Skocz do zawartości
grzesiu

BloodRayne

Rekomendowane odpowiedzi

mi ta gierka nie przypadla do gustu.. grafa fajna, klimat swietny, ale walka biedna strasznie. nie to co matrix:D no i slow powinien sie konczyc bo tak jest za latwo. i co najwazniejsze gra jest nuuuuuuudna nie mowiac o tym jak bardzo liniowa. a pozatym fabula jest (tu nowosc) nuuuuudna. opiera sie na znajdz i zabij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiciu paru niemców w koszarach (czy czyms takim) udaje się do wyjścia zapada się podłoga i spadam poziom niżej. Co dalej bo na dole nie zlokalizowałem wyjścia wyskoczyłem na góre i nic. Wiem że to musi być proste ale znależć nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu:

Zmieniłem sobie niedawno grafię na radka 9100 sapphire i chciałem zobaczyć jak mi pójdzie na nim gra.

Wczesniej na gf2mx jakoś chodziła, za to teraz wyskakuje mi błąd:

 

Can not mount PCSET.POD

File is corrupt

File: podmain.cpp

Line: 142

 

Pisze że niby jakiś plik jest uszkodzoy, ale niechce mi się w to wierzyć wkońcu przedtem jakoś był sprawny... jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu:

Zmieniłem sobie niedawno grafię na radka 9100 sapphire i chciałem zobaczyć jak mi pójdzie na nim gra.

Wczesniej na gf2mx jakoś chodziła, za to teraz wyskakuje mi błąd:

 

Can not mount PCSET.POD

File is corrupt  

File: podmain.cpp

Line: 142

 

Pisze że niby jakiś plik jest uszkodzoy, ale niechce mi się w to wierzyć wkońcu przedtem jakoś był sprawny... jakieś pomysły ?

Reinstalka systemu po zmianie grafy lub całkowite wyczyszczenie sterowników itp. po starej grafie np.: Driver Cleaner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety niepomolo. Wygląda na to że plik na płycie się faktycznie jakimś cudem uszkodził :/ Od nowa postawiłem system próbowałem z masą sterów, i nic. Demko chodzi bezproblemowo więc to jednak wina plików...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO no.. przeczytalem 5 razy i chyba wreszcie cos zrozumialem z tego ciagu wyrazow :roll:

Poszukaj miejsca w scianie gdzie trzeba wybic kopniakiem dziure.

btw, co to to na koncu - "to bym 6-7 gosc"

PS Co ten internet robi z ludzi ;) :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde sluchaj to takie pomieszczenie gdzie wchodze i na niebiesko widze wiesz klawisz "3" wlaczam i ide

jest woda dookola i sa drzwi zawalone ja granatem rozpiprzam ale podloga rozwala sie i woda zlewa razem ze mna w dol a co dalej-oki doszukam szczeliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Rayn'em ... Otóż ... Gdy włącze widok w którym wykrywam źródła ciepła obraz zaczyna się zacinać (w sensie załamuje się). Mam najnowsze stery do GF'a. Kiedyś gierka normalnie mi działała, teraz się zwaliła :? WTF ??? Reinstall systemu ? Czy jest może na to inna rada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić się tak żebyś miał koło siebie tylko jednego - max. dwóch guardianów. Oni idąc do Ciebie blokują się czasami na tych 'kołkach' wystających z podłogi. Jak będziesz miał ich naprzeciwko - po drugiej stronie 'koła' to zaczną iść do Ciebie, w końcu któryś się zahaczy. Wykorzystaj to - lej tego który przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić się tak żebyś miał koło siebie tylko jednego - max. dwóch guardianów. Oni idąc do Ciebie blokują się czasami na tych 'kołkach' wystających z podłogi. Jak będziesz miał ich naprzeciwko - po drugiej stronie 'koła' to zaczną iść do Ciebie, w końcu któryś się zahaczy. Wykorzystaj to - lej tego który przyjdzie.

Kurcze juz tak probowalem... chamy nadchodza od tylu wtedy :/ Nie ma innej metody na nich? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beliar byl cienki, zdecydowanie najgorszy byl ten wolf

beliara zalatwialo kilka pociskow z granatnika, a WOLF-a to mozna bylo zaciachac chyba tylko BloodRage...zawsze atakowalem jak chcial we mnie strzelic i dostawal w pupe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na poziomie "old gaustadt" nie mogę znależć tych dwóch gostków, których mam poddać anihilacji. Na początku jest ich trzech. Pierwszego pozbyło sie coś w stylul przerośniętego kota. Biegam po tym zamku i nie mogę ich znaleźć.

A tak swoją drogą czemu ona boi się wody :?: rozumiem czosnku, ale wody :?: W takim razie jak ta biedna dziwczyna się myje :?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...