Jump to content
blood_brother

Warhammer Online: Age Of Reckoning

Recommended Posts

14 dni, ale nie jestem pewien. Na jakimś forum niby parę osób się zarejestrowało, ale chyba mamy 1 godzinę poślizgu bo siedziba jest w Irlandii. No nic trzeba klikać co jakiś czas:-)

edit: mi ponownie pisze, że rej. została wyłączona:-)

Edited by Szozi

14 dni, ale nie jestem pewien. Na jakimś forum niby parę osób się zarejestrowało, ale chyba mamy 1 godzinę poślizgu bo siedziba jest w Irlandii. No nic trzeba klikać co jakiś czas:-)

edit: mi ponownie pisze, że rej. została wyłączona:-)

A mi przechodzi przez dwa albo trzy etapy rejestracji i potem jak mam wpisać wyraz z obrazka to kicha bo go niema poprostu :-(

Czy ktoś już się zarejestrował??

A mi przechodzi przez dwa albo trzy etapy rejestracji i potem jak mam wpisać wyraz z obrazka to kicha bo go niema poprostu :-(

Czy ktoś już się zarejestrował??

Za ktorymś razem mi się obrazek pojawił.

Acha i rejestracja nie działała mi spod FF3 a dopiero pod IE7 ruszyla.

Teraz czekam na mail od nich.

Też mam klucz i klienta ale za cholerę nie mogę się zarejestrować dochodzę do punktu 3 tworzenia konta i przy końcu przepisuję kody klikam dalej kręci się takie logo warhammera i wał piszę błąd i sorry. Na FF3 wogule nie działa reg na IE wyskakuje taki błąd jak wyżej opisałem. Może potem się uda.

Ja już mam konto ale również czekam na maila:-) U mnie zadziałało w ie7 w pozostałych pojawiał się obrazek raz na kilkadziesiąt kliknięć hehe. W sumie i tak serki jeszcze leżą więc każdy ma to samo, nawet US (a już powinni grać)

ps. EmzeJ - klikaj co chwile w opcje nowy obrazek mimo błędu 414. To ponoć timeout, więc za którymś razem chwyci.

Edited by Szozi

Non stop wyświetla się ten błąd zaczynam się po woli irytować nie dość ze problem był z pobraniem klienta (downloader zawieszał się po pobraniu paru mega i nie mam pojęcia czemu zresztą w WoW też tak mam i muszę aktualki z stron ssać) to jeszcze nie można się regnąć.

Zrzut z błędem:

Błąd!

Edited by EmzeJ

Jak ty chcesz w to grac, jesli nie potrafisz przetlumaczyc tak prostego zdania?

"niektorzy z was doświadczają błędu 414, oznacza to, że serwer zbyt długo nie odpowiada. Proszę poczekac parę minut i spróbować ponownie."

Tyle to każdy wie. nie zmienia to faktu że dalej nie można sie zarejestrować.

Coś tak widze że beta spaliła na panewie. W końcu miała sprawdzić jak warcraft zachowuje sie pod dużą liczbą użytkowników...

No i sprawdziła...

Edited by szpachla2

Tyle to każdy wie. nie zmienia to faktu że dalej nie można sie zarejestrować.

Coś tak widze że beta spaliła na panewie. W końcu miała sprawdzić jak warcraft zachowuje sie pod dużą liczbą użytkowników...

No i sprawdziła...

Hehehe to się chyba nie do tej bety co trzeba zapisałeś:-) Maila wciąż brak.

http://de.youtube.com/watch?v=j3aN7zVBv3w -oto jak przebiegał start bety dla Europy (koniecznie zobaczcie końcówkę).

che che che dobre

btw w końcu rejestracja się powiodła, teraz zostało tylko czekać na maila który pewnie dojdzie za 13 dni :mur: :lol2:

Edited by faro666

Dostałem maila:-) Trwało to jakieś 5 godzin, jednak wyłączyli teraz logowanie całkowicie:-)

Ha! Zasysam już patcha:-) Tylko cały dzień żeby założyć konto i aktywować klucz? Super support.

Edited by Szozi