPI 2m, 4m, 8m? - moze ktos zacznie to liczyc, wPrime? Formularz zgłoszeniowy do dodawania wyników jeszcze nie działa, ale niedługo zacznie.

kawałek Świdra - to zdecydowanie dodaje profesjonalizmu tej stronie :D

 

imo u nas mało kto bawi się w inne PI, więc zarazie nie ma co. wPrime to samo. Cinebench - tylko quadcore sie liczy, przy 3.5ghz wyprzedzić go nie ma praktycznie szans. wPrime praktycznie to samo - ktoś odpali na 8 rdzeniowym serwerze na opteronach i mało co dokonasz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samej Polski po co? nie ma sensu bo i tak nic sie tam zmieniac nie bedzie, a jak bedzie to w takim stopniu, ze....

Wg. mnie to byłoby więcej zmian i zabawy niż będzie teraz - w tej chwili strona jest dla kilku(nastu) osób, które i tak nie leją codziennie ln2 do kontenerów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to byłoby więcej zmian i zabawy niż będzie teraz - w tej chwili strona jest dla kilku(nastu) osób, które i tak nie leją codziennie ln2 do kontenerów <_<

Strona jest po to żeby sprawdzić jaki jest aktualnie rekord. Do tej pory jest TYLKO ranking spi16m by FiDO, nic innego. Ciężko się dokopać do innych wyników, trzeba by przeglądać tematy na forum, a też dużo może umknąć. A teraz wszytko w jednym miejscu. imo fajny pomysł ;]

 

Kszonku dzieki ;)

 

Juz dawno zapomnialem o Cinebench, a przeca 32 bit spokojnie styknie do pykniecia czegos fajnego na QX :rolleyes:

jak już pykać Cinebencha to na 64b ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent - webmasterze :D

Jak to miło, że kawałek mnie znalazł się na logo :mrgreen:

 

Stronka fajna, wszystko widać co i jak - rekordy są :)

 

Ale czy nie myślałeś zrobić jakiegoś podziału w tych rekordach ? Amd, intel, nvidia, ati, może nawet troszke bardziej się zagłębić ?

Bo narazie to tylko btl, oc-team i może purepc team będzie tam zamieszał swoje osiągnięcia.... chyba, że ktoś jeszcze chce nas zaskoczyć ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinebench'a mozna dodac to nie jest problem :D

 

Moim zdaniem rozbijanie jeszcze bardziej rekordków nie ma sensu. Bez przesady 128 kategorii po co? od tego jest HWBot, ripping.org, lowclock challenge i pare innych, tutaj maja byc tylko best of the best :P

 

Bo narazie to tylko btl, oc-team i może purepc team będzie tam zamieszał swoje osiągnięcia.... chyba, że ktoś jeszcze chce nas zaskoczyć ?

Dawno Cie Świderku tutaj nie było :P

 

To nie jest ranking zamknięty - ile jest fajnych C2D na forum? sporo, nikt nikomu nie zabrania LN2 kupic, wbrew pozorom jedna sesja z Ln2, moze wyjsc taniej niz niejedno WC na forum.

 

DEVILEK >> 2 systemy na 2 partycjach, wybor przy boocie i nie ma problemu.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...