Skocz do zawartości
kziel1

Myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiejś w miare dobrej myszki za niewiele ponad 100zł. najwazniejszym warunkiem jaki ma spelniac jest wielkosc. jaka jest najwieksza myszka na rynku tak do ~130zl?

 

PS lepsze sa optyczne czy laserowe, bo roznie slyszalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Intellimouse 3.0 ale ona ma chyba tylko 400 dpi, co nie zmienia faktu, że jest dobra.

Zależy do jakich zastosowań ... W 1024x768 kursor bez akceleracji i bez omijania pikseli przy 400 dpi porusza się za wolno ... w niektóre gry też bieda grać przy takiej myszy ( np. Battlefield 2 - jak ktoś pisze że się da to niech porówna sobie jak się celuje ze snajpery przy myszy 400 i 1600 dpi ). Oczywiście przy dzisiaj standardowych 1280x1024 , 1680x1050 to już zupełnie nie wyobrażam sobie jak można używać czegoś takiego ( czy to do pracy czy do grania ).

 

ps. jeśli chcesz coś "dużego" to chyba tylko Logitech 518

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszkę trzymam palcami i mam duże dłonie i dla mnie Logitech 518 to złom ...

wyprofilowanie tej myszy woła o pomstę do nieba...

W IE 3.0 ustawisz sobie 1000Hz i masz myszkę do wszystkiego ...

 

A jak bardzo chcesz mieć dużo DPI to i tak zapomnij o LOGI i kup Razer DeathAdder'a, pod każdym względem będzie lepsza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś w miare dobrej myszki za niewiele ponad 100zł. najwazniejszym warunkiem jaki ma spelniac jest wielkosc. jaka jest najwieksza myszka na rynku tak do ~130zl?

;]

On chyba nie chce płacić 200zł za deathaddera...

 

Ja bym osobiście wybrał IE 3.0 - zresztą i tak mam zamiar sobie go sprawić ;)

Tak przy okazji to przy dużej myszy opłaca się grać raczej low-mid sens, więc po co 1600 czy 1800DPI...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...