Skocz do zawartości
Gość VisionMaster

Gateway Fpd2185w 21"

Rekomendowane odpowiedzi

produkcja 44 week 2005, czas pracy 43301 hours co daje nam coś koło 5 lat o ile dobrze liczę :lol:

 

Może mi ktoś podać nr seryjny monitora? Bo nie mogę ze strony Gatewaya zassać nowego EzTune a na moim monitorze jakiś geniusz zakleił plombą s/n... ten pokazywany przez soft nie chce działać na stronce gatewaya, jest albo za długi albo za krótki.

 

Poza tym zna ktoś jakiś sposób na zmianę monitora w właściwościach żeby nie wyświetlał "Standardowy monitor plug and pray" ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać nr seryjny monitora? Bo nie mogę ze strony Gatewaya zassać nowego EzTune a na moim monitorze jakiś geniusz zakleił plombą s/n... ten pokazywany przez soft nie chce działać na stronce gatewaya, jest albo za długi albo za krótki.

najnowszy eztune 1.41 jest tutaj:

http://www.portrait.com/dtune/gwy/enu/upgrade.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie na ten program ogladac - po 60 tyiacach godzin to ja juz podswietlenia nie powinienem miec dawno... Kwestie, jak zmiescic 60k godzin w 1.5 roku przez grzecznosc przemilcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusja na innym forum o 'input lag' sprowadziła się w zasadzie do takich 2 filmików

 

samsung 215tw

http://www.youtube.com/watch?v=wC4gCre1xrA

 

gateway 2185w

http://rapidshare.com/files/43244021/2185W_vs_CRT.avi.html

 

ten ostatni to rodzimy minitest ;)

Edytowane przez mars77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja w Main Menu OSD mam niektóre opcje niedostępne (Auto, Video Adjust i Geometry). Da się je jakoś uaktywnić?

I jeszcze jedno, mianowicie czy wie ktoś, czy - a jeśli tak to w jaki sposób - da się ustawić w tym monitorku, by podczas wyświetlania obrazu w formacie 4:3 nie był on automatycznie skalowany do 16:9? Chodzi mi o to, by po bokach były czarne paski i aby obraz pozostał w oryginalnym rozmiarze, bez tego poszerzania. Przydałoby mi się to podczas uruchamiania gier, w których rozdzielczość panoramiczna nie jest obsługiwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja w Main Menu OSD mam niektóre opcje niedostępne (Auto, Video Adjust i Geometry). Da się je jakoś uaktywnić?

te opcje dotyczą i są aktywne przy połączeniu analogowym dsub, na DVI nie trzeba nic dostajać :)

 

 

 

I jeszcze jedno, mianowicie czy wie ktoś, czy - a jeśli tak to w jaki sposób - da się ustawić w tym monitorku, by podczas wyświetlania obrazu w formacie 4:3 nie był on automatycznie skalowany do 16:9?

w sterownikach grafiki zmienić sposób skalowania, wiem gdzie dla nvidia ale o ati nie mam pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sterownikach grafiki zmienić sposób skalowania, wiem gdzie dla nvidia ale o ati nie mam pojęcia...

Oki, mam kartę nVidii, znalazłem tę opcję i faktycznie działa. Dzięki za wskazówkę, sam bym nie wpadł na to, że ustawia się to w opcjach karty, tylko bym uparcie kombinował z monitorem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusja na innym forum o 'input lag' sprowadziła się w zasadzie do takich 2 filmików

 

samsung 215tw

http://www.youtube.com/watch?v=wC4gCre1xrA

 

gateway 2185w

http://rapidshare.com/files/43244021/2185W_vs_CRT.avi.html

 

ten ostatni to rodzimy minitest ;)

troche kiepsko wypada - jaki wobec tego kupic monitor na bardzo dobrej matrycy??? nie ma chyba wyboru zadnego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy opłaca się kupować monitor z wadą widoczną na zdjeciu]http://img473.imageshack.us/img473/2046/21854mn0.jpg]

, za ~850 zł ? I czy mozna tą plame usunąć, zakladajac ze powstala ona w wyniku przycisniecia matrycy palcem ?

plamy nie da się usunąć, sam kupiłem kiedyś taki monitor okazyjnie, po jakimś czasie na plamę nie zwracałem uwagi, ja bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz z drugiej strony kusi gateway z twojego podpisu za 650 zl :). Duzo wieksza ta panorama od 19 4:3 ? moglbys jakas fotke pstryknac ?

panorama 21" jest niższa ale szersza i ma większa rozdzielczość, porównanie wielkości ekranu:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze.

Przyszła kolej i u mnie na zmianę monitora. Padło na IIyame PLE2200WS-B z wyjściem DVI. Zasiadam do Internetu i wybór pada na sklep ProLine oddział w Katowicach. Już następnego dnia jestem w sklepie z gotówką. Handlowiec po krótkim wywiadzie czego od monitora oczekuję (praca w AutoCadzie, Obróbka Video) delikatnie zasugerował abym może zastanowił się nad monitorem Gateway 2185W – nowsza matryca, lepsze wyposażenie. W ciemno nie kupuję więc odłożyłem zakup na kolejny dzień postanawiając trochę o nim poczytać. Parametry zachęcające, opinie też.

Kolejny dzień, jestem w sklepie, płacę dokupując za 75zł gwarancję na 0 martwych pixeli w pierwszym miesiącu. Przynoszą mi monitor. Oglądam pudło no i moje zdziwienie wzbudziła przerwana oryginalna taśma, którą zaklejone było pudło, a na niej naklejona druga. Zwracam uwagę, iż monitor był otwierany i proszę o kolejny, oryginalnie zapakowany egzemplarz. Wydawca przynosi mi kolejne pudło, w opłakanym stanie, z nalepioną taśmą sklepu w którym kupuje. Informuje mnie, że wszystkie mają tak zapakowane ale gwarantują że monitory są nieużywane tylko otwierają je, żeby wpisać do karty gwarancyjnej nr seryjny. Łykam ten kit i z dwojga złego wybieram ten pierwszy.

Przyjeżdżam do domu otwieram pudło i …. instrukcja w języku polskim ale nie ma w niej śladu o moim 21 calowym modelu (wyraźnie napisane jest iż instrukcja dotyczy modeli LCD od 15 do 19 cali). Nie przejąłem się tym zbytnio – może taka polityka Gateway`a – jedna instrukcja na wszystkie LCD-ki. Oglądam dalej pudło – jest płytka CD – domyślam się że to sterowniki ponieważ jest to najzwyklejszy „datex”, czyli równie dobrze sam sobie mogłem taką nagrać na mojej nagrywarce. Przyszła kolej na podłączenie monitora i co stwierdzam:

• zarysowana podstawa monitora i ozdobna listwa przy panelu

• wyjście DVI – nie działa

• migotanie całego ekranu podczas pracy widoczne szczególnie na ciemnozielonym tle (akurat taki mam ustawiony kolor na pulpicie)

• uszkodzony/zarysowany panel – efekt minimalnie pękniętej szyby podczas pracy.

• PIVOT czyli funkcja obracania ekranu o 90 stopni kończy się na jakiś 85 stopniach – dla mnie w tym momencie dodatek ten staje się kompletnie bezużyteczny.

Następnego dnia pakuję monitor do samochodu i po pracy mam zamiar go wymienić.

W sklepie serwisant przyjmuje zwrot i przynosi mi drugi monitor w znajomym pudle. Zaczyna go rozpakowywać natomiast ja w tym czasie zauważam, że pudło jest uszkodzone i wystaje z niego kawałek monitora!!! Ale co tam – wyjmujemy, dokonuje oględzin i moje wrażenie nie jest pozytywne – ogólne zarysowania, ślady kleju z jakiejś taśmy na bokach monitora, PIVOT również daleki od ideału (lepszy niż w poprzednim modelu ale również o uzyskaniu 90 stopni nie ma mowy). Proszę o kolejny – już trzeci monitor. Gość znowu przynosi mi pudło w opłakanym stanie, otwiera, a tam styropian jakbym sobie sam przyciął z jakiegoś innego sprzętu, rozpakowuje monitor z folii i naszym oczom ukazuje się zakurzony sprzęt jakby jakieś 3 miesiące leżał na wystawie. Mówię do sprzedawcy, że to jest jakieś nieporozumienie. Oczekuje nowego sprzętu bo za taki zapłaciłem. Przynosi mi kolejny już czwarty monitor. Zapowiada się nieźle – oryginalne pudło nieźle wyglądające, nieuszkodzone ale i tak otwierane (tym razem taśma jakiegoś innego sklepu internetowego). Otwieramy – oryginalna pianka zamiast styropianu, czyli jest jakieś światełko w tunelu. Pierwsze wrażenie pozytywne. Sprawdzam PIVOT – jeszcze gorzej niż w pozostałych trzech (ale już powoli kombinuję jakby sobie z tym poradzić we własnym zakresie). Jakaś nowość – pojawia się z tyłu plastikowa obejma do trzymania wszystkich kabli razem – w żadnym poprzednim egzemplarzu tego nie stwierdziłem. Zerkam na podstawę – rysa jakby ktoś gwoździem przejechał. Pokazuję ją facetowi – a ten do mnie z tekstem, że tak oglądając monitor to do każdego się doczepie. Już powoli zaczynam myśleć, że zrobiłem się jakimś upierdliwcem ale zaraz zaraz – na allegro widziałem kilka tych monitorów z drobnymi, niewidocznymi ryskami na obudowie i to prawie w dwa razy niższej cene ale o aż takich rysach nie ma mowy. Przynoszą mi kolejny – piąty monitor – odpakowujemy – i okazuje się, że to jest najlepsze co do tej pory widziałem. Obejmy co prawda brak, ale oryginalna (po angielsku) instrukcja dedykowana tylko do tego modelu, orginalna płytka ze sterownikami, oryginalnie zapakowane kable no i monitor bez żadnych uszkodzeń. Oczywiście żeby nie było tak kolorowo to pudło również było odpakowane – ale niech tam. Docieram do domu, podłączam monitor przez złącze DVI – działa. Testuje dalej i stwierdzam:

• PIVOT – nie działa automatycznie tzn. monitor po fizycznym obróceniu o 90 stopni (no prawie 90 ) powinien automatycznie obrócić obraz – niestety nie obraca

• po podłączeniu monitora przez złącze D-SUB i ustawieniu rozdzielczości obrazu na 1680x1050 pikseli (rozdzielczość naturalna) okazuje się, iż monitor się na nią nie przestawia a ustawia u siebie nie wiadomo dlaczego, rozdzielczość 1280x1024 co w efekcie powoduje iż pulpit wychodzi poza ramy obrazu.

• po zainstalowaniu dedykowanych sterowników EZtune (co zrobiłem oczywiście na samym początku) nie można zmieniać żadnych ustawień monitora poprzez interface tych sterowników czyli krótko mówiąc komputer nie ma łączności z monitorem.

Mija kolejny dzień, jest piątek, wykonuje telefon do Proline i informuje obsługę iż pojawie się ze sprzętem w poniedziałek.

Ciekawy jestem w jaki chory układ Proline wszedł z Gateway`em. Przecież większość monitorów to jest jakiś drugi sort.

CDN….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu straszne - jestem wdzięczny jako forumowicz purepc za tę wypowiedź i ... o Gateway to chyba już nawet nie pomyślę ... a proline też podpadł to po prostu skandal sprzedawać stare powystawowe lub ze zwrotu monitory jako nowe !!!!!!!

 

ps. ja sprzedaję różne rzeczy na allegro ale zawsze są w stanie idealnym ( pomimo że jasno piszę że są używane ) a tu takie coś ... nowe a w gorszym stanie niż używane ... po prostu LOL

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, jak dobrze, że ja sobie odpuściłem zakup tego monitorka po wcześniejszych wypowiedziach. Miałem go kupować przez internet. Jakbym trafił tak jak @Radek76 to bym chyba ten Proline rozniósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie sobie panowie moje posty w tym temacie a wszystko będzie jasne. Bardziej winny jest importer niż Proline.

 

 

Radek76 --> jak masz auto i czas na dojazdy celem wymian kolejnych monitorów to śmiało. Jak 10 sztuk przemęczyłem jadąc PKP pomiędzy Opolem a Katowicami:P

 

Nie licz na inne pudełka, WSZYSTKIE jakie widziałem są tak pakowane, żaden nie miał oryginalnej CD ze sterownikami.I jeszcze nie widziałem instrukcji która dotyczyłaby modelu 21". Ślady po kleju są do usunięcia, naklejają taką mała kartkę (na 15" może by starczyła) taśmą. Smarują nią i matrycę i obudowę.

Pivot działał w może 2 egzemplarzach jakie widziałem (w pełnym zakresie).

 

Ogólnie musiałeś nie trafić na tego sprzedawcę co ja, mnie sprawdził 4 sztuki i nie sądzę żeby polecał ten model komukolwiek widzącemu.

 

Przemyśl czy chcesz szukać działającego czy lepiej jednak poszukać czegoś innego. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! RADEK chcesz kupić powystawowy sprzęt i jeszcze zeby był jakości eizo..? Problemy które opisujesz z eztune (TO NIE SĄ STEROWNIKI :lol2:), czy ustawieniem rozdzielczości na 99% to wina Twojej niewiedzy a nie sprzętu.

 

Teraz nagle logujesz sie na kilka for internetowych i wyżalasz się - gdzie byłeś przed zakupem ? trzeba było wczesniej poczytać na mva i tutaj, dowiedział byś się o śladach użytkowania, nieoryginalnym opakowaniu itd - nikt tego nie ukrywa. Wiedząc to nie dokonał byś zakupu gatewaya tylko cieszył się pięknym pudłem od iiyamy, obudową bez rysek, monitorem pachnącym nowością a obrazem o połowę gorszym od G2185 (wiem bo miałem iiyamę 22").

 

O krzywym pivocie tez nie wspomnę bo takie wady miały monitory philips, fujitsu, relatywnie droższe i prędzej przypominam sobie ludzi piłujących obudowy na NOWYCH PHILIPSACH aby ich PIVOT był prosty :) :) :)

 

Powtarzam kolejny raz moją teorię która i tu znajduje potwierdzenie: firma GATEWAY nie sprzedaje sprzętu detalicznie w POLSCE (i chyba UE). Jakaś firma "DUDUŚ" ściąga, powystawowe / refurbished / z drobnymi usterkami / ze zwrotów, monitory GATEWAY z USA i daje na to swoją gwarancję (3 lata DOOR), efekt jest taki ze monitory mają drobne rysy/kurz/ślady użytkowania ale cos za coś - Jak trafisz to masz dobry sprzęt za niewielką cenę. Zobacz ile te monitory kosztują w stanach - poziom della.

 

Faktem tez jest ze cena GATEWAYA 2185 w proline nie jest juz taka atrakcyjna bo tylko 400zł taniej od samsunga 215tw a dodatkowo są osoby które zakupiły na allegro ten monitor po 800-900zł w stanie jakim TY opisujesz. Ponadto ceny 22" na TN ciagle spadają...

 

BTW PIVOT automatyczny w gatewayu 2185 ??? pierwsze słyszę ...

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche chyba przesadziłeś @gmfriend.

Skąd ci przyszło do głowy, że chciałem kupić powystawowy sprzęt. Zadzwoń sobie do tego sklepu i ci powiedzą, iż sprzęt jest nowy, nieużywany.

Problemy nie wynikają z mojej niewiedzy - miłem podpięte pod kompa teoretycznie dwa identyczne modele. Pierwszy monitor podpięty był na D-Subie (bo jak już wspomniałem DVI było padnięte) i jeśli chodzi o skalowanie i rozdzielczość to działał poprawnie. Wypiąłem monitor i na tych samych ustawieniach podłączyłem kolejny (identyczny, z tą samą wersją firmware`u). Pulpit na D-Subie wychodził poza ramy obrazu. Nie jest to problem ze skalowaniem. Skończyło się nawet na postawieniu nowego systemu i zainstalowaniu najnowszych sterowników. Także nie wmawiaj mi iż wynika to z mojej niewiedzy.

Twoje uwagi o krzywym pivocie pozostawiam bez komentarza - może to tobie nie przeszkadza - ale większość użytkowników kupijąc nowy (bo tak zostali zapewniwni brzez sprzedawców "uznanej sieci handlowej") napewno podzieli jednak moje zdanie - stary - nie kupowałem na targu używanego sprzetu!!!

Co do automatycznego PIVOta to ty wykazałeś się niewiedzą. (w jednym egzemplarzu działał normalnie w drugim nie - szkoda że ci tego nie nakręciłem).

 

PS. Nie wyżalam się tylko ostrzegam przed nieuczciwym postawieniem sprawy. Jak dotąd nic nie straciłem także nie mam czego żałować, ale inni (jak już napisałem na innym forum) mogą stracić mnóstwo czasu i pieniędzy związanych z kosztami dojazdów lub przesyłek.

Edytowane przez Radek76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche chyba przesadziłeś @gmfriend.

Skąd ci przyszło do głowy, że chciałem kupić powystawowy sprzęt. Zadzwoń sobie do tego sklepu i ci powiedzą, iż sprzęt jest nowy, nieużywany.

To ze sprzedawcy zapewniają to jedno a to co tu na forum było juz wcześniej napisane wielokrotnie - to drugie.

Jak kupowałem swojego 1985 w apollo tez sprzedawca twierdził "nowy prosto z hurtowni" - bzdura ale byłem tego świadomy

 

Problemy nie wynikają z mojej niewiedzy - miłem podpięte pod kompa teoretycznie dwa identyczne modele. Pierwszy monitor podpięty był na D-Subie (bo jak już wspomniałem DVI było padnięte) i jeśli chodzi o skalowanie i rozdzielczość to działał poprawnie. Wypiąłem monitor i na tych samych ustawieniach podłączyłem kolejny (identyczny, z tą samą wersją firmware`u). Pulpit na D-Subie wychodził poza ramy obrazu

a moze by tak nacisnąć przycisk "AUTO", albo wejść w menu opcja GEOMETRY...

 

Twoje uwagi o krzywym pivocie pozostawiam bez komentarza - może to tobie nie przeszkadza

mnie to przeszkadzało, wadę usunąłem w 5 minut

 

stary - nie kupowałem na targu używanego sprzetu!!!

kupowałeś w sklepie używany sprzęt co sam zauważyłeś a sprzedawca kłamał/udawał ze o tym nie wie

GATEWAY w POLSCE to sprzęt refurbished z gwarancją.

 

Poszukaj w google: model NOWY 2185 kosztuje ~479$$$, model "refurbished" nawet <200$

 

Nie licz ze dostaniesz 100% nowy, prawdą jest ze trafiłeś na fatalne egzemplarze które powinny kosztować 800-900zł

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że dyskusja wraca na kulturalny tor.

Niestety przycisk "Auto" nic nie pomaga. Wielokrotnie go wciskałem. Geometria też tu nic nie ma do rzeczy. Za obszarem roboczym jest poprostu 1/3 pulpitu. Poza tym złącze pracuje poprawnie na wszystkich niższych rozdzielczościach, natomiast jak ustawiam na 1680x1050 to za cholere nie chce na na nią wskoczyć. Sprawdzałem to zarówno na stacjonarnym, jak i na laptopie. Zarówno przed jaki po instalacji nowej windy.

PIVOT nie jest dla mnie aż tak ogromnym problemem (we własnym zakresie można skorygować tę usterkę) pod warunkiem iż byłaby to jedyna usterka.

Nie po wszystkich egzemplarzach widać, że były używane - także pełen nadziei szukałem dalej. Zwrot kasy w dalszym ciągu wchodzi w grę ale szczerze mówiąc uparłem się na ten monitorek. Naprawde gdyby nie te usterki to byłbym w 100% usatysfakcjonowany. No i te cholerne kłamstwa i zapewnienie, iż sprzęt jest nowy - skoro tak twierdzą to niech szukają dla mnie nowego. (przyjąłem postawę trochę podobną do @john_doe)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z tego co czytam na tym i innych forach wśród wielu użytkowników, którzy kupili Gatka 2185, chyba 3 lub 4 osoby miały monitory bez wad....to zadziwiające, ale chyba to co pisze gmfriend to prawda....Polska upadła tak nisko, że nawet pełnowartościowego monita (gatka 2185) w Kaczolandzie się nie da kupić:( Ja miałem szczeście na maksa, bo jako jeden z I-szych udało mi się kupić już chyba z 4-5 m-cy temu w Komputroniku monitor bez żadnej wady, wszystko działa idealnie - jestem mega zadowolony i wpółczuję innym użytkownikom, którzy wymieniali sprzęt po kilka razy...

 

ps. o proline od lat wiem od zaufanego źródła, że dużo sprzętu jest ściąganego z zagranicy, najczęściej jest to sprzęt II-giego sortu.....aczkolwiek wszystkie moje zakupy w tym sklepie (procek, głósniki, nagrywarka i pen drive) były oki:)

 

pozdr

gizbucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ktos kupił 2185 i miał szczęscie (wypowiedz z mva), nie dość ze idealny to cena :)

 

"ja zamowilem u tego pana:

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2939949

Troche sie balem, ze przyjdzie szmelc. Niepotrzebnie.

Przed zakupem, wczoraj, wymienilem pare maili.

Okazalo sie ze ow jegomosc ma na stanie, jak to okreslil, dwa idealne egzemplarze. Zamowilem wiec jeden.

(aktualnie nie bylo aukcji na allegro, ale zapytalem sie o dostepnosc tego modelu via mail)

Na poczatku chcial za niego 1200zl, ale udalo mi sie zbic cene o stowke.

W rezultacie - zaplacilem 1160zl (60zl za wysylke kurierem za pobraniem + mozliwosc obejrzenia towaru i zlozenia ew. reklamacji przy odbiorze)

Trafil mi sie egzemplarz idealny - ZERO bad pixeli/sub pixeli.

Pivot dziala, DVI tez (od razu podlaczylem do wyjscia DVI, gdyz, o dziwo, w pudle znalazlem kabelek. Kolejny mily bonusik.

Niby niewiele, a jednak znow 3-4 dyszki za kabel mniej)

Oczywiscie, na monitor jest 36 miesiecy gwarancji.

Jestem cholernie zadowolony. Zadnych problemow, z ktorymi borykaja sie inni nie stwierdzilem.

NIC!

Testuje go juz 10 godzine = nie ma zadnego smuzenia, input laga, nie ma problemow z geometria. Wszystkie przyciski dzialaja, nic sie nie zacina.

Zadnych rys, sladow od kleju (?) problemow z aspect ratio.

Wysylka w tym samym dniu - dostawa w kolejnym.

Co tu duzo mowic - polecam!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ktos kupił 2185 i miał szczęscie (wypowiedz z mva), nie dość ze idealny to cena :)

 

"ja zamowilem u tego pana:

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2939949

Troche sie balem, ze przyjdzie szmelc. Niepotrzebnie.

Przed zakupem, wczoraj, wymienilem pare maili.

Okazalo sie ze ow jegomosc ma na stanie, jak to okreslil, dwa idealne egzemplarze. Zamowilem wiec jeden.

(aktualnie nie bylo aukcji na allegro, ale zapytalem sie o dostepnosc tego modelu via mail)

Na poczatku chcial za niego 1200zl, ale udalo mi sie zbic cene o stowke.

W rezultacie - zaplacilem 1160zl (60zl za wysylke kurierem za pobraniem + mozliwosc obejrzenia towaru i zlozenia ew. reklamacji przy odbiorze)

Trafil mi sie egzemplarz idealny - ZERO bad pixeli/sub pixeli.

Pivot dziala, DVI tez (od razu podlaczylem do wyjscia DVI, gdyz, o dziwo, w pudle znalazlem kabelek. Kolejny mily bonusik.

Niby niewiele, a jednak znow 3-4 dyszki za kabel mniej)

Oczywiscie, na monitor jest 36 miesiecy gwarancji.

Jestem cholernie zadowolony. Zadnych problemow, z ktorymi borykaja sie inni nie stwierdzilem.

NIC!

Testuje go juz 10 godzine = nie ma zadnego smuzenia, input laga, nie ma problemow z geometria. Wszystkie przyciski dzialaja, nic sie nie zacina.

Zadnych rys, sladow od kleju (?) problemow z aspect ratio.

Wysylka w tym samym dniu - dostawa w kolejnym.

Co tu duzo mowic - polecam!"

teraz pytanie gdzie takiego dostac.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...