Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tez się zapytam..

 

Zainstalowałem grę i po próbie uruchomienia mam "Updating..." da sie to ominąć jakoś bo czekać parę godzin to nie za przyjemne....

 

Po drugie, czy jest możliwość podczas instalacji wskazania folderu docelowego na grę?

 

 

A swoja droga to na jakiej zasadzie ten steam działa?

Kupiłem grę i nie można jej uruchomić , dajcie spokój. :mur:

Edytowane przez pemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytasz jak dziala steam? dziala na zasadzie zabezpieczenia pod plaszczykime "uszczesliwiania" konsumenta na siłę.

 

nie ty jeden masz ten probem. ja wczoraj wzialem ten szajs z półki z MM, jak dzieciak zachecony cena, myslac ze sie odstresuje i popykam w jakiegos odmożdżajacego shootera, u [gluteus maximus] i kyyyurowica mnie strzela bo to cholerstwo najpierw zainstalowalo swoje 7 gb na dysku, a teraz ktoras godzine z rzedu ciagnie przy predkosci okolo 250 kb/sek jakis UPDATE ktory mnie totoalnie nie obchodzi bo dotyczny DX 10, a ja mam XP. i zamiast zabijac obcych chetnie bym tego dekla co to wymyslil po prostu zabił. takze przylaczam sie do pytania - czy te plik uaktualnienia mozna zachowac zeby mnei szlag nie trafil po reinstalce systemu, a przede wszystkim, czy update mozna POMINĄĆ?

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik z odpaleniem gry. Przy próbie uruchomienia wyskakuje mi komunikat:

 

"W aplikacji wystąpił wyjątek unknown software exception (0xc000000d) pod adresem 0x00adef9f."

 

Mam system Vista Home Premium i jest on zaktualizowany. Sterowniki do grafy najnowsze, gra była kilka razy reinstalowana (ten steam mnie rozwala, trzeba do niego mieć anielską cierpliwość), nic nie pomaga. Obojętnie czy odpalam wersję pod DX9 czy DX10 komunikat ten sam.

 

Jak to cholerstwo rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem i jestem pod wrażeniem.Gra jest wysoko ponad to czego oczekiwałem.W swej kategori jako czysta gra akcji dla mnie po prostu rewelacja i dużo bardziej podoba mi się od przereklamowanego GOW. Niestety nie mogę poradzić sobie z drugim bossem(ten wielki robal,który wiruje i zrzyca z góry kamienie) przypuszczam,że dzięki unikom pokonałbym go ale nie wiem jak wyprowadzic z klawiatury te uniki

(fikołki).Czy ktoś z was wie? Jeśli tak to proszę napisac jak to zrobić na klawiaturze bo już nie mogę się doczekac aby przejść dalej. Gram na hardzie i zaczynam wątpić czy wogóle jest możliwe pzrejście tej gry na hard. Czy komuś z was udało się to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem i zainstalowałem gierkę i strasznie denerwują mnie wolne ruchy myszy, idzie coś tu ustawić ?? Bo nie widzie nigdzie czułości myszy. Strasznie mnie to zniechęciło do gry :( ,a przecież może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakas porzadna wyprzedaz starych lost planetow w zwiazku z wydaniem colonies :)

Ja ostatnio kupiłem Lost Planeta (wersja bundle z XFX 8800GTS, a działa na 9600GT ;) )

 

btw. sterowanie w tej grze ssie - nie da sie sensivity zmienic, nic...

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z Lost Planet: Colonies pod DX9 i XP'eku

Po włączeniu gry i obejrzeniu filmików pojawia się niebieski ekran i komp się restartuje. Tak jest za każdym razem. Na innych grach chodzi bez problemu. Crysis 1280x1024 wszystko na full bez przycinania. Colin DiRT: 1280x1024 wszystko na Ultra bez przycinania. Gears of War to samo.

Na żadnej z gier się nie wywala (chociaż raz wywalił DiRT). Co może być przyczyną takiego zachowania? Zmieniłem sterowniki i jest to samo.

Może być wina DirectX-ów ??

 

Grafika w spoczynku około 60 stopni

Pamięć na grafice około 55 stopni

Procek też około 60 stopni w spoczynku (nie za dużo?)

 

CPU: Core2Duo 8400 3GHZ

Grafika: Gigabyte 8800GTS 512

Płyta główna: Gigabyte X48 DQ6

Ram: 2x 2048 OCZ 1066MHZ

Zasilacz: Chieftec 560Wat

Obudowa: NZXT Apollo Crafted Series Black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek też około 60 stopni w spoczynku (nie za dużo?)

 

CPU: Core2Duo 8400 3GHZ

Dużo za dużo o ile to prawidłowe wskazania.Nie ma wówczas szans ,by sobie spokojnie "postressował" :wink: .Takty jak powyżej?!No to dramat z chłodzeniem.....Pasta?Zapięcie/dokręcenie coolera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

 

w 11 czy 12 misji mam do rozwalenia takiego wielkiego robala z dwoma wijacymi sie mackami wychodzacymi z pod ziemi (z lawa pod spodem) i strzelajacego kawalkami magmy.

 

Rozwalam mu te macki wtedy pokazuje sie wrazliwy punkt i strzelam w niego az robalowi zycie zejdzie do ok 70-80% , natomiast potem te macki przestaja sie pojawiac i pojawia sie problem w ktory punkt nalezy strzelac potem jako czuly bo juz chyba mu zbombardowalem kazdy kawalek ciala i nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest problem . zakupiłem to po 50 zeta. i odpalam gre i lecą loga firm itd. potem na sekunde pojawia sie loading w proenzym dolnym rogu i czarny ekran. i czekam 5 min i nic sie nie dzieje . w menadzeze niby co s tam procek miele 20% lost p. exe. czy ktos sie z tym spotkał.i jakies rady zapoda. stey nowe ,dx nowy.porządek w kompie. moze to sp3. juz nie wiem , gra przeinstalowywana. grafa 7300gt niby not suported ale widze że chłopaki ostro łojo na tych grafach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem LOST PLANET COLONIES EDITION i mam pewien problem z wydajnością. Domyślnie gra ustawiła mi dosyć wysokie detale w 1280/800. Zrobiłem bencha i od 19 do 30 fps (dla singla ok) Jednak w kampani gra działa dosyć tragicznie ;/ Czy ustawie wszystko na LOW i na HIGH jest tak samo :( Da się coś z tym zrobić ? Czy wystawiać giere na allegro ?

 

 

...a mogłem sobie ją kupić na xboxa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

8600GT DDR2 w lapku to nie monster , ta gierka smigala w 800x600 i 1024x768 na mniej wiecej med na DDR3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po cholere w minimalnych dali w zalecanych wymaganiach 8600gt ;/

8600GT w wersji dla PC, wersje mobilne zazwyczaj mają niższe taktowanie shaderów, pamięci i GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie z tego sprawę. Jednak liczyłem na normalna rozdzielczość i mniejsze detale a tu odwrotnie ;/ mniejsza o to. Ważne że jakoś da się grać. Chociaż teraz szkoda mi tych 59 zl ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...