Skocz do zawartości
nrl

Deus Ex 3

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz całkiem niezla inicjatywa ze strony Cenegi dla osob, ktore dopiero zastanawiaja sie nad zakupem DXHR:

Cenega zachęca do zakupu Deus Ex: Bunt Ludzkości darmowym DLC - gram.pl

 

Na naszym rynku DLC bedzie dostepne w wersji pudelkowej - nie wiem tylko czy znajdziemy tam krazek czy kod umozliwiajacy pobranie dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Deus Ex: Human Revolution jest opcja sterowania padem od xboxa 360 ? Od razu wyjaśniam osobom nie uznającym gry padem na komputerze,że zmieniłem wreszcie kompa na takiego, który podoła najbardziej wymagającym grom. Jednak klawiaturka pozostała ze starego pieca i jest to typowa klawa do pisania. Szukam jakies klawiatury do gier,ale chcę kupić coś porządnego. A to niestety kolejny spory wydatek. A sterowanie padem lubie,bo jestem zapalonym konsolowcem. Nie sprawia więc mi to kłopotu.

Stąd te pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna gierka i aż się sobie dziwię,że w nią wcześniej nie pograłem. Jedno mnie tylko wkurza. To strasznie małe napisy kwestii mówionych w grze. W menu wszystko jest oki,ale już napisy podczas gry to jakaś porażka. Z tak małymi to nie spotkałem się w zadnej grze. Może macie pomysł jak je powiększyć.Może nie zauważyłem tego w ustawieniach gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna gierka i aż się sobie dziwię,że w nią wcześniej nie pograłem. Jedno mnie tylko wkurza. To strasznie małe napisy kwestii mówionych w grze. W menu wszystko jest oki,ale już napisy podczas gry to jakaś porażka. Z tak małymi to nie spotkałem się w zadnej grze. Może macie pomysł jak je powiększyć.Może nie zauważyłem tego w ustawieniach gry?

 

Sposobem na to będzie na pewno obniżenie rozdzielczości. Pytanie tylko czy bedzie odpowiadał Ci taki kompromis. Są ludzie, którzy nie zwracają uwagi na rozdzielczość a są tacy ( jak ja ), że używają możliwie najwyższych.

Posiadam monitor 24" i przy natywnej rozdzielczości 1920x1080 napisy są dobrze widoczne. Mogły by być ciut większe ale i tak bez problemu daje sobie radę z czytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (!!!! Dołączona grafika ) się dowiedziałem, że jest wersja reżyserska DX:HR. W tym momencie, dla posiadacza DX:HR/Missing link, cena to 4€ na Steamie.

 

W grze odrobinę zmieniona rozgrywka - w kilku miejscach (wyczytałem, że głównie w walkach z "bossami") przebudowane mapki, przez co można grać w inny sposób, niż w normalnej wersji.

Oprócz tego mniej pomarańczowego oświetlenia i (najważniejsze) komentarze autorów związane z lokacjami, fabułą, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język wydawnictwa akurat najmniej mnie interesuje - podstawkę przechodziłem po angielsku, dlc też. Drugi raz za to samo się nie płaci: ja traktuję te 4€ jako opłatę za te właśnie modyfikacje w stosunku do pierwszej wersji. Krata browara to śmiesznie mało, jak za takie coś.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...