Skocz do zawartości
grzesiu

BloodRayne

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem buraków i przerobiłem na ćwikłę. Odechce im się chować. :D

Po takiej kąpieli to się będzie troche lepić. :)

Jak narazie gierka super. Stawiam ją na 2 miejscu po Maxie 2 wśród strzelanek widzianych z tyłu. Jak dla mnie najlepsza żeńska bohaterka(to tankowanie energii :D ) Lara odpada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee.. tankowanie energi... ja juz tam nie moglem patrzec jak taka piekna wampirzyca wsysa sie w ciala jakos obrzydliwych stworków.

Powinni zrobic wiecej "pieknych"przeciwników zeby w rozkosza i rzyjemnoscia mozna bylo zabuzyc w nich kiełki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest piekna wcale nie oznacza, że musi być milutka, co zresztą było widać. Raczej wredna z niej zołza:)

Mimo swej urody to jednak wampir, :twisted: , świeże mięsko to zawsze mięsko, nieważne komar, niemiec, czy wilkołak. :)

Przy spotkaniu w ciemnej uliczce dla ofiary raczej żadna pociecha z ładnej buzi i krągłych kształtów osobnika polujacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz znam klawisz, którym wypuszczam ten łańcuch, ale nie wiem jak gościami zucać, obracam sie i nic strzalkami i nic, po prostu nie wiem czy to woóle jest w 1 bo ja to widzialem na filmiku z 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe mogę zakończyć poziomu ( 1 poziom w grze z wilkołakami- zima,zamek naziści ;)) :(. Wytłukłem wszystko i wszystkich, urwałem dzwon, który się przebił przez piętra i nic dalej- skaczę i szukam i nie widze przejścia, bo wszystkie drzwi prowadzące do celu są zamknięte :evil: Była jakaś pęknhięta ściana, ale odpadł pare cgieł i tyle- nie dało się przejść( w miejscu sypialni dla wojska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem ten temat, ponieważ mam pewien problem z tą gierką. Mianowicie gdy ją uruchamiam, wyskakuje mi tak tabliczka http://img5.imageshack.us/my.php?image=bloodrayne7uu.jpg O co chodzi ? :sad: Dodam jeszcze, że weszłem w readme, ustawiłem w systemie plik stronicowania, żeby kontrolował windows i to samo było. Wyłączyłęm więc stronicowanie na dysku w którym zainstalowałem grę...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...