Skocz do zawartości
nrl

Deus Ex 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy wy również doświadczacie wyjątkowo irytującego mouse laga z włączonym V-sync ? Z powodu tego laga gram bez synchronizacji i tearing mnie bardzo umęczył. Poszukiwania odpowiedzi na innych forach nie przyniosły efektu. Wymuszenie vsync i triple buff w sterownikach karty niec nie zmienia, a przy wlaczonym d3dOverride'rze gra się nie odpala. Wczorajszy patch poprawił jedynie płynność i wyeliminował stuttering, lag jak był tak jest. Czy ktoś znalazł na to radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to uruchomic? nie widze na stronie enb zadnych gotowych setupow ktore by zmienili grafike na taka ze screenow porownawczych. Samego enb tez nie moge aktywowac w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram już od dłuższego czasu w nowego deus ex-a i uczucia mam mieszane co do tej gry, jesli chodzi o jakość rozgrywki i zastosowane patenty to gra jest pełna kontrastów

 

- są w grze elementy świetnie dopracowane (design świata czyli bronie, stroje, architektura, muzyka

- są elemety zrobione na poziomie średnim (np. fabuła, system osłon, ogólny poziom graficzny)

- i niestety są elementy zrobione słabo (np sztuczna inteligencja, przykro że w grze z 2011 roku która m.in. kładzie nacisk na skradanie przeciwnicy są naprawdę wyjątkowo głupi)

 

ale w sumie nie o tym chcialem pisać..a więc:

 

jak się pozna w grze mechanizmy jakie sterują sztuczną inteligencją postaci oraz system kolizji/wyszukiwania scieżek przez postacie to można sobie z niektorych momentach gry ułatwić bardzo życie, mały przykład poniżej :

 

- postacie (np strażnicy) poruszają się po okreslonych scieżkach (cóż za odkrywcza myśl. prawda :-)) ...w sumie jak na taką skradankową grę tych wariantów ścieżek na każdą postać powinno być więcej i postacie powinny być bardziej nieprzywidywalne w swoim zachowaniu ..tutaj sie twórcy nie wysilili zbytnio.

 

- każda z postaci ma jakiś ciąg zaskryptowanych czynności które robi w pętli, jesli coś spowoduje że postać nie może wykonywać kolejnej czynności ze skryptu to postać się staje w miejscu lub się zapętla i wykonuje poprzednią czynnośc w kółko.

 

- przykładowo..idzie sobie facet z punktu A do B.. dochodzi do sciany i zapala papierosa ..po jakims czasie go gasi i idzie z powrotem do punktu A, jesli przykładowo w momencie gdy pali papierosa postawimy przy nim blisko dwie skrzynki lub parę beczek to nie ruszy się z miejsca tylko będzie palił na okrągło tego papierosa. (kod gry nie przewiduje by postacie (za wyjątkiem głównego bohatera) przesuwały przedmioty na swojej drodze by dojśc d celu (nawet te lekkie).

 

- można to wykorzystać (jeśli kogoś to bawi) by ułatwić sobie grę (oczywiscie w miejscach w których są jakies przedmioty które mozemy użyć), przykładowo moment gry w której czekamy na dużą windę/platformę która ma zjechać po skosie w dół ...po chwili pojawiają się straznicy i zaczynają nas szukać (a windy jeszcze nie ma), wystarczy przed wezwaniem windy postawić w jednym przejsciu działko a w drugim (szerszym) dwie skrzynki by strażnicy nie weszli do pomieszczenia tylko stali bezradnie na zewnątrz :-) ..a my sobie wtedy spokojnie czekamy na windę :-)

Edytowane przez ZATOICHI
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch "v1.2.633.0 Update"

 

Changelog:

 

- A specific issue that caused performance degradation for some DX9 players in the 1.2.630 patch has been fixed.

 

We are still evaluateuating further measures to counter stuttering and plan to have a further update for this in another patch.

 

- Crashes when examining quest items have been fixed.

- Some issues related to switching between fullscreen and windowed mode have been fixed.

- Additional fixes have been made for the TYM medical card. The current fix should also allow users that already have the problem in their savegame to pick up the card again.

- ‘Russian’ text language option now shows up correctly regardless of current text language.

- An issue that may cause the game to have stability issues on certain RAID setups may have been addressed. Even with this patch, if you have a RAID setup, please ensure you have the latest drivers for your controller.

 

In addition to stuttering and performance problems we are continuing to investigate any other issues that players may have and will release a full new patch soon that also includes the previously mentioned 3DVision and Surround support.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy datę premiery i cenę Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo DLC @gram.pl

W skrocie: 18 pazdziernik, 9 funtow, 3-7 godzin rozgrywki.

IMO srednio, ale mowie to jako osoba, ktora nie jest zwolennikiem DLC, a raczej kwot, jakie sobie za to spiewaja. Poczekam raczej na jakas promocje na Steamie. A sam dodatek zapowiada sie calkiem niezle.

 

//edyta:

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo - recenzja DLC - gram.pl

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do samej gry to stwierdzam, że jest to jedna z najlepszych gier jeżeli chodzi o fabułę. Jest ona bardzo dojrzała, patetyczna. Jakby była tkana nićmi doskonałego pisarza, mistrza. Skłania ona do refleksji i zadumy nad rodzajem ludzkim.

 

To tyle, jeżeli chodzi o fabułę.

 

Co do samej rozgrywki to nadmieniałem już wcześniej, że miejscami czułem się tak, jakbym grał w Thief. Świat jest bardzo klimatyczny. Raz nawet zauważyłem jak żołnierz zapala papierosa i przyszła mi na myśl trafna uwaga pewnego recenzenta z popularnego niegdyś czasopisma (nie pamiętam ani recenzenta, ani czasopisma), że palenie zabija. Swoją drogą, gdzie podziały się te gry, w których niegdyś skradało się godzinami, główkowało (seria Commandos, Desperados, Thief) i reagowało nerwowo na kaszlnięcia strażnika zza rogu? Gry wcale nie miały wspaniałej oprawy graficznej a jednak potrafiły zbudować nastrój, klimat i swoją miodnością wciągnąć na długie godziny. Musze stwierdzić, że Deus Ex: Human Revolution ma coś z tych gier. Grafiką ani efektami nie zachwyca, ale ma w sobie coś, czego brakuje większości gier. Ma swoją duszę, która w dobie produkcji nastawionych na bezmózgie młócenie wprowadza swoistą oryginalność, na której powinni wzorować się inni.

 

Mam nadzieję, że moja wypowiedź skłoni do przelania na forum swoich przemyśleń i uwag odnośnie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem. Nihil novi, jak ktoś chce trochę więcej tego co w podstawce to można pyknąć. Człowiek się czuje jakby grał w MGS2 momentami. Dwie godzinki grania i ciągle jestem na statku, ale fakt że bawię w myszkowanie.

 

Hmmm. Pograłem jeszcze trochę i nie wiem skąd te oceny rzędu 8.5. Za czasów Secret service dodatek dostałby 6/10 - solidna rzemieślnicza robota i nic więcej.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło .

 

Naprawdę kilkanaście godzin dobrego grania .

 

Fabuła to bardzo duży plus tej gry .

 

Muzyka - wiadomo Polskie nazwisko przewija się w czołówce gry .

 

Grafika

 

- postacie dopracowane

- technologie ( wszczepy ) dopracowane

- roboty , statki dopracowane

- modele statyczne np: samochody słabe

 

Duży plus za kilka możliwości rozwiazania każdego zadania .

Przez to nie jest tak liniowo.

 

Dla ciekawskich próbka możliwości Adama Jensena Singapore Panchea Station

 

Edytowane przez Emotsetung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kilkanaście godzin dobrego grania .

W moim przypadku 70 godzin (dwa przejścia gry, zaliczone wszystkie achievementy).

 

Fabuła to bardzo duży plus tej gry .

Niestety końcówka kiepska, mam wrażenie, że twórcy nie wiedzieli jak z tego wszystkiego wybrnąć i wyszło trochę głupio, trochę śmiesznie.

 

Muzyka - wiadomo Polskie nazwisko przewija się w czołówce gry .

Michael McCann odwalił kawał wyśmienitej roboty. Rzadko się zdarza, abym słuchał ścieżki dźwiękowej z gry przez tak długi czas. Jedynie muzyka z Frozen Synapse może konkurować z tą, z Deus Ex HR.

 

 

The Missing Link jest całkiem fajny. To co w podstawce + znacznie lepsza walka z bossem. Jednak moim zdaniem dodatek nie jest wart tych 11 euro. Za połowę tej ceny brałbym jednak bez myślenia. Kto wie, może jakiś weekly deal w święta?

 

Ogólnie Deus EX: HR jest godnym następcą Deus Exa (Invisible War nie istniało :-P ) i jeden z naprawdę bardzo dobrych tytułów, jakie ukazały się w tym roku. Moim zdaniem kandydat do GOTY, choć pewnie przehypeowany Skyrim zgarnie pierwsze miejsce w kategorii najlepszy cRPG, a DE:HR będzie walczył o drugie miejsce z naszym rodzimym Wiedźminem.

Cieszy mnie fakt, że rok 2011 jest naprawdę dobry dla gier komputerowych, a przecież jest jeszcze kilka tytułów w drodze. Oby 2012 był co najmniej taki dobry! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Missing Link jest całkiem fajny. To co w podstawce + znacznie lepsza walka z bossem. Jednak moim zdaniem dodatek nie jest wart tych 11 euro. Za połowę tej ceny brałbym jednak bez myślenia. Kto wie, może jakiś weekly deal w święta?

 

Save 50% on Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link on Steam ;)

Promocja potrwa do jutra do godziny 19 naszego czasu. Az sam sie chyba skusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...