Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

No najlepiej japończykiem sie jeździ w GTA VC. Japończyk nie ma sobie równych (no a jeżeli ktoś sie boi prędkości to zapraszam na skuterka, to bardzo przyjazny motorek) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poważne podejście do tematu symulacji to nie do pobicia jest stare dobre GP500 - dla mnie to taki odpowiednik GPL na motorkach. Naprawdę dobry jest Superbike 2001 - prawie czuć wagę motocykla rzucając go po zakrętach, i nie ma takich debilizmów jak w Moto GP (mam na myśli hamowanie w pełnym złożeniu na trawie bez konsekwencji). Zbyt mocne hamowanie w zakręt kończy się ucieczką przodu i piękną figurą, zbyt mocne odkręcenie na wyjściu - pięknym highsidem, ale za to jak poznasz tory i model jazdy to zabawa jest genialna.

Moto gp to "fajna" zręcznościówka z ładną grafiką i zerem realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP500 i seria MOTO GP. GP500 za realizm i ciagle niezla oprawe wizualna; MOTO GP (1 i 2) za swietna grafe+ niezly feeling prowadzenia wiertary (poczucie predkosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam sie z sir Afeenem i Draakiem - jesli chodzi o realizm i model fizyczny, bezapelacyjnie numerem jeden jest Microprose GP500.

W SBK jezdzilem sporo, i do piet GP500 nie dorastaja. MotoGP nie testowalem akurat, ale w opinii ludzi, ktorych kompetencjom ufam calkowicie, fiza stoi na maaaarnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motoracer 1  :wink:  :D

tu niema co się śmiać :) , zajebista gra z czasó virga DX :)

A czy ja sie smieje? ;) To jest naprawde swietna gra :) Jeszcze jakies 3 tygodnie temu w nia gralem, pozniej przestalem, ale cos czuje ze dzisiaj znow ja sciagne i znow pogram :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superbike 2001 włącz najtrudniejszy poziom i sprobuj przejechac bez wypadku ;) A jesli chodzi o takie "przyjemniejsze" to MOTOGP2 jest dosc fajna. Superbike 2k1 teh moze byc taki przyjemniejszy jak sie ustawi latwy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superbike 2001 i Motoracer 3 nie chcą mi działać w Win XP. :cry:

 

Z tym SB2001 to trochę dziwne, na moim configu chodzi bez problemu pod XP. Co do Motoracera, to nie ma się czym przejmować, straszny gniot, bida z nędzą. Włączyłem tą grę 1 raz, przejechałem jeden zaręt i sprezentowałem płytkę kumplowi co lubi zręcznościówki. Ta gra z realizmem ma tyle wspólnego co gwiezdne wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem zalatwic sobie grand tourismo 2 z pleja :/

Reaper, jak ta gra wyglada na emulatorze ?

Ja gralem w GT2 na ePSXe i... wyglogalo spox.... lepiej niz na konsoli tzn wyzsza rozdziauka...itp... ogólnie gierki na ePSXe wygladaja lepiej niz na psx.... nie zawsze (emulacja ma zawsze jakies bugi),ale ogolne wrazenie lepsze sprawia grafa na emu.... polecam jescze do tego podpoac TV do kompa i pada zaqpic ( ja tak mam i jest ql :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Richard Burns Rally. Ma wyjść pod koniec roku i ma to byc coś na kształt sima, a nie arcade jak CMR3.

Kolesie modelują:

 

- spalanie w cylindrze

- temp oleju i silnika

- chłodzenie silnika

- przyczepność nawierzchni

- system renderingu dostaje dane o zniszczeniach i dopiero wtedy wyświetla pollygony

- i inne tzw eye candy - kolor tarcz ma być wyliczany na podstawie siły/drogi hamowania i rodzaju nawierzchni itp

 

Mam nadzieję, że dotrzymają słowa i zmiotą Colina :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life for Speed i Racer już zmiotły Colina :P MIazga- trzeba kupić sobie kierownicę z pedałami, bo co to za symulacja- gaz do dechy albo hamulec do podłogi- taki jest właśnie Colin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)bo co to za symulacja- gaz do dechy albo hamulec do podłogi- taki jest właśnie Colin :P

Właśnie, że nie jest albo grałeś w inną gre :P

Grałem- do Life For Speed/ Racer się nie umywa model jazdy. Chyba, że na kierownicy jest inaczej- a to wtedy przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...