Skocz do zawartości
tom1234

Syntaxclothes.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

syntaxclothes.com

 

Chciałbym Wam przedstawić nasz nowy projekt, i poprosić o opinie odnośnie projektu sklepu jak i projektu koszulek.

Naszym celem jest tworzenie koszulek (na początek) dla graczy, które będą się cechowały niebanalnym designem oraz najwyższą jakością.

 

Najchętniej usłyszelibyśmy konstruktywną krytykę, jak i słowa pochwały :D

 

Zapraszamy serdecznie,

syntaxclothes team ;)

Edytowane przez FoRcEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka fajna.

Tylko czy jest zpotrzebowanie na takie rzeczy, moze dobre dla gimnazjalistow, bo dla mnie juz za elo. ;]

Te projekty trzeba docenić, i nie są to bynajmniej projekty dla gimnazjalistów. Mamy sporo zamówień od designerów naprzyklad z deviantart albo digart :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Weźcie pod uwagę że to nie są koszulki reklamowe :)

Taką przyjeliśmy politykę, jakość i jeszcze raz jakość, co automatycznie podnosi koszta.

Przesyłka jest gratis, a koszulka na długo, więc chyba warto się zastanowić i mieć coś oryginalnego a zarazem praktycznego...

 

Pozatym chcemy wprowadzać nowe wzory, rozmawiamy z designerami z całego świata, a to też kosztuje :]

 

pozdrawiamy

syntax team :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Weźcie pod uwagę że to nie są koszulki reklamowe :)

Taką przyjeliśmy politykę, jakość i jeszcze raz jakość, co automatycznie podnosi koszta.

Przesyłka jest gratis, a koszulka na długo, więc chyba warto się zastanowić i mieć coś oryginalnego a zarazem praktycznego...

 

Pozatym chcemy wprowadzać nowe wzory, rozmawiamy z designerami z całego świata, a to też kosztuje :]

 

pozdrawiamy

syntax team :]

To fakt. Chwali się jakość, ale ta cena mocno odstrasza. Może wymyślicie jakąś linie koszulek w niższych cenach. Na pewno znajdą się chętni.

 

PS. tom3k3 - jestem Prog, a nie Proq. Wiem, że to podkreślenie dolne jest mylące, ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile wzory na koszulki są ok to już ich rozmieszczenie i cała reszta jak na jakichś noname. Logo na środku i tyle - prymitywne imo, sam zdecydowanie wolę taki styl jak np. stosuje Rydel House w swoich koszulkach czyli z przodu jakiś wzór, nie koniecznie na środku, na rękawie jakieś małe logo i z tyłu gdzieś na dole też, drobne szczegóły ale bardzo dużo dają, Chyba że też tak macie, ale jeśli wzór ogranicza się do jednego motywu 'na klacie' to ja podziękuję. Cena waszych t-shirtów imo wysoka nie jest skoro priorytetem jest jakość, firmówki tańsze nie są a u was przesyłka gratis, tylko czy na serio drównujecie jakością innym, to by trzeba się przekonać kupując którąś z koszulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile wzory na koszulki są ok to już ich rozmieszczenie i cała reszta jak na jakichś noname. Logo na środku i tyle - prymitywne imo, sam zdecydowanie wolę taki styl jak np. stosuje Rydel House w swoich koszulkach czyli z przodu jakiś wzór, nie koniecznie na środku, na rękawie jakieś małe logo i z tyłu gdzieś na dole też, drobne szczegóły ale bardzo dużo dają, Chyba że też tak macie, ale jeśli wzór ogranicza się do jednego motywu 'na klacie' to ja podziękuję. Cena waszych t-shirtów imo wysoka nie jest skoro priorytetem jest jakość, firmówki tańsze nie są a u was przesyłka gratis, tylko czy na serio drównujecie jakością innym, to by trzeba się przekonać kupując którąś z koszulek

Witam,

 

Na stronie nie ma jeszcze dobrych fotek, i nie wygląda to zbytnio zachęcająco, co niedługo się zmieni, musimy zrobić porządną sesje zdjęciową.

Na serio dorównujemy jakością firmówką , sami mamy aspiracje aby stworzyć konkretną markę, więc nie możemy sobie pozwolić na dziadostwo. Jakość bawełny która jest podstawą mówi sama za siebie.

 

Oczywiście nie stronimy od tego aby ktoś miał okazję ocenić nasze produkty, dzisiaj wysłaliśmy sampla do skizo.org, więc za niedługo będzie pewnie tam jakaś wzmianka o tym, napewno zapodam linka. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycję jesteśmy otwarci na nie...

 

Jasne, można kupić fruit of the loom, czy pierwszą lepszą koszulkę reklamową i nadrukować na niej motyw przy użyciu zwykłej karuzeli, ale prawda jest taka że wyjdzie.....

 

skinny500 proponuję kupić jakąś koszulkę i samemu się przekonać, wiem co mówie :]

 

Pozdrawiam

Edytowane przez FoRcEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi sie w oczach mieni albo jak patrze na te napisy projektanci itd itp to wyglada jak JPG bardzo mocno skompresowany i bardzo slabej jakosci, widac szum itd albo ja mam cos z oczami :>

Chyba masz rację, właśnie się temu przyjrzałem...W jakiej rozdziałce oglądasz stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, właśnie się temu przyjrzałem...W jakiej rozdziałce oglądasz stronę?

w 1024x768 no i to nie jest moje wlasne odczucie bo znajomy tez to widzi tam gdzie masz tego zoltego stworka ;) zobacz koszyk itd tez widac :> pewnie chciales zminimalizowac wage i przy okazji transfer, ale kompresja jest zaduza :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

U mnie pod FF wszystko ok, co do samych koszulek... fajne ale kurczę drogie :P no 70zł za koszulkę? Jak rozumiem tutaj za te wszystkie obrazki się aż tyle płaci? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 10 dni na rynku i już mamy pierwszych zadowolonych klientów.

 

Chciałem wam powiedzieć że pojawiła się pierwsza w sieci recenzja naszej koszulki, zapraszam pod adres:

 

Koszulki na skizo.org

 

 

Co do strony, to będziemy ją poprawiać, pracujemy nad działem news więc przy okazji poprawimy kompresję :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mamy nową koszulkę w ofercie, coś dla maniaków piłki nożnej, oraz zmodyfikowaliśmy trochę stronkę.Dodaliśmy równierz możliwość zakupu za pobraniem :)

 

Dołączona grafika

 

Będziemy wdzięczni za opinie :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze koszulki pogniecione to raz (zelazko na wikipedii :D )

 

Ale dwa to strona mi sie rozjezdza (tzn skacze zawartosc na boki) gdy otwieram zdjecia. Potem juz jest ok, ale nieprzyjemne wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...