Skocz do zawartości
djsilence

Nietypowe Mody

Rekomendowane odpowiedzi

IMO kolory zle dobrane do temperatur. Np. taki niebieski bardziej kojarzy mi sie z chłodem a nie z temp. 40*...

bo to jest bajer dla nieobeznanych snobów... :) Ciekawe ile czasu zajmuje nauczenie się że niebieski jest cieplejszy niż jakiś tam inny zielony :D. Szkoda ze jeszcze muzyczek różnych nie gra przy zmianie temperatury o 1°... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturo-mod :D

o_0 lol xD

Tak wygląda większość "modów" w Polsce. Bo bardzo dużo ludzi po zakupie komputera nigdy go nie otworzyli :) hehehe

Normalka :) Tak wygląda większość hal produkcyjnych :) Np. taki Michelin. Edytowane przez tOMeCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście w tym filmiku jeden jeden dzieciak ma polskie nazwisko Dennis Szczepinski

No i wygląda jak brzydka dziewczyna. Pewnie nieudane połączenie rodowitej Niemki i polskiego emigranta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@msn: I tak Twój jest najlepsiejszy ;)

przynajmniej po wschodniej stronie muru berlińskiego :D

 

No i wygląda jak brzydka dziewczyna. Pewnie nieudane połączenie rodowitej Niemki i polskiego emigranta.

też myślałem że to dziewczyna... dopiero jak przeczytałem nazwisko stwierdziłem że to moze być... polak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!

Co by nie mówić- człowiek narobił się przy tej budzie- życzę mu najlepszego ale wartość tak charakterystycznej obudowy docenia zwykle tylko właściciel/moder... "Grosze" będą... obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta on się narobił... :) przy odrobienie wprawy, posiadając złom 2 dni to jest max na zrobienie tej sterty złomu. Przecież to nie wymaga żadnego projektu - czysta improwizacja a i tak efekt będzie. Nie trzeba nić mierzyć, jak młotek siadzie tak będzie... Trochę się narzeźbiłem więc mogę powiedzieć ile pracy jest z dokładnym wymierzeniem wszystkiego, zaplanowaniem żeby kazdy eleement pasował, z czego go zrobić etc. A tu widzę nasrane co było w garażu.

 

Mod jest nietypowy, to fakt, ale ani to fajne, ani praktyczne, ani ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...