Skocz do zawartości
KaxxL

Moze By Jakis Konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy nie dalo by sie zorganizowac jakiego konkursu na portalu PUREPC z tego co obserwuje mimo merytorycznej przewagi PPC na PCL to pcl ma niemal 1k gosci przy czym PPC tylko prawie 200

Moze przydalo by sie pozyskac jakiego sposnora na konkurs bo z tego co widze liczba 200 i stale mniejsza od PCL ;(

 

Wkoncu jedno z najwiekszych forow w polsce stac chyba co jakis czas na jakis konkursik

 

Nic lepiej nie przyciagnie nowych ludzi jak mozliwosc wygrania czegos

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przeczytaj wszystko dokladnie a potem zabieraj glos.

Spokojnie, ale jeżeli żaden sponsor sie nie zgodzi to lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz racje.Trafiłem jako gość ale nie zakładałem od razu tematów na ekstremalnym x]

Wiem że to nie te pieniądze ale nie chciałbym żeby konkurs przyciągał noobów jak modernizajca kompa na idg (nawet nie chce wiedzieć co się u nich na forum dzieje ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ale jeżeli żaden sponsor sie nie zgodzi to lipa...

Co jak co, ale ostatnio Foxconn mocno się promował na naszym portalu, wątpie aby strasznym obciążeniem było dla niego zasponosrowanie 2'óch czy 3'ech płyt/kart

IMHO nie potrzeba nam noobów z innych portali jak frazpc czy pcl.Lepiej mieć mniej użytkowników ale za to elitarnych x]

Tu nie chodzi o noobostwo czy nie, tu chodzi o nabieranie siły i przebijanie się do coraz to większej rzeszy osób, jeśli portal taki jak nasz stoi w miejscu (czyt. nie zwiększa się liczba użytkowników, testów, newsów) to tak naprawdę się cofa, jest wypierany przez konkurencję.

 

Co do elity, to ona niestety nie przyciągnie ci nowych userów, mogą to zrobić, nowe testy, newsy, reklamy, konkursy itp. Jęsli postrzegasz użytkowników for jako newbie i tych elo pro, to jesteś w dużym błędzie ponieważ człowiek który jest noobem może stać się pro i to dzięki naszemu forum/portalowi. Z resztą ty też kiedyś byłeś noobem :wink: i gdybyś tu nie trafił w dalszym ciągu kupowałbyś rzeczy polecane przez Komputer Świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o różnicę między newbie a noobem

Newbie był każdy,ale z czasem nabierał doświadczenia itp

a noob to można powiedzieć taki troll - będzie zakładał wszędzie nowe tematy,pytał się o oczywiste rzeczy zamiast przeczytać a ja jako litościwy user chciałbym ograniczyć robotę modom x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o różnicę między newbie a noobem

Newbie był każdy,ale z czasem nabierał doświadczenia itp

a noob to można powiedzieć taki troll - będzie zakładał wszędzie nowe tematy,pytał się o oczywiste rzeczy zamiast przeczytać a ja jako litościwy user chciałbym ograniczyć robotę modom x]

Nie zabronisz się rejestrować ani noobom ani newbie, bo to forum jest otwarte dla każdego, więc tak czy tak tu trafią i o to przecież nam chodzi. A roboty nie ma co oszczędzać modom, bo po to są. A jak będzie za dużo dla nich roboty z powodu za dużej ilości dziennego materiału, to potrzebni będą następni, i tak koło się zamyka. Reasumiując, jeśli chcesz ograniczać serwis do pewnego elitarnego kręgu użytkowników to jakbyś negował jednen z podstawowych wyznaczników wielkości serwisu i jednocześnie skazywał portal na powolne wymarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będzie jak kiedyś na tweak.pl. 4 razy dziennie to samo pisać i [ciach!] ludzi brała

 

 

 

Wiem że to denerwuje ale nie klnij ....

Domik

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady: brak konkursu => wymarcie portalu.

 

To forum ma bardzo małe szanse na wymarcie, a na pewno nic nie pomoże większa ilość noobów.

Nie, brak nowych userów => wymarcie portalu.

 

Ale zaczynamy zbaczać z tematu, dawać mi tu konkursa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw jest taki, że jeśli nagrodami mają być np. czapeczki, długopisy, koszulki itp, to praktycznie każda firma się na to zgodzi, bo to dla niej reklama. Rok temu przykładowo mój serwis załatwił na potrzeby konkursu w/w rzeczy od firmy EduROM.

Natomiast jeśli idziemy w sprzęt komputerowy, to już jest ciężko. Chociaż myślę, że w polskich warunkach to nawet sprzęt low-end może być fajną nagrodą, bo w końcu za darmo.

 

Jeśli tylko redakcja/zarząd PPC ma odrobinę chęci i kontaktów, to pewnie rozważy naszą propozycję i czymś nas zaskoczy do wakacji. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczymy Was już niedługo. Mamy bardzo szerokie kontakty w całej Polsce dzięki jednej osobie więc nie ma problemu by zrobić kilka konkursów.

 

Teraz jednak mamy ważniejsze rzeczy na głowie i musimy się z nimi wyrobić wg planów a zaraz po wielkich zmianach wchodzimy z konkursami na portal.

 

Portal nie umiera, wg statystyk odwiedzin cały czas utrzymuje się na swoim poziomie powoli rosnąc w oglądalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dołączona grafika

 

A było mnie niż tysiąc... ;)

 

BTW: Ta przerwa była związana z przejściem na inny serwer, tak?

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Ta przerwa była związana z przejściem na inny serwer, tak?

Dobrze kombinujesz - mineralną Ci poleję ;)

AD. konkursu - Panowie, jeśli ktoś ma ciekawy pomysł, ew. namiar na sponsora, albo do kogo można by uderzyć w sprawie nagród (ja piszę jak najbardziej serio - ale żeby to były realne pomysły) niech poprostu wpisze te pomysły/namiary tutaj, albo podeśle do wykorzystania komuś z Władzy na PW. W ten sposób byc może oprócz kontaktów własnych Redakcji/Administracji też dzięki naszej wiedzy uda się coś fajnego wykombinować - a nuż widelec oprócz dobrego pomysłu trafi się dobry namiar. A jaka satysfakcja dla pomysłodawcy by była :)

A tak ode mnie - jakieś konkursy z gadżetami PurePC uważam że byłyby trafione - takie nawet rzekłbym quizy błyskawiczne - dla sprawdzenia powiedzmy wiedzy i przyjemności posiadania gadżetu ulubionego portalu w domu/na biurku/na sobie ;)

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOŻE ASUS ? :D Ostatnio zasponsorował "troszkę" Team PurePC :D

Myślę, że z Asusem PurePC nie żyje najgorzej? :)

Zawsze na nagrode można dać jakiś długopis czy koszulkę z logiem, czy coś takiego... niby drobny gadżet a też cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA TECHNICZNA !!!

 

Drodzy Czytelnicy !

 

Bardzo proszę o powstrzymanie się od dalszych dyskusji na temat konkursu/konkursów mających pojawić się na PurePC.pl, do momentu ogłoszenia takowych przez redakcję portalu. Dotychczasowa dyskusja nt. konkursu foxconn została ukryta do czasu wyjaśnienia kwestii tego wymagających. W związku z tym proszę o chwilowe pozostawienie dyskusji dot. tego konkursu Redakcji i Administracji oraz powstrzymanie się od postowania w tej kwestii. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

 

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...