Skocz do zawartości
kucyk

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostało mi tylko śmiać się, bo już nie ma co płakać. :lol2:

Tyle obiecywali, mówili , że sytuacja z pierwszą częścią nie powtórzy się ponownie, a jednak.

Oni chyba mają nieźle narobione w głowach... Z takiej ładnej gry zrobić coś takiego. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie wspomniał , że były zapisany na beta testy na fileplanet coś od 10kwietnia , niestety dopiero dzisiaj oblukował poczte i wiadomo klucze się skończyły.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz testować takie bagno? współczuję ...

nie no po prostu leżę :lol2: , co za next generation gaming, przyjrzałem się screenom i jestem pewien, że to silnik z jedynki, mogli sobie darować wersję PC a nie wypuszczać coś takiego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz testować takie bagno? współczuję ...

nie no po prostu leżę :lol2: , co za next generation gaming, przyjrzałem się screenom i jestem pewien, że to silnik z jedynki, mogli sobie darować wersję PC a nie wypuszczać coś takiego ...

wyjdzie demo - zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu dostałem zaproszenie na testowanie wersji multi PC na fileplamet. Niestety podziekowano mi (2gb+7900GTO+ core2duo 6300 to za malo). Ciekaw jestem jakie beda wymagania bo to troszke lekka przesada...

open beta ma wyjsc na dniach wiec Cie nie ominie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja piernicze :| To przestaje byc smieszne... Ubisoft wypuszcza najlepsze perełki w które normalnie aż chce sie grać, a tutaj takie jaja. Kiedyś to była dobra firma, a teraz? Albo ktoś im za takie coś nieźle płaci, albo im sie nie chce wypuszczać gier na PCta i pomału schodzą z tego rynku. Powiedzcie mi panowie w co tu grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz testować takie bagno? współczuję ...

nie no po prostu leżę :lol2: , co za next generation gaming, przyjrzałem się screenom i jestem pewien, że to silnik z jedynki, mogli sobie darować wersję PC a nie wypuszczać coś takiego ...

Na 100% nie wiadomo czy gierka będzie tak wyglądać , jeżeli tak , to ośmieszą się na maxa. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu dostałem zaproszenie na testowanie wersji multi PC na fileplamet. Niestety podziekowano mi (2gb+7900GTO+ core2duo 6300 to za malo). Ciekaw jestem jakie beda wymagania bo to troszke lekka przesada...

Nie przesada, nie chodzi tu o proc ani o ramki tylko o grafę... 7900 to trochę za słaba karta na nowe gry i to nie jest coś dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wedlug ciebie rynek kart graficznych nadajacych sie do grania w nowe gry to 7950 wzwyz?

a moze 8800gts i 8800gtx? :lol2:

ja rozumiem jakby jeszcze bylo co testowac, ale to cos co widac na powyzszych screenach, czy uwazasz, ze aby uruchomic cos takiego potrzeba karte grafiki z najwyzszej polki?

 

tak tak wiem, w pelnej zostanie wszystko poprawione :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi się nie załapałem.Ale jakiś czas temu znalazłem coś takiego:

Minimum Specification:

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1Gb

Graphics card: Mimimum 128mb (not shared) with shader 2.0 support

 

Recommended Specification:

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.8GHz

RAM: 1Gb

Graphics card: 256mb with shader 2.0 support

 

Release Date:

June 29th 2007

 

 

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/2...13/m/1361067245

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujecie.. jako ze w poprzedniej becie uczestniczylem + staz na scenie GR, z automatu dostalem zaproszenie do zamknietej bety, takze moge cos powiedziec.

Grafika jest nadal bardzo ladna, w sumie to ten sam silnik, widac delikatny spadek fps ale podejrzewam ze do pelnej wersji juz zoptymalizuja. Gram w 1280x960 wszystko na full - framerate ~40 takze zle nie jest.

Jesli chodzi o rozgrywke to zrobilo sie trudniej, po pierwsze wiekszy odrzut podczas strzelania, zmieniono snajperke i nie ma juz one shot - one kill, dodano w multi tryb zadan (mapka Calavera), jedna strona musi wysadzic 3 pojazdy, a druga broni - sa wprowadzone kity ale podejrzewam ze to mozna wylaczyc od strony serwera, jesli ktos nie lubi tak. Dzwiek IMO jeszcze bardziej zajebisty niz w jedynce, mi sie gra podoba i na 100% kupie w czerwcu (na sendicie jest w promocji z koszulka za jakies 140zl z wysylka :) ).

post-2345-1176985374_thumb.jpg

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujecie.. jako ze w poprzedniej becie uczestniczylem + staz na scenie GR, z automatu dostalem zaproszenie do zamknietej bety, takze moge cos powiedziec.

Grafika jest nadal bardzo ladna, w sumie to ten sam silnik, widac delikatny spadek fps ale podejrzewam ze do pelnej wersji juz zoptymalizuja. Gram w 1280x960 wszystko na full - framerate ~40 takze zle nie jest.

Jesli chodzi o rozgrywke to zrobilo sie trudniej, po pierwsze wiekszy odrzut podczas strzelania, zmieniono snajperke i nie ma juz one shot - one kill, dodano w multi tryb zadan (mapka Calavera), jedna strona musi wysadzic 3 pojazdy, a druga broni - sa wprowadzone kity ale podejrzewam ze to mozna wylaczyc od strony serwera, jesli ktos nie lubi tak. Dzwiek IMO jeszcze bardziej zajebisty niz w jedynce, mi sie gra podoba i na 100% kupie w czerwcu (na sendicie jest w promocji z koszulka za jakies 140zl z wysylka :) ).

tyle info mi styknie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujecie.. jako ze w poprzedniej becie uczestniczylem + staz na scenie GR, z automatu dostalem zaproszenie do zamknietej bety, takze moge cos powiedziec.

Grafika jest nadal bardzo ladna, w sumie to ten sam silnik, widac delikatny spadek fps ale podejrzewam ze do pelnej wersji juz zoptymalizuja. Gram w 1280x960 wszystko na full - framerate ~40 takze zle nie jest.

Jesli chodzi o rozgrywke to zrobilo sie trudniej, po pierwsze wiekszy odrzut podczas strzelania, zmieniono snajperke i nie ma juz one shot - one kill, dodano w multi tryb zadan (mapka Calavera), jedna strona musi wysadzic 3 pojazdy, a druga broni - sa wprowadzone kity ale podejrzewam ze to mozna wylaczyc od strony serwera, jesli ktos nie lubi tak. Dzwiek IMO jeszcze bardziej zajebisty niz w jedynce, mi sie gra podoba i na 100% kupie w czerwcu (na sendicie jest w promocji z koszulka za jakies 140zl z wysylka :) ).

 

zarzuc wiecej screenow jezeli to nie problem ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w GRAW do dziś i mi się nie nudzi.Mowa o multi.Pamiętam jak kupiłem grę i bez patchy wtedy jeszcze na gf 6600 nie dało się grac.Miałem po kilka kilkanascie fps.Kolejne patche cos tam ponaprawiały i naprawdę gra mi się bardzo przyjemnie.Oczywiscie musi być zgrana ekipa a nie takie hura jak czasami widać.Jeżeli gra będzie grywalna na moim sprzęcie to ja kupuję na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesada, nie chodzi tu o proc ani o ramki tylko o grafę... 7900 to trochę za słaba karta na nowe gry i to nie jest coś dziwnego.

Mysle, ze 7900 GTO starcza jeszcze do gier jak na ta chwile (1280-1024)... W moim przypadku nie kupie 8800 dla samej wiekszej liczby klatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie chodziło mi, że 7900 jest słaba tylko tyle, że mniej klateczek na niej będzie, a żeby się delektować tą grafiką to trzeba lepszego sprzętu. Ale z tego co widzę o screenie to masakra... Stalker zjada to na śniadanie i nawet nie pierdnie :) Co do tego, że w gameplayu lepiej to wygląda to chyba wtedy kiedy blur wszystko zasłania :) Wybaczcie ale z Asusem dostałem jedynkę i w tej chwili leży w koncie pod kaloryferem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Framerate mam na poziomie 50-60fps jednak takze nie jest zle ;) Sprzet z dolu.

 

Rozgrywka multi jest fajna, choc jak pisalem trudniejsza niz w jedynce. Jeszcze maja do poprawienia pare rzeczy, ale powinna wyjsc z tego dobra gra.

screeny calkiem calkiem :) czekamy na open beta

jezeli piszesz ze multi trudniejsze niz GRAW to szykuje sie dobry

tactical shooter a tych jak na lekarstwo bo praktycznie po R6:Ravenshield

nie wyszlo nic godnego uwagi

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna ale krotka. Taki graw 1.5, moza powiediec ze to mission pack raczej niz nowa gra. Jedynie co ratuja ta gre to multi. Kupie jak stanieje, gralem u znajomego.

BTW to ubisoft wali w kulki delikatnie mowiac. Ta gra wyglada 100 razy gorzej na pc i ma koszmarne wymagania. Nie rozumiem dlaczego tak samo zrobili jak z jedynka. Sprzet typu 7900 na pewno dalby rade ciagnac porownywalna grafike jak xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie chodziło mi, że 7900 jest słaba tylko tyle, że mniej klateczek na niej będzie, a żeby się delektować tą grafiką to trzeba lepszego sprzętu. Ale z tego co widzę o screenie to masakra... Stalker zjada to na śniadanie i nawet nie pierdnie :) Co do tego, że w gameplayu lepiej to wygląda to chyba wtedy kiedy blur wszystko zasłania :) Wybaczcie ale z Asusem dostałem jedynkę i w tej chwili leży w koncie pod kaloryferem.

Szczerze powiedziawszy to jedak w tym wypadku spasuje i wole GRAW 2 na xbox360 z LCD 46cali. Ok moze to nie jest to co na PC ale graficznie niestety ladniej sie prezentuje. Mozna sie podelektowac podelektowac jeszcze przez chile na konsoli grafika bo w przypadku PC skoro to ten sam silnik co w jedynce i brak AA to nie ma sensu dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w przypadku PC skoro to ten sam silnik co w jedynce i brak AA to nie ma sensu dla mnie.

Brak AA? Chyba każda karta ma sterowniki ?

 

Pewnie obcieli detale bo tzn druga generacja proca z X36 nie da rady ;]

 

@masin lepiej nie oczekuj realizmu jak w Ravenie :wink: Bliżej do Lockdown czy Vegas.

BTW a AA i SWAT4? Bo rozumiem, że arcade jak CSS odpadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak AA? Chyba każda karta ma sterowniki ?

 

Pewnie obcieli detale bo tzn druga generacja proca z X36 nie da rady ;]

 

@masin lepiej nie oczekuj realizmu jak w Ravenie :wink: Bliżej do Lockdown czy Vegas.

BTW a AA i SWAT4? Bo rozumiem, że arcade jak CSS odpadają?

Odnosnie AA to w kwestii wersji PC. Co do GRAW2 na xboxa360 to proponuje zobaczyc inaczej nie ma sensu dyskutowac. Ten procek konsoli ma nawet 3 rdzenie :) Skoro tak ma wygladac GRAW2 na PC to niestety panowie znow spaprali robote... Chciałbym sobie pograc przyjemnie na PC ale wyglada na to ze znow aby cieszyc sie grafika przyjdzie mi obcowac z konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...