Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Problem z przejsciem misji "Chinese Embassy" jestem juz w koncowce misji podsluchalem jakiegos generala jak gadal przez telefon potem w limuzynie...

 

I NIE WIEM CO DALEJ ROBIC MAM :( :?: :?:

 

w Goals mam " Rendzvous with Coen for transportation to mouke tsoe meats " co to za Coen gdzie go moge znalesc ???

 

HELP !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ląduje na dachu ambasady(?) schodzę po linie, wchodzę przez okno do pokoju, rozwalam gościa który tam wchodzi, później dwóch na korytarzy, schodzę na dół, na podziemny parking, wypytuje kierowcę, i mam podsłuchać rozmowę jakiś dwóch gości, bez przerwy też pokazuje mi się w abym się udał do południowego skrzydła ambasady, ale się zaciąłęm i nie wiem jak sie wydostać z tego miejsca gdzie teraz jestem, krąże bezcelowo w kółko.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piętrze gdzie znajduje się pokój do którego wchodzisz na samym początku gry znajduje się jeszcze jeden pokój (obok tych 2 strażników) wchodzisz wewnątrz nad drzwiami jest kamera gasisz światło wchodzisz na balkon i po gzymsie przechodzisz do okna które zostanie otwarte podczas filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak przechodze po tym gzymsie to tak w połowie drogi włącza się alarm, a światło wyłaczyłem w obu pokojach, zwłoi też schowałem. Co ty na to?

Na 100% ciulato jakies zwloki schowales, tylko w tym wypadku wyje alarm, przelec sie jeszcze raz i popatrz dokladnie, zwracaj uwage na "wskaznik zaciemnienia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Widzieliście wątek na pl.rec.gry.komputerowe o pewnym monitorze w siedzibie CIA ? Jest tam koło głównego serwera taka ściana monitorów i na jednym z nich jest ... obraz kontrolny TV Niepokalanów (niezależnie od wersji językowej gry).

 

A czy komuś z Was udało się dostać do budynku CIA po włączeniu wentylacji ? Wiem że się da, bo po pierwsze gdyby się nie dało to byłby od razu koniec misji po skończeniu czasu a po drugie użyłem cheata "fly" (jakby któs nie wiedział to klika się F2 i wpisuje w konsolę) i wleciałem na ten daszek i tam już jest klapa którą można normalnie otworzyć i wejść do budynku. Jedyny sposób jaki widzę to double-jump od boku tej furgonetki, ale mi się to nie udaje. Można wskoczyć na dach furgonetki ale tam już tylko normalny jump zostaje więc tak raczej nie.

 

Chciałbym też wiedzieć gdzie w grze (poza szkoleniem oczywiście) można zrobić skok ze szpagatem, przeszedłem całą i nie zauważyłem, inna sprawa że nie myślałem o tym specjalnie. Teraz przechodzę drugi raz na trudnym poziomie i chciałbym się tym pobawić.

 

Jako ciekawostkę mogę napisać że kod do drzwi w ostatniej odsłonie Ministerstwa Obrony jest 59259, znalazłem go puszczając szukanie po binarnym pliku zawierającym dane misji. Oczywiście da się tam wejść bez kodu i to na kilka sposobów :-)

 

A ten brak ruszania ustami przez bohaterów w trakcie mówienia w wersji polskiej to jest wielki skandal. I to tym bardziej że wystarczy z oryginalnej wersji skopiować zawartość katalogu lipsynch i chłopaki przestają być brzuchomówcami. Ja sobie skopiowałem z dema więc mam OK tylko w komisariacie i w częście kalinatek. Nie mam niestety znajomego z oryginalną wersją żeby sobie wszystko skopiować. I dziwić się że tyle ludzi zdobywa scrakowane wersje - wydaje się stówę za legalną kopię i nie ma się pełnowartościowego produktu :-(

 

Pozdrawiam wszystkich grającym w SC i IGI2 :-)

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Widzieliście wątek na pl.rec.gry.komputerowe o pewnym monitorze w siedzibie CIA ? Jest tam koło głównego serwera taka ściana monitorów i na jednym z nich jest ... obraz kontrolny TV Niepokalanów (niezależnie od wersji językowej gry).

Musze to zobaczyc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Niepokalanow to fake :D:D:D

Ma forum juz o tym bylo. Szpagat faktycznie mozna w areszcie gdzie znajdujemy zamordowanego Bliensteina (czy jakos tak).

Szkoda, ze tylko raz lub dwa mozna ten swietny manewr zrobic.

Czekajmy na Pandore - bedzie sie dzialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich grającym w SC i IGI2 :-)

gralbym w to ale utknalem w jednej misji ... :?

 

daj znac na priv czy moge Ci powiedziec o co konkretnie chodzi i czy bylbys chetny posolucjowac mnie troszke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno miejsce, w którym mozna zrobic szpagat (pewnie jest więcej ale te narazie sobie przypomniałem :wink: ). W garażu ministerstwa (misja z podsłuchem), jest szyb (którym póżniej uciekamy - jak dobrze pamiętam) i tam można także zrobić szpagat aczkolwiek nic z tego nie wynika :P :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...