Skocz do zawartości
Gość SkyFox

Beznadziejne Przeniesienie Tematu O Konsolach!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SkyFox

hej!

po jaka cholere topici o konsolach zostaly przeniesione!!!!

przeciez ktos nowy nie bedzie wiedzial ze nalezy ich szukac w temacie gier !! a starzy urzytkownicy tych tematow tez musza troche pogrzebac zanim dotra do danego tematu

 

to jedna z bezsensownych przeniesien jakie widzialem ;)

 

niech ktos nad tym popracuje i zrobi dzial w innym miejscu albo przywroci na stare miejsce!!!

 

ps.i dlaczego w dziale gry??..rownie dobrze do dzialu gry nalezy przeniesc windowsa z dzialu oprogramowanie bo jest tam topic o viscie i grach

moim zdaniem dzial konsole powinien byc niezalezny a nie jako: subform!!

nieslyszeliscie ze lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

po jaka cholere topici o konsolach zostaly przeniesione!!!!

przeciez ktos nowy nie bedzie wiedzial ze nalezy ich szukac w temacie gier !! a starzy urzytkownicy tych tematow tez musza troche pogrzebac zanim dotra do danego tematu

to jedna z bezsensownych przeniesien jakie widzialem ;)

niech ktos nad tym popracuje i zrobi dzial w innym miejscu albo przywroci na stare miejsce!!!

ps.i dlaczego w dziale gry??..rownie dobrze do dzialu gry nalezy przeniesc windowsa z dzialu oprogramowanie bo jest tam topic o viscie i grach

moim zdaniem dzial konsole powinien byc niezalezny a nie jako: subform!!

nieslyszeliscie ze lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Niby dlaczego ktoś nowy ma nie wpaść na to, że o konsolach ma czytać na forum o grach :| to chyba oczywiste......

I jak już to Gry należy przenieść do Windowsa, a nie odwrotnie, bo gry to aplikacje (głównie).

 

Nie rozumiem co Ci przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

juz napisalem :)

 

ale zdania nie zmienilem,bo jesli konsole maja byc subforem gier to tematy z pc rowniez, przeciez jedno i drugie to platforma do gier -idac oczywiscie logika nowego rozwiazania ;)

 

dobrze ze same tematy zostaly odchudzone z powrzucanych fotek z gier itp ale nie rozmumiem dlaczego "konsole"maja byc subforem "gier" ,przeciez moga istniec jako niezalezny temat na glownej stronie tuz obok "gier"

 

zas w dziale gry nalezy zrobic podzial na gry konsolowe i pc bo inaczej jest wielki balagan,to ze wiele gier jest multiplatformowych w niczym nie przeszkadza po takim podziale,choc zapewne bedzie to czasochlonne

 

same gry konsolowe tez trzeba podzielic na wersje obecnych konsol "duzych" i przenosnych,w ten sposob kazdy bedzie mial szybki dostep do potrzebnego interesujacego go dzialu.Co do gier PC to tutaj zadnych wewnetrznych podzialow chyba nie trzeba robic.

 

to taki na szybko moj pomysl aby troche ulatwic wszystkim mam nadzieje zycie(forumowiczom)a moderzy no coz zapewne beda mieli troche pracy ale za to pozniej wszystko ladnie i przejrzyscie ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! bez sensowny ten podział. Pozatym prowokuje wojne pc vs konsole bo dzieli ludzi na obozy "gry na pc" "gry na reszte platform" itd.

 

Moja propozycja podziału jest następująca.

 

-Gry w jednym dziale, tak jak było przedtem.

-pod nazwą tematu piszemy platformę, tak jak to robilo juz kilku użytkowników (kucyk, nierealny itd.) - to ułatwia identyfikacje. Gdy ktoś z zatwardziałych pc'towcow nie chce, to poprostu nie wchodzi do danego tematu jesli pod nazwą gry nie bedzie "PC".

-W jednym temacie rozmawiamy na temat wersji na rózne platformy.

-to nam da ciągle jeden index gier co bardzo ułatwia sprawę wyszukiwania topica na temat jakiejś konkretnej gry.

(CZYLI TUTAJ JEST TAK JAK BYŁO DOTYCHCZAS, PRZED TĄ DZIWNĄ ZMIANĄ, ALE DALEJ...)

-poddział "konsole" wrzucamy do Alternatywnych Platform i tam trzymamy się tylko wątków sprzętowych itp.

-ewentulanie zamiast poddziału tworzymy cały dział "Konsole", taki sam jak "Alternatywne Platformy" - dział byłby nad lub pod "AP" na stronie głównej forum.

 

To wg. mnie najlepszy podział i uporządkowanie spraw konsol.

 

Kto jest za?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jaka cholere topici o konsolach zostaly przeniesione!!!!

przeciez ktos nowy nie bedzie wiedzial ze nalezy ich szukac w temacie gier !! a starzy urzytkownicy tych tematow tez musza troche pogrzebac zanim dotra do danego tematu

1) Jeśli nie widzą napisu w dziale alternatywnych platform apropos przenosin to raczej wina okularów, a nie podziału ;)

2) Konsole służą do gier. Dlatego są razem z grami.

Ilość tematów poświęconych konsolom sugeruje, że subforum będzie wystarczające. Jeśli ruch będzie większy to dział zostanie wyciągnięty "poziom" wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Jeśli nie widzą napisu w dziale alternatywnych platform apropos przenosin to raczej wina okularów, a nie podziału ;)

2) Konsole służą do gier. Dlatego są razem z grami.

Ilość tematów poświęconych konsolom sugeruje, że subforum będzie wystarczające. Jeśli ruch będzie większy to dział zostanie wyciągnięty "poziom" wyżej

marco, co powiesz na moj podział? Zeby gry były razem wszystkie w jednym dziale, a poprostu w dziale/poddziale "konsole", obojetnie gdzie by on sie znajdował (czy w AP czy w Gry) były tylko tematy zbiorcze o popularniejszych konsolach?

 

Najwazniejsze by nie dzielic działu gier na PC i reszte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zastanawiam sie o co te posty..

Po tygodniu przyzwyczaicie sie do tego podziału i jeszcze zacznie się Wam podobać.. ;>

Zawsze tak jest jak pojawia sie nowość via 98se->XP, XP->Vista..

 

Najwazniejsze by nie dzielic działu gier na PC i reszte

Bo ten podział prowokuje wojny? :lol:

Nie wiem dlaczego ale wydawało mi sie ze zazwyczaj powstawały one gdy posiadacze PC i konsol zaczeli dyskutować o gierkach w jednym temacie np. o GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! bez sensowny ten podział. Pozatym prowokuje wojne pc vs konsole bo dzieli ludzi na obozy "gry na pc" "gry na reszte platform" itd.

 

Moja propozycja podziału jest następująca.

 

-Gry w jednym dziale, tak jak było przedtem.

-pod nazwą tematu piszemy platformę, tak jak to robilo juz kilku użytkowników (kucyk, nierealny itd.) - to ułatwia identyfikacje. Gdy ktoś z zatwardziałych pc'towcow nie chce, to poprostu nie wchodzi do danego tematu jesli pod nazwą gry nie bedzie "PC".

-W jednym temacie rozmawiamy na temat wersji na rózne platformy.

-to nam da ciągle jeden index gier co bardzo ułatwia sprawę wyszukiwania topica na temat jakiejś konkretnej gry.

(CZYLI TUTAJ JEST TAK JAK BYŁO DOTYCHCZAS, PRZED TĄ DZIWNĄ ZMIANĄ, ALE DALEJ...)

-poddział "konsole" wrzucamy do Alternatywnych Platform i tam trzymamy się tylko wątków sprzętowych itp.

-ewentulanie zamiast poddziału tworzymy cały dział "Konsole", taki sam jak "Alternatywne Platformy" - dział byłby nad lub pod "AP" na stronie głównej forum.

 

To wg. mnie najlepszy podział i uporządkowanie spraw konsol.

 

Kto jest za?

Podsumowujac Twoja propozycje: zrobmy tak, jak bylo przedtem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za zrobieniem tego tak jak było. Było dobrze to po co zmieniać ?? Normalnie jak w polskim rządzie - zróbmy by było lepiej "nam" a społeczeństwo niech się przyzwyczaja

 

 

ath podziękowania mam tobie przesłać ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum o komputerach, konsole sa tylko dodatkiem i niech ciesza sie, ze w ogole maja taki kacik. :]

bijemy wiec poklony dla admina za ta cudowna mozliwosc obcowania z konsolami-a z drugiej strony przyjrzyj sie jak dziala alternatywna reklama na swiecie ,wtedy zobaczysz jak nagle moze sie stac topic o konsolach wazny ;)

 

i moze jeszcze jesli nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego w temacie niz "napisz do kaczek" itp to moze zrob sobie jakis lot na marsa albo do krainy FF,az dziwne ze nikt nie zauwaza twojego "wkladu" w temat

no mniej wiecej ;)

 

tylko zeby same konsole były wyizolowane z Alternatywnych i wrzucone do działu konsole ;)

Wlasnie ze porzadki i zmiany sa potrzebne-tylko niech to bedzie z glowa a nie na odczep sie!!

 

i przedewszystkim nie powinno sie gier konsolowych i PC mieszac razem ,tylko powinien nastapic podzial ,po to aby szybciem i latwiej byl dostep do danego tytula na dana platforme-a jesli jest to tytul multiplatformowy,to tymbardziej-poniewaz co obchodza konsolowca problemy i ustawienia pc w danej grze!! i przekopywanie sie przez tony tego typu informacji! i tracenia niepotrzebnie czasu!.

 

Dodatkowo podzial gier pod dana konsole

 

czyli :

 

Dzial

 

- Gry(konsole i PC)

 

Subfora :

-gry konsolowe -tutaj jeszcze nalezy wstawic podzial na duze i przenosne konsole oraz dodac nawet gry na phony

-gry PC

 

dzial (niezalezny)

-konsole

 

to ze niektore gry moga sie dublowac nie ma znaczenia ,poniewaz czesto wystepuja roznice pomiedzy wersjami a wersje pc to takze czesto inna bajka

 

to taka moja propozycja aby nie robilo sie powoli jak na pclabie,gdzie wszystko jest ze soba dosc skutecznie pomieszanie i w prawidlowy sposob odrzuca zainteresowanego od szukania czegokolwiek ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jaka cholere topici o konsolach zostaly przeniesione!!!!

Żeby było przejrzyście? :unsure:

 

przeciez ktos nowy nie bedzie wiedzial ze nalezy ich szukac w temacie gier !! a starzy urzytkownicy tych tematow tez musza troche pogrzebac zanim dotra do danego tematu

Ktoś nowy gdy spojrzy na opisy działów, bez trudu zauważy, iż subforum o konsolach znajduje się w dziale gry. Poza tym ktoś nowy skąd niby ma wiedzieć, że w alternatywnych platformach prowadzi się dyskusje o konsolach?

Starzy użytkownicy (nowi zresztą też, którzy wejdą do alternatywnych platform) powinni zauważyć, iż u góry widnieje informacja:

Wszystkie tematy związane z konsolami do gier i grami na konsole prosimy kierować do nowego działu 2569794[/snapback]

ps.i dlaczego w dziale gry??..rownie dobrze do dzialu gry nalezy przeniesc windowsa z dzialu oprogramowanie bo jest tam topic o viscie i grach

moim zdaniem dzial konsole powinien byc niezalezny a nie jako: subform!!

Konsole to urządzenia przeznaczone do gier. Prędzej skojarzy ktoś konsole z grami niż z alternatywnymi platformami.

 

Temat o grach i Windows Vista już jest i znajduje się... w dziale gry.

tadaa.wav

A tak poza tym to prównanie chybione.

 

ale zdania nie zmienilem,bo jesli konsole maja byc subforem gier to tematy z pc rowniez, przeciez jedno i drugie to platforma do gier -idac oczywiscie logika nowego rozwiazania ;)

I tu kolega się myli. Konsole to głównie platforma do gier, bo można jeszcze jakieś dvd obejrzeć, .jpgi pooglądać itd. Niemniej jednak głównym przeznaczeniem konsol są gry.

PC natomiast nie jest przeznaczony głównie do gier. Gry są niejako dodatkiem, a komputer służy innym celom: pracy, przeglądaniu internetu, słuchaniu muzyki, pracy z programami typu Photoshop, Office i wielu innych.

Coś z tą logiką nie tak. ;)

 

dobrze ze same tematy zostaly odchudzone z powrzucanych fotek z gier itp ale nie rozmumiem dlaczego "konsole"maja byc subforem "gier" ,przeciez moga istniec jako niezalezny temat na glownej stronie tuz obok "gier"

Ok, załóżmy, iż tak by się stało. Mielibyśmy wtedy Gry i Konosle (dwa działy). W grach rozmawialibyśmy o grach na PCta i konsole, a w konsolach o kwestiach technicznych dotyczących tych urządzeń? Zapewne dział o konsolach miałby może ze dwie strony (po 5 latach ;)).

 

zas w dziale gry nalezy zrobic podzial na gry konsolowe i pc bo inaczej jest wielki balagan,to ze wiele gier jest multiplatformowych w niczym nie przeszkadza po takim podziale,choc zapewne bedzie to czasochlonne

Zatem wyglądałoby to w ten sposób, że w dziale gry byłyby dwa subfora: gry na PC i gry na konsole? Co z grami multiplatformowymi? Do PC czy do konsol? Niepotrzebny bałagan. Na przykładzie kart graficznych widać, że takie rozwiązanie nie ma większego sensu (nie sprawdziło się).

 

same gry konsolowe tez trzeba podzielic na wersje obecnych konsol "duzych" i przenosnych,w ten sposob kazdy bedzie mial szybki dostep do potrzebnego interesujacego go dzialu.Co do gier PC to tutaj zadnych wewnetrznych podzialow chyba nie trzeba robic.

No daj spokój. W konsolach mielibyśmy subfora: PSX, PS2, PS3, X-box, X-box 360, PSP, WII, Nintendo, Sega Saturn... Przerost formy nad treścią. :?

 

Potwierdzam! bez sensowny ten podział. Pozatym prowokuje wojne pc vs konsole bo dzieli ludzi na obozy "gry na pc" "gry na reszte platform" itd.

Prowokuje wojnę PC vs. konsole... Jak długo jeszcze będzie istnieć to głupie uprzedzenie w społeczności graczy? Jak długo chcecie toczyć tą bezcelową dyskusję? (pytanie to ksierowane jest do tych, którzy nadal uważają, że jedno z tych urządzeń jest lepsze od drugiego).

Niech każdy gra na tym, na czym chce (swoją drogą: spora część osób na ppc ma zarówno PC jak i konsole).

 

Moja propozycja podziału jest następująca.

-Gry w jednym dziale, tak jak było przedtem.

-pod nazwą tematu piszemy platformę, tak jak to robilo juz kilku użytkowników (kucyk, nierealny itd.) - to ułatwia identyfikacje. Gdy ktoś z zatwardziałych pc'towcow nie chce, to poprostu nie wchodzi do danego tematu jesli pod nazwą gry nie bedzie "PC".

1. Kto będzie pisał pod nazwą platformę? Pewnie tylko garstka graczy.

2. Co z tematami, w których znajduje się FAQ?

 

-W jednym temacie rozmawiamy na temat wersji na rózne platformy.

No to na pewno przyczyni się do poprawy przejrzystości forum. :?

 

-to nam da ciągle jeden index gier co bardzo ułatwia sprawę wyszukiwania topica na temat jakiejś konkretnej gry.

Jeśli będziemy szukać konkretnego tytułu. Co w przypadku, gdy chcemy sprawdzić gry na określoną konsolę? Taka osoba będzie miała spory problem.

Indeks gier można równie dobrze zrobić w działe konsole i tak się dzisiaj zapewnie stanie (może mi ktoś zdejmie te 10% za ten indeks ;)). Nie wiem jeszcze jaką formę będzie miał ten indeks, jednak będzie to na pewno wygodniejsze dla graczy, niż jakby miał być jeden wielki z grami na wszystkie platformy.

 

Inna sprawa to taka, iż w konsolach, przed nazwą tematu widnieje [PS2], [X360] i tak dalej, co ułatwia przeglądanie forum (wpisz sobie w wyszukiwarce [PS2], a znajdziesz wszystkie tematy o tej konsoli) i czyni to subforum bardziej przejrzyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przedewszystkim nie powinno sie gier konsolowych i PC mieszac razem ,tylko powinien nastapic podzial ,po to aby szybciem i latwiej byl dostep do danego tytula na dana platforme-a jesli jest to tytul multiplatformowy,to tymbardziej-poniewaz co obchodza konsolowca problemy i ustawienia pc w danej grze!! i przekopywanie sie przez tony tego typu informacji! i tracenia niepotrzebnie czasu!.

I to dokladnie zostalo zrobione. Pan chcial, pan dostal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie taki nie urodzil co kazdemu dogodził, czy jakuś tak :P

Ale widocznie przeniesienie działu sprawia ze niektorzy dostaja palpitacji serca i niedlugo zejdą....:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kto będzie pisał pod nazwą platformę? Pewnie tylko garstka graczy.

2. Co z tematami, w których znajduje się FAQ?

ad1 - Wiekszość tak robiła. A jak nie to moderator moze wstawic czasem te kilka literek chyba

ad2 - Pro Evolution Soccer 6 - temat idealnie pokazujacy ze nic zlego w takim temacie nie ma.

 

No to na pewno przyczyni się do poprawy przejrzystości forum. :?

 

Jeśli będziemy szukać konkretnego tytułu. Co w przypadku, gdy chcemy sprawdzić gry na określoną konsolę? Taka osoba będzie miała spory problem.

Indeks gier można równie dobrze zrobić w działe konsole i tak się dzisiaj zapewnie stanie (może mi ktoś zdejmie te 10% za ten indeks ;)). Nie wiem jeszcze jaką formę będzie miał ten indeks, jednak będzie to na pewno wygodniejsze dla graczy, niż jakby miał być jeden wielki z grami na wszystkie platformy.

 

Inna sprawa to taka, iż w konsolach, przed nazwą tematu widnieje [PS2], [X360] i tak dalej, co ułatwia przeglądanie forum (wpisz sobie w wyszukiwarce [PS2], a znajdziesz wszystkie tematy o tej konsoli) i czyni to subforum bardziej przejrzyste.

Ja to widziałem tak.

Forum o sprzecie, konsole to tez sprzet.

To ze w nazwie jest PC? Jakbym slyszał fanbojów z PClab - piszecie o roznych rzeczach, nie tylko o PC. Te rozne rzeczy jak odtwarzacze, telefony mają swoje wlasne działy. Dlaczego konsole nie mogą miec?

 

*W kat. "Sprzęt i podkręcanie" zróbcie dział "Konsole", gdzie bedą dyskusje na temat sprzetu. Tłumaczenie ze konsole są głownie do gier wiec jest w grach jest nijakie. Karty graficzne tez są do gier, wiec powinniscie wrzucic je do działu Gry. Taaa, wiem - k.graf nie wykorzystuje sie tylko do gier. Ale mozna powiedziec ze tak samo jak konsole do innych rzeczy.

 

Gry - miał to byc dział o sofcie jako dodatek do sprzetu. No ok. Jesli juz tak bardzo niektorym guma chodzi gdy wejda, zobacza ze fajna gra po czym sie dowiedza ze nie na PC to zrobcie poddział do działu Gry o nazwie "Gry konsolowe" i juz. Zrobcie podział na "my-wy-oni". Moze niektorym sobie zaleczą kompleksy gdy beda czuli ze ich platforma do gier to dział głowny, a "zabawki dla dzieci" to poddział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako osoba zainteresowana wypada mi zabrać głos w tym temacie, przeniesienie do gier konsol to mała pomyłka, równie dobrze można tu umieścić karty graficzne, w końcu związek z grami maja ogromny, mi osobiście znalezienie tematu o konsolach zajęło mi kilka minut więc wątpię, aby nowa osoba tu trafiła...

podział gier na kosole i pc choć na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, to jednak mnóstwo gier jest multiplatformowych i będzie ładny chaos i bajzel...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie zle, ale jesli ktos chce pisac o konsolach i to one sa jego gl. zainteresowaniem to moze czas poszukac forum dedykowanego tej pasji a nie wciskac sie na forum komputerowe.

 

Dokładnie .Po to jest ten podział by nie dochodziło do ciągłych potyczek w tematach wydawanych na PC i na konsole. For o konsolach przecież nie brakuje. Większość tematów na Forum dotyczy PC ,a w mniejszości sprzętu audio-video ,GSM i Alternatywnych platform w tym konsol. Także trzeba się cieszyć że w ogóle jest dział dla konsol. Ja uważam za dobry pomysł i jak napisał mechl!k szybko się przyzwyczaicie. Solid ja myślę że jeszcze będziesz dziękował marco czy komukolwiek kto zadecydował o tym przeniesieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1 - Wiekszość tak robiła. A jak nie to moderator moze wstawic czasem te kilka literek chyba

Nierealny, kucyk, [RONIN], .:Solid_Snake:. - to rzeczywiście większość. :huh:

 

ad2 - Pro Evolution Soccer 6 - temat idealnie pokazujacy ze nic zlego w takim temacie nie ma.

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło.

 

To ze w nazwie jest PC? Jakbym slyszał fanbojów z PClab - piszecie o roznych rzeczach, nie tylko o PC. Te rozne rzeczy jak odtwarzacze, telefony mają swoje wlasne działy. Dlaczego konsole nie mogą miec?

Słuchaj, nie wyjeżdżaj tutaj z tekstami o fanboyach z laba. Co mnie obchodzi tamto forum? Tu jest purepc, a nie pclab.

 

Nie zaprzeczysz, że głównych przeznaczeniem konsol są gry. Od początku konsole miały bawić, miały umożliwiać obcowanie z grami.

PC ma jednak szersze zastosowanie, czy to Ci się podoba czy nie.

 

Konsole właśnie dostały nowy dział - subforum w grach. Wolisz wrócić do tego, co było wcześniej? Wolisz bałagan w alternatywnych platformach? Damn, konsolowcy dostają nowe podforum i narzekają. :?

 

*W kat. "Sprzęt i podkręcanie" zróbcie dział "Konsole", gdzie bedą dyskusje na temat sprzetu. Tłumaczenie ze konsole są głownie do gier wiec jest w grach jest nijakie. Karty graficzne tez są do gier, wiec powinniscie wrzucic je do działu Gry. Taaa, wiem - k.graf nie wykorzystuje sie tylko do gier. Ale mozna powiedziec ze tak samo jak konsole do innych rzeczy.

Ponownie nie zrozumiałeś mojego poprzedniego posta (Czy ja kurcze niewyraźnie piszę? :blink:).

 

Gry - miał to byc dział o sofcie jako dodatek do sprzetu.

Konsole natomiast są dodatkiem do tego forum, na którym rozmawia się głównie o komputerach.

 

Moze niektorym sobie zaleczą kompleksy gdy beda czuli ze ich platforma do gier to dział głowny, a "zabawki dla dzieci" to poddział ;)

Może Ty sobie zaleczysz? Bijesz pianę, daruj sobie. Chcesz dyskutować, to rób to w sposób kulturalny. :evil:

 

jako osoba zainteresowana wypada mi zabrać głos w tym temacie, przeniesienie do gier konsol to mała pomyłka, równie dobrze można tu umieścić karty graficzne, w końcu związek z grami maja ogromny

Następny. :?

 

mi osobiście znalezienie tematu o konsolach zajęło mi kilka minut więc wątpię, aby nowa osoba tu trafiła...

Nowa osoba nie będize miała takich problemów jak Ty. Nowa osoba od razu zobaczy, że jest dział poświęcony konsolom. Ty do tej pory przyzwyczaiłeś się, że o konsolach rozmawiało się a alternatywnych platformach. Kwestia przyzwyczajenia.

 

podział gier na kosole i pc choć na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, to jednak mnóstwo gier jest multiplatformowych i będzie ładny chaos i bajzel...

Ok, to zaproponuj coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie zle, ale jesli ktos chce pisac o konsolach i to one sa jego gl. zainteresowaniem to moze czas poszukac forum dedykowanego tej pasji a nie wciskac sie na forum komputerowe.

 

Dokładnie .Po to jest ten podział by nie dochodziło do ciągłych potyczek w tematach wydawanych na PC i na konsole. For o konsolach przecież nie brakuje. Większość tematów na Forum dotyczy PC ,a w mniejszości sprzętu audio-video ,GSM i Alternatywnych platform w tym konsol. Także trzeba się cieszyć że w ogóle jest dział dla konsol. Ja uważam za dobry pomysł i jak napisał mechl!k szybko się przyzwyczaicie. Solid ja myślę że jeszcze będziesz dziękował marco czy komukolwiek kto zadecydował o tym przeniesieniu.

 

a wam cos sie w glowki stalo???

 

Jesli takie mialo by byc podejscie do tematu jak twierdzicie to wyrzucie 30% tematow!!!! zobaczymy jak sie odchudzi forum z tematow nie pc-towych i ile zapewne ubedzie forumowiczow.

Mam wrazenie ze wasze choryzonty zaciesniaja sie tylko do napisu pc...a przeciez na forum jest cala rzesza ludzi ktorzy maja i konsole i pc,wiele osob korzysta tez z suforum "Inne" gdzie znajdziesz ,sport ,filmy,kulinaria,elektronika ,kultura,motoryzacja i wiele innych .

To ze wy nie korzystacie z innych tematow forum i sie niczym wiecej nie interesujecie nie oznacza ze inni nie maja takich potrzeb!!

 

Mam nadzieje ze ktos z modow wrescie zwroci wam uwagie zebyscie zrobili wypad z tego tematu bo tylko robicie smietnik waszymi sugestiami-a jesli wam przeszkadza ze sa inne tematy na forum niz zwiazane z PC to zwrocie sie do admina aby je pokasowal bo wam przeszkadzaja.

Ewentualnie idac waszym sposobem myslenia"jest wiele forum gdzie sa tylko tematy o PC"

 

nie pozdrawiam was bo szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wam cos sie w glowki stalo???

Może jeszcze kogoś na dodatek wyzwiesz co? :evil:

 

Jesli takie mialo by byc podejscie do tematu jak twierdzicie to wyrzucie 30% tematow!!!! zobaczymy jak sie odchudzi forum z tematow nie pc-towych i ile zapewne ubedzie forumowiczow.

Mam wrazenie ze wasze choryzonty zaciesniaja sie tylko do napisu pc...a przeciez na forum jest cala rzesza ludzi ktorzy maja i konsole i pc,wiele osob korzysta tez z suforum "Inne" gdzie znajdziesz ,sport ,filmy,kulinaria,elektronika ,kultura,motoryzacja i wiele innych .

To ze wy nie korzystacie z innych tematow forum i sie niczym wiecej nie interesujecie nie oznacza ze inni nie maja takich potrzeb!!

Ty też nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Cytowani przez Ciebie userzy nie twierdzą, że to forum ma być tylko o PCtach. Obydwaj nie są przeciwni konsolom, nie uważają, jakoby konsole były balastem dla purepc. Chłopaki stwierdzili tylko, że są inne fora, na których można więcej dowiedzieć się na temat tych urządzeń i pogadać w większym gronie.

Na purepc są nie tylko dyskusje o kompach, o podkręcaniu, moddingu i wyciszaniu. Po to są działy takie jak gry, konsole, czy GSM, żeby móc podyskutować nie tylko o temacie przewodnim tego forum.

To zrozumie każdy zdrowo-rozsądkowo myślący człowiek i nie trzeba być super inteligentnym, aby to pojąć.

 

Twoja ostatnia uwaga dotyczy tylko pozostałych, a Ciebie nie obowiązuje? Przeglądaj tylko te działy, które Cię interesują. Nikt Cię przecież nie zmusza, abyś udzielał się tam, gdzie nie chcesz. Jakoś nie zauważyłem, aby ath udzielał się namiętnie w topicach o konsolach. Co więcej nie chce, aby tych tematów na ppc nie było.

 

Mam nadzieje ze ktos z modow wrescie zwroci wam uwagie zebyscie zrobili wypad z tego tematu bo tylko robicie smietnik waszymi sugestiami-a jesli wam przeszkadza ze sa inne tematy na forum niz zwiazane z PC to zwrocie sie do admina aby je pokasowal bo wam przeszkadzaja.

Ewentualnie idac waszym sposobem myslenia"jest wiele forum gdzie sa tylko tematy o PC"

Wiesz co? Tupnij jeszcze nóżką, odwróć się na pięcie i strzela focha. A jeśli chcesz dalej rozmawiać, to rób to w sposób kulturalny (nad ortografią też popracuj, bo coś kiepsko). Aha, regulamin też przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...