Skocz do zawartości
Payti

Najlepsze Obudowy Dla Wc ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę podajcie Waszym zdaniem najlepsze typy obudów dla WC.

 

Moje typy jak narazie to:

1.) ThermalTake Armor

2.) Cooler Master Stacker STC-01

 

Czy jeszcze jakieś o podobnych wymiarach i z miejscem na BIP, BIX i inne 'gadżety' od WC

możecie polecić?

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.) ThermalTake Armor - jak najbardziej polecam :)

2.) Cooler Master Stacker STC-01 - rowniez godny uwagi - wiecej nie powiem gdyz zabawe z ta buda dopiero zaczynam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę ktoś poleci swoją bude mówiąc -bo ja własnie taką mam B-)

No i OK, niech każdy kto chce się wypowie ;) Generalnie chodzi mi o większe 'budy' aby wszystko bez pakowania i estetycznie sie pomieściło ...

 

Z tańszych to Sharkoon Rebel 9 Econo :)

Tak bardzo fajna i niedroga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niewielkie pieniadze uzywany (lub nowy) chieftec Dragon big - nowe na allegro chodza mniej wiecej po 250-300zł + ewentualne wywalenie koszyków na dyski z przodu obudowy oraz beznadziejnej blachy pod zasilaczem i buda marzenie. Dodać nalezy, że to bardzo solidna obudowa i jakością wykonania mogłaby zawstydzic wiele nowszych i sporo droższych konstrukcji. A jeżeli można przeznaczyc wiecej kasy to niezły jest armor, stacker niestety rozczarował mnie, choć design bardzo mi sie podoba lub lian-li (np G70). Ostatnio przyspałem na allegro i poszła mi sprzed nosa za 350zł!!!!!!!!! :( W przypadku tej ostatnie jednak mam niewielkie watpliwości co do wentylacji. Ale ten wygląd ;)

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SilverStone Temjin TJ-07

8)

IMHO jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza buda do WC.

Oj ta buda jest przepiekna i cena zresztą też ;) Ale to miejsce na wszystko na spodzie powala ....

 

 

 

IMHO Chieftec Dragon i Lian_Li PC-G70 także świetne.

 

Szkoda, że żadna z polskich firm nie zabardzo dba o nas ;) czyli ludzi poszukujących swoistych rozwiązań. Takie obudowy z powodzieniem mogłyby być także naszej produkcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SilverStone Temjin TJ-07

8)

IMHO jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza buda do WC.

 

Mniam. Faktycznie niezła, ale za to połączenie szczotkowanych zaslepek z reszta a'la aluminiowy odlew to powinni kogoś powiesić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh wole dalej nie patrzeć... Widać, że to amerykańska firma. Samochód musi mieć 5litrowy silnik, żeby w ogóle jechał, a komp 1000W zasilacz, żeby się włączył ;) Az dziwne, że sprzedaja laingi z ledwie 3metrowym podnoszeniem słupa cieczy. Toz to nawet nie drugie piętro ;) Ehhh ten amerykański styl zycia...

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nadal dobra obudowa pod wc pozostaje klasyczny Dragon, sprawdzona konstrukcja, 3 glowne pozycje chlodnicy (przod, gora, albo tyl na dystansach) zwykly midi idealny na 2x120mm. Ta obudowa jak na swoja niezla jakosc jest stosunkowo tania (allegro) no i ten klasyczny design ma cos w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś odpowiada "serwerowy" (żeby nie powiedzieć klockowaty) wygląd i lubi dłubać przy sprzęcie, to polecam 2542846[/snapback]

Aerocool Bay Dream fajna budeczka. Nie wiecie jak z jakością wykonania jest ?

 

Pozdrawiam,

Wygląd to kwestia gustu, natomiast podstawa to porządne blachy. Oglądałem kilka Aerocooli i wszystkie są wykonane mizernie, słabe materiały widać nawet na zdjęciach. Jeżeli to nie problem to ok, w przeciwnym razie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to kwestia gustu, natomiast podstawa to porządne blachy. Oglądałem kilka Aerocooli i wszystkie są wykonane mizernie, słabe materiały widać nawet na zdjęciach. Jeżeli to nie problem to ok, w przeciwnym razie nie polecam.

Potwierdzam. Nakręciłem się na nią tylko ze względu na "przewiewnych" front, idealny na chłodnice i btx. Teraz bardzo żałuje. Jeżeli stanie się cud i za parę miesięcy znowu zacznę bawić się w PC to albo wrócę do swojego kochanego Chieftec BX-03D-SL-B albo coś z Lian Li.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam chieftec Big Tower Ca 01 B-B-SL i zamontowałem w nim bez większych trudności 2 chłodnice w miejscach pod wentylatory 12cm I sobie chwale:-) Co prawda sama obudowa to nie jest jakis szczyt estatyzmu ani funkcjonalonsci ale za to solidna.. (tandetny plastik na front panlu i ta klapka wciąż wołająca "no dalej urwij mnie" Koszyki na HDD - to już co kto lubi;p)

 

Jak miałbys jakąś okazję tanio ją kupić to polecam... Ale za 400 zł to lepiej sobie samemu z drewna wyciosać;d

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...