Skocz do zawartości
Camis

Tp Znosi Limity W "neostradzie Tp"

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1. lutego Telekomunikacja Polska wprowadza zmiany w swojej ofercie szerokopasmowego dostępu do Internetu - neostrada tp.

 

TP znosi wszystkim dotychczasowym i nowym klientom limity transferu danych. W zeszłym roku limity przekraczało zaledwie 7% użytkowników.

 

Wszystkim użytkownikom opcji 128 kb/s prędkość zostanie bezpłatnie podniesiona do 256 kb/s. Będzie to dotyczyło 354 tys. klientów - objętych umową terminową jak i bezterminową. Dotyczy to także oferty neostrada tp na godziny. 62% klientów korzysta z opcji 512 kb/s i wyższej.

 

Zmiany mają objąć wszystkich do 15. marca - powiedziała Kornelia Mathea, szefowa dywizji usług dla domu w TP, przedstawiając podczas konferencji nową ofertę.

 

Najbliższe dwa lata - zdaniem TP - będą wyjątkowe pod względem przyrostu użytkowników szerokopasmowego Internetu w Polsce. Bariera dostępności została już przełamana, teraz ma przyjść kolej na barierę cenową. (WitekT)

INFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, to sie nie kalkuluje. w netii jest 1mb za 55zl (umowa na 24miesiace) bez limitow, a telekompromitacja robi wielka laske ze zniesie limity. To sa cwaniaki i przy najblizszej okazji znow umila internautom zycie. tak w ogole to jakies dziwne rzeczy sie dzieja z neo, dzisiaj odblokowali mi transfer (fuck, prawie dwa tygodnie z 3kbs) i net strasznie zamula. sciagalem od rana sporo trailerow roznych gierek i wszystko szlo strasznie wolno (33kb/s), sprawdzalem na roznych serwerach. A te limity w tpsa to najzwyklejsze chamstwo i barbarzynstwo. jak mozna zmniejszac lacze z 512 do 33 :damage_wall: przeciez to sie w pale nie miesci, rozumiem jak by ograniczali lacze do polowy albo chcociaz do tych 128kbit ale 33 ?! z taka predkoscia ledwo moge przegladac tematy na forum, pare miniaturek na stronie i moge sobie kawe wypic w miedzy czasie. juz nawet nie wspominam o wiekszych serwisach nafaszerowanych grafika. z reszta po co ja o tym mowie, pewnie nie tylko mi sie zdarza przekroczyc limit i pozniej sie uzerac z wolnym netem. mam juz tego serdecznie dosyc wiec przechodze do netii a z tpsa juz nie chce miec nic wspolnego, kojarzy mi sie teraz z samymi najgorszymi rzeczami.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz to już nic nie rozumiem :

 

Aktualizacja nr 2: O akcję TP spytaliśmy także rzecznika prasowego Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Jacka Strzałkowskiego:

 

"Nic nie wiem o tym, by TP S.A. miała zdjąć limity transferu dla klientów neostrady tp. Nie byłem zapraszany na wczorajszą konferencję TP, ale dziś w relacjach prasowych też takiej zapowiedzi nie widziałem" - stwierdził Jacek Strzałkowski - "Gdyby jednak TP chciała w przyszłości znieść limity transferu dla abonentów korzystających z neostrady tp (co niewątpliwie byłoby z korzyścią dla tych uzytkowników), wówczas na 30 dni przed planowanym wprowadzeniem takich zmian w życie TP ma bowiązek przedstawić Prezesowi UKE projekt zmienianego regulaminu i cennika neostrady tp do akceptacji".

 

Rzecznik UKE dodał, że aktualnie jedyną znaną mu deklaracją TP dotyczącą zniesienia limitów jest deklaracja zrezygowania z ograniczeń transferu dla operatorów korzystających z oferty Bitstream Access.

 

"O sprawie przyspieszenia transmisji danych w usłudze neostrada tp juz było w prasie na początku stycznia bieżącego roku, ale TP temu zaprzeczyła" - przypomniał Strzałkowski.

http://itbiznes.pl/art24619.html

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu cos kreca :/ Ja mam neo 1mb i nie nazekam chodzi mi bardzo dobrze fakt faktem siedze w umowie na 3 lata <beczy> place 56 zl za 1 mb i przez pierwsze pol roku 28zl i nie ma tragedi a to zniesienie limitu to jest to czego mi brakowalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu cos kreca :/ Ja mam neo 1mb i nie nazekam chodzi mi bardzo dobrze fakt faktem siedze w umowie na 3 lata <beczy> place 56 zl za 1 mb i przez pierwsze pol roku 28zl i nie ma tragedi a to zniesienie limitu to jest to czego mi brakowalo :D

no wlasnie musze do tpsa zadzwonic, jaka maja dla mnie oferte kiedy skonczy mi sie umowa za 5 miesiecy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się cieszę, bo jeśli to prawda to jakoś wytrzymałbym z Neo do końca umowy, ale obawiam się historii jak z przyspieszeniem...

1. UKE się już tego czepnęła

2.

W lutym 2007 roku Telekomunikacja Polska bez dodatkowych kosztów zwiększy do 256kb/s prędkość transmisji danych klientom korzystającym dotychczas z neostrady tp w opcji 128 kb/s. TP zlikwiduje również limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp.

W razie czego może się tłumaczyć że to tylko o luty chodziło :lol:

 

PS. Od rana sciągnąłem 1.5 GB a na liczniku 0 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie musze do tpsa zadzwonic, jaka maja dla mnie oferte kiedy skonczy mi sie umowa za 5 miesiecy :wink:

Nic się nie dowiesz, musi być 3 miesiące lub mniej do zakonczenia umowy aby mieli dla Ciebie nową ofertę, taki jest regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te limity zniesli ale tylko na chwile ponieważ ludzie zaczną ssać jak porażeni i łącza tp nie wytrzymają i znowu cos wymyslą aby ograniczyć DL . Ja przykładowo rezygnuje z neo bo nie chce płacić za swoją 256 wiecej niz ci co bedą mieli przyspieszenie wybieram gts'a 1m za 50 zyla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dowiesz, musi być 3 miesiące lub mniej do zakonczenia umowy aby mieli dla Ciebie nową ofertę, taki jest regulamin.

mieszcze sie w ofercie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli braliscie umowy na 36 miesiecy to sie nie dziwcie ze placicie wiecej niz ktos kto ma szybsze lacze -_-

Ja tam na neo nigdy nie narzekalem poza tym, ze byly limity. W sumie zmienilbym lacze na netie, ale nie jest dostepna u mnie. Pozostaje mi tylko neo, ale nie jest tak zle. ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam 14 dni na zdarcie z nich tyle GB ile sie tylko da :lol:

Hahaha, dobre. No to ja również zaczynam ssać. 14 dni pozostało :D a potem Netia 1Mb/s przez 2 lata. Ciekawe jak to będzie ;). TPSA teraz będzie świrować i kombinować, bo klienci pouciekali, to imho dobrze, może się jeszcze jacyś nowi providerzy pokażą ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie spokój z tą polaczkowatością! Jak miało być przyśpieszenie to było jęczenie że nie limity, jak są limity to jęczenie że nie ceny, a jakby były ceny to wszyscy by płakali że nie przyśpieszenie... Dają wam coś za darmo, a wy tylko narzekacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...