Skocz do zawartości
grzesiu

BloodRayne

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe na PC wyjdzie w marcu :D Demko zaliczone 3 razy :D mniaaam!!!!!!!

Podchodziles do szkopa kiedy cie nie widzial jeszcze, i zalatwiales go z jej 'nożyczek' specjalnym ciosem? 8) fajnie sie koles rozpada na czesci.

 

Moj ulubiony numer, to - kiedy biegnie na mnie 2 gosci - wskakuje na jednego i pijac krew strzelam do wlasnie nadbiegajacego drugiego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma minimalne

prosto z readme:

[1.1] SYSTEM REQUIREMENTS

 

Windows 98, Windows 2000, Windows XP

733 MHz Intel or AMD processor

128MB RAM

2 GB hard disk space

200 MB virtual memory

4x speed CD-ROM

64MB GeForce2 or Radeon video card

Microsoft DirectX

 

[1.2] SYSTEM RECOMMENDATIONS

 

Windows XP

Pentium 4 2.53GHz processor or AMD equivalent

512MB RAM

2 GB hard disk space

200 MB virtual memory

24x speed CD-ROM

GeForce4 Ti 4600 video card

Sound Blaster Audigy sound card

Microsoft DirectX 8.1

 

to rekomendowane to troche przegiete, bo na Ti 4400 chodzi 30-50fps w jatce tez, i przy moim procku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wypas :twisted: :twisted:

podoba mi sie spowolnienie :twisted:

duzo lepsze niz w Max Payne :)

a te rozpadajace sie ciala i krew splywajaca ze scian po walce w malych pomieszczeniach z kilkoma szkopami naraz :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wypas :twisted:  :twisted: 

podoba mi sie spowolnienie :twisted:

Jeszcze lepsze spowolnienie jest w grze From Dusk Till Dawn. Tylko ze sama gra jest cienka, ale tam spowolnienie mozna ustalac w kilku stopniach(kule moga leciec jeszcze wolniej niz w maxie nawet) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie... w sumie ok, ale czegoś brakuje... fajne comosy zarzuca, ale za mało i za rzadko... ogólnie to tylko bieganie w kółko wokół wrogów...

 

Nie rozumiem o co chodzi z tym wkrętem podczas skoku... czemu to słuzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu super.

Grałem w demko i wcale mnie nie porwała.

Takie połączenia Max Payne (bullet time) z AvP (poświata wokół ludzi).

Nie ma się czym zachwycać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jest czym się zachwycać. Dla mnie super. Może nie jest to rozwinięta gra i zero do myślenia ale można sobie pociachać :) Jak dla mnie można się zrelaksować :) Np. kiedy kogoś ciachamy mozęmy sobie wyobrazić zę ciachamy nauczyciela :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu super.

Grałem w demko i wcale mnie nie porwała.

Takie połączenia Max Payne (bullet time) z AvP (poświata wokół ludzi).

Nie ma się czym zachwycać.

Uwazam ze jak na gre typowo "action" idealnie spelnia swoje zadanie. Sa 4 tryby 'widzenia', szybka rozgrywka, rozne smaczki w trakcie, lancuch, ostrza, bronie zdobywane na wrogu :D Trzeba przyznac ze sie wyroznia z tlumu. Przy takiej ilosci gier na rynku, trudno zrobic cos calkowicie oryginalnego gdzie zaden motyw nie zostal przejety z innej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, pogralem dzisiaj w demko troche...kufa, dawno nie bylo na pc takiej fajniej rozpierdziawy, jest krew, sa szfaby ;), jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>na laska :> i zajebiste akcje, kurde nie moge sie na full ver. doczekac...slszeliscie dzwieki jakie laska z siebie wydaje jak sie zasysa krew w slow motion? :) chociaz z 2. strony grafa raczej srednia (nawet bardzo - jakos mi troche rtcw przypomina - pewnie przez tych szfabow;), ale w niczym to nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i gra fajna, ale hitem dla mnie nie bedzie. Zdecydowanie za szybka akcja (bez butet time malo co sie za zrobic). Jak nie masz w glowie porca 1700+ to nie obczaisz co tam sie dzieje. Lepiej pograc w chess master :) to jest akcja !!! Dla mnie hitem jak narazie jest Splinter Cell !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i gra fajna, ale hitem dla mnie nie bedzie. Zdecydowanie za szybka akcja (bez butet time malo co sie za zrobic). Jak nie masz w glowie porca 1700+ to nie obczaisz co tam sie dzieje. Lepiej pograc w chess master :) to jest akcja !!! Dla mnie hitem jak narazie jest Splinter Cell !!

Niemozliwe!!! Moze po prostu twoją domeną nie sa szybkie gry akcji. Ja na Medium przeszedlem juz trzy razy demko bez jakich kolwiek innych trybow! 8) Na Hard zaliczylem 2 zwolnienia, jak przechodzilem.

Mowie ci! Tylko za pierwszym razem, kiedy pierwszy raz widzisz dany etap jest trudno, potem(np. 3raz) juz przechodzisz jak automat na luzaku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...