Skocz do zawartości
[cahe]

Konkurs! :-) Shackit - Teraz My! ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

O konkursie więcej w ostatnim poście, lub na głównej stronie portalu!

 

Witam,

 

Ruszyliśmy wczoraj z naszym portalem i ciekawi jesteśmy Waszej opinii - co zmienić? Co się podoba a co nie? Co można usprawnić, a co jest zrobione dobrze (nie bójcie się nas chwalić, włożyliśmy w to sporo pracy ;-)). Design jak i CMS jest autorski.

 

http://shackit.pl

 

Pozdrawiam w imieniu ShackIT Crew,

 

Maciej Janowski

Edytowane przez [cahe]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na wasz serwis długo :-) i się nei zawiodłem ale:

- brak forum

- jak macie w tym pasku do góry wymienione: mobo, ram, chłodzenie to lepiej zrobić tak: sprzęt i się rozwija i tam się wybiera, chłodzenie: i podział na AC i WC, newsy, forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na wasz serwis długo :-) i się nei zawiodłem ale:

- brak forum

- jak macie w tym pasku do góry wymienione: mobo, ram, chłodzenie to lepiej zrobić tak: sprzęt i się rozwija i tam się wybiera, chłodzenie: i podział na AC i WC, newsy, forum :D

Forum się właśnie "tworzy", będziemy je od razu integrować ze stroną. Co do paska - kwestia godna rozważenia, zanotowałem ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to meldować się po rangi :lol:

 

a na poważnie to szykuje się znakomity serwis, biorąc pod uwagę załogę szak aj ti, ich doświadczenie i ambicje to będzie chyba flagowy polski portal hardware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh już padło

Warning: fgets() [function.fgets]: Length parameter must be greater than 0 in /home/.kudos/shackit/shackit.pl/tpls/class.template.php on line 562

 

Warning: fgets() [function.fgets]: Length parameter must be greater than 0 in /home/.kudos/shackit/shackit.pl/tpls/class.template.php on line 562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh już padło

 

powinno już działać, wina cacheowania...

 

@FatAlbert

 

forum w trakcie robienia stąd może chwilowo coś nie działać :(

 

@msn

 

bez przesady :oops:

 

@kiewas, @miesiek175

 

dzięki

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly blad w Firefox 1.5 nie otwieraja sie popawnie karty, tzn po kliknieciu np na artykul z ramki top 5 otwiera sie znowu glowna zamiast artu.

Mam nadzieje ze zalapaliscie o co mi chodzi ;)

 

A co do serwisu to lay przejrzysty, arty na poziomie, tak trzymac :)

 

Brakuje mi opcji wyswietlenia artykulu na jednej stronie.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny serwis recki spoko. Poziom dobry.

Ale ...................zawsze musi byc jakies ale.

Wykombinujcie cos z fotkami moze jakis namiot bezcieniowy albo cos i inne tlo dajcie bo sie troche zlewa. Biale byloby chyba najlepsze.

 

Ogolnie szykuje sie dobrze zycze dalszego rozwoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny serwis recki spoko. Poziom dobry.

Ale ...................zawsze musi byc jakies ale.

Wykombinujcie cos z fotkami moze jakis namiot bezcieniowy albo cos i inne tlo dajcie bo sie troche zlewa. Biale byloby chyba najlepsze.

 

Ogolnie szykuje sie dobrze zycze dalszego rozwoju :D

dzięki,

 

ale............... ;) które fotki? część jest w namiocie robiona

 

które się, zlewają ?

 

mhm, przykro mi foty będą na pomarańczowym tle :banana:

 

@Kas

Dzięki za informację, sprawdzaliśmy na najnowszych wersjach przeglądarek i wszystko było dobrze. Ok trzeba będzie się tym zająć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jesli zostanie tak jak teraz szykuje sie najlepszy serwis o tej tematyce w Polsce, brakowało takiego serwisu, brakuje trochę komentarzy do recenzji, ale rozumiem, że pojawią się wraz z uruchomieniem forum?

 

btw Lay jest bardzo przejrzysty i po prostu ładny :>

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly blad w Firefox 1.5 nie otwieraja sie popawnie karty, tzn po kliknieciu np na artykul z ramki top 5 otwiera sie znowu glowna zamiast artu.

Mam nadzieje ze zalapaliscie o co mi chodzi ;)

A teraz? Chyba udało się poprawić błąd. Niestety mam FF 2.0 i nie mogę sprawdzić ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jesli zostanie tak jak teraz szykuje sie najlepszy serwis o tej tematyce w Polsce, brakowało takiego serwisu, brakuje trochę komentarzy do recenzji, ale rozumiem, że pojawią się wraz z uruchomieniem forum?

 

btw Lay jest bardzo przejrzysty i po prostu ładny :>

 

Powodzenia

:oops: dzięki, komentowanie wraz z forum będzie, tak jak piszesz

 

to może chociaż jakiś bliższy termin "otwarcia" forum?

hmm, odpowiem cytując samhaina... "wkrótce"

 

Oby nowe forum nie swiecilo pustkami jak konkurencyjne dla PurePC i PCLab. :]

hmm, szczerze Ci powiem, że nie chcemy zrobić kolejnego forum, tylko dobry serwis.

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie, jak z szybkością działania serwisu? wczoraj przeszedł pierwszą próbę ogniową, odwiedziło nas prawie 1500 unikalnych użytkowników i chyba jakoś się trzymał. jak u Was to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo mi się podoba. Layout przejrzysty, ale tak naprawdę to tylko parę kresek :?

Na stronie nic nie ma póki co, ale początki są zawsze trudne. Brak (teraz) możliwości komentowania artykułów, newsów, działalności serwisu jest kolejnym minusem. Poziom artykułów Jarogniewa jest bardzo wysoki, natomiast test 8800 series to porażka całkowita :lol: trzy 3dmarki i 4 gry... kompromitacja na całej linii... Niestety, ale test kart graficznych, które się po raz pierwszy prezentuje powinny być bardziej obszerne. Co innego "przegląd" produktów innych producentów na tym samym chipsecie itp... W ekipie tak naprawdę jest jeden świetny redaktor, drugi zdolny ale leniwy, a reszta nadaje się na przemiał :huh: By serwis odniósł sukces - pomyślcie o innych ludziach w redakcji...

 

Życzę powodzenia :D

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo mi się podoba. Layout przejrzysty, ale tak naprawdę to tylko parę kresek :?

Ano, ale niektórzy nawet ze stworzeniem tych paru kresek mają problemy ;-). Layout nie może przeszkadzać w odbiorze strony.

 

Na stronie nic nie ma póki co, ale początki są zawsze trudne.

Bzdura. Na stronie jest pare recenzji i kilka newsów. O rzeczach nowych - więc poczytać sobie można. Wchodząc na inne serwisy nie przeczesuję archiwów szukając czegoś interesującego, tylko patrze właśnie na najnowsze publikacje - z mojego punktu widzenia nie można powiedzieć, że strona jest pusta ;-). Z Twojego, być może - zależy czego szukasz na stronach takich jak nasza.

 

W ekipie tak naprawdę jest jeden świetny redaktor, drugi zdolny ale leniwy, a reszta nadaje się na przemiał :huh:

:unsure: i co ja teraz taki przemielony zrobię ze sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo mi się podoba. Layout przejrzysty, ale tak naprawdę to tylko parę kresek :?

Na stronie nic nie ma póki co, ale początki są zawsze trudne. Brak (teraz) możliwości komentowania artykułów, newsów, działalności serwisu jest kolejnym minusem. Poziom artykułów Jarogniewa jest bardzo wysoki, natomiast test 8800 series to porażka całkowita :lol: trzy 3dmarki i 4 gry... kompromitacja na całej linii... Niestety, ale test kart graficznych, które się po raz pierwszy prezentuje powinny być bardziej obszerne. Co innego "przegląd" produktów innych producentów na tym samym chipsecie itp... W ekipie tak naprawdę jest jeden świetny redaktor, drugi zdolny ale leniwy, a reszta nadaje się na przemiał :huh: By serwis odniósł sukces - pomyślcie o innych ludziach w redakcji...

 

Życzę powodzenia :D

Widzisz, layout nie musi być super odbajerzony by był fajny :wink:

Jak już było wspomniane będzie "już za moment" forum postawione, będzie się można wyżyć :lol:

Fajnie, że Ci się moje publikacje podobają.

 

Reszty nie będę komentował. Hmm zacznij przemiał od swojego podwórka, a później zapraszam na mielenie u nas :)

...

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arty ok, miło sie je czyta ;) zresztą jak Jaro pisał na pimpie to też były dobre ;)

 

layout mi sie nie podoba, jest przejrzysty ale mojego wzroku on nie przyciąga na dłużej taki bezpłciowy

 

no i co cieszy ;)

 

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fshackit.pl

Edytowane przez _kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...