Skocz do zawartości
maziboss

Propozycja Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Chialbym sie dowiedziec jak to jest z ta propozycja Orange. Za dwa tygodnie konczy mi sie umowa tzn moge przedluzyc. Jestem ciekaw co zaoferuja mi po 6 latach. Ma ktos doswiadczenie z ich propozycjami ? Czy sa one w ogole cos warte ? Czy trzeba sie klocic z nimi o cos lepszego ? Mam nadzieje ze znajda sie abonamenci Orange ktorzy sa juz po :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu chciałem być po, ale mi to uniemożliwili i nasz prawie idealny związek się rozpadł ;)

Niestety żadne targowanie się nie wchodziło w grę. W ich sieci byłem 4 lata (telefon nie był na mnie, ale to przecież nic nie zmienia), abonamentu nie miałem najniższego i zaoferowali mi znacznie mniej niż Era na dzieńdobry jako nowy klient. Od tamtej pory się zraziłem do tej sieci i nawet nie myślałem, żeby powrócić.

Natomiast ostatnio koleżanka przedłużała i wzieła to co jej zaproponowali, wszystko załatwiała przez BOK, a i tak nic nie utargowała. Być może nie jest to reguła, że się nie da, może gdzieś w jakichś biznesowych taryfach wszelkie targowanie przychodzi już z większą łatwością, jak np. w Erze.

Ale przede wszystkim jak Ci się za 2 tyg. kończy umowa, to wypadałoby żebyś wiedział już co mają do zaoferowania, więc lepiej zadzwoń do nich, a nie pytaj na forum, gdzie możesz uzyskać tylko jakieś nie do końca obiektywne ogólniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku utargowalem dodatkowe 50minut co miesiac oraz telefon z 129zl na 69zl do tego dostalem jeszcze naliczanie sekundowe ale sami to zaproponowali :)

trzeba ich troche potrzymac, a beda dzwonic co kilka dni z coraz to lepszymi propozycjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za odpowiedzi. To sie przekonamy. Wiem jedno ze w chwili obecnej to plus za abonament 55 zl daje o wiele wiecej niz ja mam obecnie teraz (Jedna Idea 50). Nie mowiac o nokii 6680 za 270 zl. Dam znac co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez poduwage ze orange to najdrozsza siec jesl ichodzi o rozmowe z era czy reszta. Tylko w sieci jest tanio.

Mi umowa konczyla sie w stycnziu a juz od pazdziernika wydzwaniali. Musisz wiedziec ze jest kilka opcji. W salonie dadza ci najmniej ze tak powiem ;P, nastepny jest interenet i konto na orange.pl, niewiele do wyboru i nie ma z kim rozmawiac. Dorwij numer do centrali w wa-wie tam pogadasz sobei z konsultantem i da ci najkorzystniejsza propozycje, sprawdzalem sam. Ja osobiscie zmniejszylem sobie abonament z 50 do 25 zl tyle ze do orange mam kolejne 25zl za free. Niestety malo moga zaoferowac, jezeli podpiszesz umowe na dluzszy okres (ja tylko na rok) to cos moze fajnego wyrwiesz, ale ja tam po roku sie przesiadam na nowa siec o ile juz wejdzie 4 operator-cos tam, albo ere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zmianie w sierpniu. Nie powiem, trzeba było ostro targować ale telefon za 800 pln zszedł na 1 pln, przejście z Optimy 60 na Twój Plan 100 niestety z dodatkową opłatą, dodali mi weekendy i wieczory za friko, ale nie uprzedzili przed końcem tej własnie promocji w związku z czym miałem podwójną fakturę (zamiast 100 dostałem 210 pln do zapłaty), po czym nastąpiła awantura i przeprosili. Teraz zaniosłem telefon do salonu bo padła wtyczka od zest. słuchawkowego to kazali mi oddac cały telefon z zestawem. Paranoja ale cóż. Widać SE inaczej nie potrafi naprawiać. (to akurat nie jest winą orange z tym telefonem) Ponadto mam teraz ułozony plan 50:50 i nie idzie tego wygadać w miesiąc bo mam naliczanie sekundowe z racji taryfy. Nie zebym był hurra zwolennikiem Orange, ale u mnie wszyscy mają tą sieć i wychodzi taniej ... poza tym mam domowy w SEPSIE i też taniej łączy. Zależy co chcesz osiągnąć i jak wielu masz przyjaciół w Orange, to się może opłacić. Jak masz więcej znajomych w innych sieciach to rozwaz i negocjuj z innymi operatorami. Mi nie uwzglednili stażu w sieci (od 2001 roku żadnego bonusu poza wspomnianą obniżą za aparat de facto cena dla pop i mixa to 800, twój plan to 79 pln a mnie się udało stargować do 1 pln ... przy abonamencie za 100!!!! chamówka ale cóz począć :twisted:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po waszych wypowiedziach nie spodziewam sie cudu i chyba trzeba bedzie pozegnac sie z umowa. Bo jezeli nic nie sa w stanie zaoferowac bedac z nim 6 lat i miec dwa telefony (moj i siostry) to ja pierdziele takiego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie cienko jest z przedluzaniem umowy. jeszcze za czasow idei zaproponowali mi gorsze warunki niz dla zenka z pod budki z piwem to im podziekowalem. teraz jestem w erze i tez bez rewelacji, ale przenoszenie numeru na szczescie juz dziala ;) zobecze co mi era zaproponuje w maju a w kwietniu dla mojego brata.

 

najlepszy byl telefon z 1 propozycja dla mojego mlodszego jakies 3 tyg temu. zapytal ile chca za SE p900 czy cos podobnego, odp ery - 2999 a w salonie SE jest bez cyrografow za 1999 :D i jak tu ich nie kochac ;)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

a w erze po przedłużeniu? mi kończy się za 2 miechy i też trzeba coś pomyśleć... mój tata ma tel w erze 5 lat + mój 2 lata + mojej siostry 1,5 roku + mojej mamy rok więc powinni coś się rzucić z tego co wiem? jak to jest jak ma się tyle telefonów, traktują inaczej? jakoś wcześniej w ogóle nie patrzyłem pod kątem targowania się ale teraz wiem, że tak będzie trzeba działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w erze po przedłużeniu? mi kończy się za 2 miechy i też trzeba coś pomyśleć... mój tata ma tel w erze 5 lat + mój 2 lata + mojej siostry 1,5 roku + mojej mamy rok więc powinni coś się rzucić z tego co wiem? jak to jest jak ma się tyle telefonów, traktują inaczej? jakoś wcześniej w ogóle nie patrzyłem pod kątem targowania się ale teraz wiem, że tak będzie trzeba działać :)

mialem 4 karty, teraz mam 3. na nic szczegolnego niz aktualna promocja bym nie liczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erze 5 lat + mój 2 lata + mojej siostry 1,5 roku + mojej mamy rok więc powinni coś się rzucić z tego co wiem? jak to jest jak ma się tyle telefonów, traktują inaczej?

Z doświadczenia*, wiem, iż czas posiadania tel. czy ilość tel. nie wiele dają ( o ile cokolwiek ), jedynie co 'daje' bonus to wysokie rachunki co miesiąc ( patrz im więcej płacisz co miesiac tym moze lepsza oferte dostaniesz )

 

* idea/Orange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi orange przy przedluzaniu umowy zaproponowalo najlepsze warunki w porownaniu do innych sieci. Rozmowy po 55gr do wszystkich poza sieci i po 20groszy na orange, popa, mixa i stacjonarne. Dodatkowo 300min gratis do wykorzystania pzez caly czas trwania umowy. Wiec ja jestem bardzo zadowolony. Ale pamietaj, ze musisz to z nimi ponegocjowac, nie tak odrazu podpisywac i umowa bedzie dobra. Sadze, ze lepszej nie dostaniesz. Zwlaszcza teraz, odkad play sie pojawilo orange najkonkurencyjniej pogrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam cztery karty w ofercie biznesowej.Na jednym numerze skończyła mi się umowa w styczniu.Nie było żadnych normalnych ofert od Orange.W salonie mi powiedzieli ,że nie mogą mi zaproponować nic lepszego niż "normalnym" klientom bo mam za małe rachunki.Na pytanie a jakie mam mieć rachunki po 5 latach pani tylko wzruszyła ramionami. :mur: Dzwonili do mnie z biura w Warszawie ale też nic nie wytargowałem.Teraz czekam aż na pozostałych numerach mi sie skończy umowa i przechodzę do Play. :D

Edytowane przez jick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi orange przy przedluzaniu umowy zaproponowalo najlepsze warunki w porownaniu do innych sieci. Rozmowy po 55gr do wszystkich poza sieci i po 20groszy na orange, popa, mixa i stacjonarne. Dodatkowo 300min gratis do wykorzystania pzez caly czas trwania umowy. Wiec ja jestem bardzo zadowolony. Ale pamietaj, ze musisz to z nimi ponegocjowac, nie tak odrazu podpisywac i umowa bedzie dobra. Sadze, ze lepszej nie dostaniesz. Zwlaszcza teraz, odkad play sie pojawilo orange najkonkurencyjniej pogrywa

Jakie rachunki ? jaki telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rowniez mialem telefon od Orange. Zaproponowali mi bez proszenia rabat na abonament 25%, dodali 20 minut do kazdej sieci i dali dodatkowo Sony Ericssona K750i za 1zl.

Aha... Klientka z BOK powiedziala, ze moj nr telefonu zostal "wylosowany" ale sadze, ze to pic na wode fotomontaz :)

Ogolnie jestem zadowolony z ich propozycji.

 

Abonament: Biznesowy 100.

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rowniez mialem telefon od Orange. Zaproponowali mi bez proszenia rabat na abonament 25%, dodali 20 minut do kazdej sieci i dali dodatkowo Sony Ericssona K750i za 1zl.

Aha... Klientka z BOK powiedziala, ze moj nr telefonu zostal "wylosowany" ale sadze, ze to pic na wode fotomontaz :)

Ogolnie jestem zadowolony z ich propozycji.

 

Abonament: Biznesowy 100.

Pfff przy takim abonamencie to sie nie dziwie. Za 4 dni sie przekonam co mi zaproponuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rowniez mialem telefon od Orange. Zaproponowali mi bez proszenia rabat na abonament 25%, dodali 20 minut do kazdej sieci i dali dodatkowo Sony Ericssona K750i za 1zl.

Aha... Klientka z BOK powiedziala, ze moj nr telefonu zostal "wylosowany" ale sadze, ze to pic na wode fotomontaz :)

Ogolnie jestem zadowolony z ich propozycji.

 

Abonament: Biznesowy 100.

 

No nie od dzisiaj wiadomo, że Orange dopieszcza klientów biznesowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 karty sim w pakietach biznesowych.I też nie dostałem żadnej sensownej propozycji :blink:

 

 

 

Dlaczego nie działa u mnie opcja "cytuj"?

I znowu "biała strona" hehe. Pojawia sie nie wiadomo kiedy

Edytowane przez jick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a ja wynegocjowałem bardzo sympatyczne warunki przedłużenia. Motorola V3 za bardzo skromną dopłatą plus darmowe rozmowy z wybranymi numerami za 15 zł miesięcznie. Wyłącznie dzięki temu mieszczę się w limicie minut na komórki i stacjonarne, a rozmawiam do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 telefony w Orange na firmę i niestety jak narazie się nie popisali - na telefon, który używam umowa skończyła się pół roku temu i jak dotąd nie widziałem najmniejszego sensu przedłużać.

 

Ale niedawno przedłużałem telefon na najniższym abonamencie i całkiem niezłe warunki były więc może teraz coś się poprawiło - w poniedziałek będą do mnie dzwonić - także muszę teraz się poorientować jakie mają telefony - czas zmienić staruszka Siemensa CX65 na coś sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 telefony w Orange na firmę i niestety jak narazie się nie popisali - na telefon, który używam umowa skończyła się pół roku temu i jak dotąd nie widziałem najmniejszego sensu przedłużać.

 

Ale niedawno przedłużałem telefon na najniższym abonamencie i całkiem niezłe warunki były więc może teraz coś się poprawiło - w poniedziałek będą do mnie dzwonić - także muszę teraz się poorientować jakie mają telefony - czas zmienić staruszka Siemensa CX65 na coś sensownego.

 

Ja wczoraj dzwonilem i dowiedzialem sie ze moge dostac nokie n70 za okolo 600 zl podpisujac umowe na 2 lata. Co mi z tego jak polaczenia bede mial dalej za 0,75 zl i smsy za 20 gr nie mowiac o mmsach za 40 gr :/ Zadzwonie do nich jeszcze z dwa razy i zobaczymy najwyzej zrezygnuje i przeniose numer do PLAY gdzie dostane nokie 6288 za 599 zl no i bardzo duzo minut i smsow abo na 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz szerzej cos o tym napisac ?

Bylem u nich 4 lata.

Sami do mnie zadzwonili z oferta przedluzenia umowy.

najpierw sie usmialem z kolesiem co mi proponowal.

ja juz teraz nie pamietam jakie telefony mi oferowali bo to bylo sporo lat temu (jeszcze Idea byla).

W kazdym badz razie napalilem sie na jakis fajny tel. to dali mi taka cene, ze prawie sie przewrocilem.

Ceny polaczen oczywiscie pozostaja takie same.

Mialem jescze jakies punkty za program lojalnosciowy i gdy zadzwolili do mnie po raz trzeci i po podliczeniu tych punktow z teo programu moga mi opchnac ten telefon za powiedzmy 249 pln.

Gdy sie pozniej spomiarkowalem to po prostu zrywajac z nimi umowe, podpisujac nowa na tym samym abo mam ten telefon za 199pln bez zadnych innych problemow.

Poszedlem z tym do salonu i tylko wzruszali ramionami.

Poszedlem do Plusa gdzie za 199 dostalem wtedy hiciora SE T610 oraz jakies gratyfikacje za to, ze przeszedlem z Ideii (pokazalem 3 ostatnie rachunki z Idea).

Orange mnie dzisiaj ponownie rozsmieszylo.

Mojej narzeczonej konczy sie umowa w Plusie.

Ma teraz za 33pln 75 minut.

Za 35 pln w Orange zaproponowali jej ... 47 minuty :)

Ba, gdy zrezygnuje z aparatu to dadza jej zajebisty bonus w postaci 52 minut za te 35pln.

Nie wiedzialem czy sie zachowac jak cham i wyjsc na kleczkach ze smiechu czy jednak zachowac sie niepowaznie i wyjsc z powazna mina.

Ja tylko wspomnialem, ze w PLAY za 50 pln mam 143min + tel za zeta.

Zal mi tych sprzedawcow, ze musza takie gowno sprzedawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba już dłużej nie wytrzymam i zerwę umowę - mam po prostu dość Orange... Najpierw czekałem nie wiadomo ile na Samsunga Z400, odpuściłem i chcę teraz SE K750i - dzwonię... i nie ma!! - Znowu - jak poprzednio przedłużałem, to też wszystkie fajne telefony były niedostępne. Do tego takie zakłócenia mają, że się dziś rozmawiać nie dało...

 

Inna sprawa, że pewnie znowu dostałbym kosmiczną cenę i niewiele w zamian...

 

Mam już dość tej firmy. I jeszcze po 5 SMSów dziennie z reklamami przychodzi.

 

Warunki dają dobre jak się ze 100zł abonamentu płaci... eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...