Skocz do zawartości
AndyN

Dfi 680i Lt/nf-680i Lt Sli-socket 775 Nf680

Rekomendowane odpowiedzi

No tak tylko ze juz 17 a tu żadnych wieści od NTT na temat ceny <_< ... Swoją drogą to jeszcze chyba sie wstrzymam z zakupem, choć i tak już mnie ręka świerzbi, bo jestem ciekaw, co pokarzą nowe proce Phenom od AMD. Niestety pewnie znów będzie trzeba czekać, jak co na jakąś ciekawą płytę pod AMD... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zastanowil sie jeszcze i poczekal na wersje na 650SLI -

pewnie troche to zajmie inzynierom od DFI ale mysle ze warto poczekac bo zapowiada sie niezly przeboj za mysle bardziej rozsadna cene )

 

looknijcie sobie to: http://pclab.pl/art26223.html

 

ps. za tydzien ma byc recka 650Ultra i podobno jeszcze lepsza :]

 

pozdro :D

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia :) NTT wyceniło tą płytę na around 900 PLN brutto :) Nie znają jeszcze dokładnie kosztów transportu dlatego też może to być też 920 PLN brutto ale napewno nie osiągnie ona ceny 1000 PLN brutto. Już nie mogę się doczekać :) 6 miesięcy czekam na tą właśnie płytę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, czekaliśmy wszyscy na 680i LT, a za Czeską granica mówią już o LanParty UT P35-T2R, http://www.dfi.cz/text.detail.php?idText=68 <_< chyba poczekam...

poza obsługa ddr3 (wątpliwy zysk w tej chwili ) to niewiele wnosi, poza tym musisz mieć mocne pamieci do niej, więc mozna sie mocno zastanowic nad jej "atrakcyjnością".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta o której traktuje temat.

DFI na NF 680i LT teoretycznie juz jest , w kazdym razie w cenniku bo to sprawdzilem , tylko na stanie magazynowym jeszcze jej nie ma. a dlatego pytam o która płyte bo twoj post był pod postem o płycie opartej na P35 wiec myslalem ze do tego nawiazujesz.

Edit: jest dostepnA w magazanie w centrali , teraz to sprawdzilem.

 

DFI w NTT

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza obsługa ddr3 (wątpliwy zysk w tej chwili ) to niewiele wnosi, poza tym musisz mieć mocne pamieci do niej, więc mozna sie mocno zastanowic nad jej "atrakcyjnością".

jasne, zgadzam się w 100%, z tym, że obie te mobo beda na ddr2 i to w sierpniu :) na ddr3 beda na końcu 3 kwartału - czyli we wrześniu bodajże.

 

Wracając do 680, była gdzieś testowana temp na NB z tym custom-coolerem od DFI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

945zł nie tak tragicznie jak początkowo się wydawało choć tania mobo to i tak nie jest ;)

mało to nie jest, btw skoro jest w NTT to apollo powino ja miec niedługo w swoim cenniku , bo NTT to ich dystrybutor.

 

DFI w PCP - 860 PLN

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to, wymiękłem…. 860zł... spodziewałem się już ze cena przekroczy grubo 900 zł. Coś czuje ze moja kolejna płyta od DFI będzie już niedługo u mnie :) Jakie to szczęście ze mam PC Projekt 2 kroki od domu. Cena nawet nie znowu taka powalającą, tylko, czemu mam jakieś dziwne przeczucie żeby jednak sie wstrzymać z kupnem? Ehh to, chociaż sie przejdę i pooglądam sobie to cacko :)

 

btw. może znajdzie sie chętny na DFI LanParty UT nF3 250 Gb? B-)

Edytowane przez Andiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenie, że ta płyta już jest - a nie za pół roku. Zaskoczenie, że jest w tak niskiej cenie. <900zł po premierze (jak na Polskę) to cena bardzo atrakcyjna :D Może dobrze, że bylem tak nastawiony do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie smuci, ze wyszla w maju....wyszlaby jak u ludzi(konkurencji) w styczniu, lutym, to moznaby mowic wogle o konkurencji...

DFI mialo chyba sen zimowy...

Przypadek LP NF4 Ultra-D, ktory przywolujemy, ok roznica byla....ale nie taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Płyta dziś do mnie zawitała

Od razu wsadziłem ją do kompa zamiast Asus P5N32-E SLI.

Wrażenia pierwsze:

- płyta lepiej wygląda

- fajny jest radiatorek pod NB

- nie ma problemów z montażem i odpaleniem płyty

- windowsa nie instalowałem na nowo bo i po co. System płyte ładanie wykrył i poprosił tylko o drivery od dzwiękówki.

- co do dzwięku to jest lepszy niż ten na Asusie tak zachwalanym. Wreszcie jest porządny equalizer i można ustawiać niskie tony, średnie i wysokie jak się chce.

Barkuje tylko wizualnego pokazania poziomu sygnały na każdym z wyjść np tak jak to było w soundstormie.

- płyta wydajnościowo to samo co asus na 680i.

- mobo grzeje się tak samo jak Asus

- teraz podam wymiary otworów głównych na płycie dla tych co wc instalują jak ja:

1) otwory pod radiator SB 53mm rozstaw

2) haczyki może standardowo ( nie miałem wcześniej płyty z haczykami) 61mm na 48mm

3) radiator pod sekcje zasilającą ( ten nad gniazdem cpu) 56mm

Rewizja płyty A1

Bios z kwietnia 2007.

Narazie tyle .. wrzuce jeszcze 2 screeny:

 

post-153-1180101027_thumb.jpg

 

post-153-1180101075_thumb.jpg

Edytowane przez narciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy był w ogóle sens wymieniać tego asusa tak naprawdę?? :-P

Asus był płytą pośrednią docelowo czekałem na DFI.

Wydajnościowo nie ma różnicy, ale inne rzeczy też są ważne dla mnie.

Aha zapomniałem napsiać wcześniej, że bios jest Awarda, na którym mi się lepiej pracuje niż na AMI z Asusa.

Jest więcej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...