Skocz do zawartości
mib

Www.cpc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mnie dzisiaj tknelo aby spojrzec na stronke tej "super" firmy :) i co sie okazalo??

A to sie okazalo:

 

post-9866-1173803357_thumb.jpg

 

 

Jak widac pierwsza firma chlodzaca kompy ciecza upadla. Uczcijmy to minuta ciszy.

 

BTW na allegro tez ich juz nie ma :>

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mnie dzisiaj tknelo aby spojrzec na stronke tej "super" firmy :) i co sie okazalo??

kłamca......

 

//

 

nie wiem co ludzie widza zlego w cpc....... szkoda ze padli, tak w zasadzie, nie bedzie tyle radosci na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, mieli taką śmieszną małą pompkę, któraby mi pasowała do pewnego projektu, ale trudno.

Szukaj jakiejkolwiek akwariówki nikczemnych rozmiarów, ja kupiłem pompiątko z CPC właśnie i nomen omen umoczyłem - hałaśliwe bydlę się robi po kilku tygodniach.

Ponieważ jednak podziurawiłem już obudowę w kilku widocznych miejscach, będę się tego wynalazku trzymał do śmierci któregoś z nas :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś jelenie to licytują ...mein gott :mur:

 

Na full cover musieli by dodać jakieś turbiny hydrodynamiczne aka dynx nie wiadomo z czego, pewnie opracowane przez specjalistów z politechniki we Władywostoku, a żeby się sprzedało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

kurczę a mój kolega chłodził tym bartona 2500+@3200+i wrócił do AC... dam mu znać że ma kultowe WC :lol: do tej pory pamiętam ta 1,5 metra węża poza budą, żeby się woda nie gotowała :damage_wall: hahaha a kiedyś obsługiwał gimnazjalną dyskotekę z tego sprzętu i się zagotował bo ktoś stanął na te (wtedy) ponad 2m kabla poza budą... ofc bez nagrzewki bo zdaniem tego kolegi te węże mają "chłodnicze właściwości" i starczają :mrgreen: :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę a mój kolega chłodził tym bartona 2500+@3200+i wrócił do AC... dam mu znać że ma kultowe WC :lol: do tej pory pamiętam ta 1,5 metra węża poza budą, żeby się woda nie gotowała :damage_wall: hahaha a kiedyś obsługiwał gimnazjalną dyskotekę z tego sprzętu i się zagotował bo ktoś stanął na te (wtedy) ponad 2m kabla poza budą... ofc bez nagrzewki bo zdaniem tego kolegi te węże mają "chłodnicze właściwości" i starczają :mrgreen: :kijem:

No mój znajomy miał podobnie tylko że miał jakiś śmiesznie mały rezik na zewntąrz, zrobiony z wiadereczka po śledziach. I mówił że takie WC nie praktyczne bo niewiele cichsze (terkocząca pompka), oraz temperatury porównywalne, a po kilku godzinach chodzenia kompa gorsze niż na AC :mur: Ale teraz już przynajmniej nie będzie nowych fal tego dziadostwa :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No mój znajomy miał podobnie tylko że miał jakiś śmiesznie mały rezik na zewntąrz, zrobiony z wiadereczka po śledziach. I mówił że takie WC nie praktyczne bo niewiele cichsze (terkocząca pompka), oraz temperatury porównywalne, a po kilku godzinach chodzenia kompa gorsze niż na AC :mur: Ale teraz już przynajmniej nie będzie nowych fal tego dziadostwa :damage_wall:

mój miał po proszku do prania, otwarte i zaciekle twierdził że wtedy ma lepsze tempy... o podręczności tego rozwiązania chyba mówić nie muszę :P haha a potem zobaczył na allegro nowszą wersję i miał zamiar zmienić :D :lol: jak dobrze że już mu przeszło...

 

 

przestana ludzie zawracac glowe postami "czy kupic cpc" ...lol

a mozę nowy gracz na rynku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po dłuuuugiej nieobecności.

 

Tu mi pasuje jedna emotka: :damage_wall:

 

KONIEC CPC B-)

I chyba już definitywnie. Na wieki.

http://www.komentuj.pl/watek.php?id_watku=18238

 

BTW, pewnie już nikt nie pamięta tu, że mnie też kiedyś wykiwali. Nie oddali pieniędzy za zwrócony zestaw wodny. Sąd, potem komornik. Na szczęście zdążył odebrać co moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestana ludzie zawracac glowe postami "czy kupic cpc" ...lol

Kupić cpc ? W końcu to legenda :lol2: A legenda zyskuje na wartości z czasem :lol2: :lol2: :lol2:

 

Koniec Badziewia JEEEEE...jeszcze tylko upadek TP i będzie jak w niebie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez euforii, mam pompkę 12V CPC i nie widzę powodów do narzekania, ciągnie 2 bloki + polonez. I z chęcią wolałbym kupić jeszcze z 2 takie pompki do nowego układu niż inwestować w Coolrivera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić cpc ? W końcu to legenda :lol2: A legenda zyskuje na wartości z czasem :lol2: :lol2: :lol2:

 

Koniec Badziewia JEEEEE...jeszcze tylko upadek TP i będzie jak w niebie :lol2:

W sensie bez netu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez euforii, mam pompkę 12V CPC i nie widzę powodów do narzekania, ciągnie 2 bloki + polonez.

 

sorki, ale nie moglem sie powstrzymac... dobre maja pompki skoro ciagna Polonezy i dwa bloki... ilu pietrowe bloki i czy ten polonez to czasem ATU ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

co do tematu... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...