Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tez czytalem, ze lepiej gra chodzi na 8600gt niz na 4850 ;) Oczywiscie mowimy o rozdz. 1024x768.

na 8600gt lepiej niz na 4850 ? cos ci sie chyba pomylilo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44196

 

 

Zgodnie z tekstem The Graphic Setting of Grand Theft Auto IV PC, dostępnym na stronie pomocy technicznej Rockstara i wskazanym na naszym forum przez użytkownika Miniu, optymalne ustawienia graficzne dla czwartej części serii to na dzień dzisiejszy opcje średnie. Oznacza to, że twórcy odradzają granie w maksymalnych ustawieniach, gdyż, jak sami piszą, przeznaczone są one wyłącznie dla konfiguracji sprzętowych niezbyt rozpowszechnionych jeszcze na rynku w grudniu 2008 roku.

:lol2: :lol2:

 

Zdam zaraz relacje jak chodzi to na 4870.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast stękać może idźcie po X-boxa tak samo szybko jak po gta? Gra jest nie cały dzień dostępna,więc poczekajcie na patche/łatki?

Z tego co widzę to zdania są podzielone, jednym chodzi dobrze-grają.Inni stękają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze nawet nie bede otwieral swojego pudelka, tylko od razu je odesle spowrotem i najpierw sciagne z netu kopie zeby zobaczyc ocb, bo te 130zl moglem pewnie lepiej spozytkowac..

 

Rockstar why/how?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do łat do GTA IV, to R* jak na razie nie planuje zadnej, a za jakis czas wyda tylko łatkę do obsługi SLI i tyle. Wiec sprawa z wydajnoscia ma szanse sie tylko poprawić w przypadku jak kos ma dwie grafy w SLI, a u innych nic sie nie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie trzeba się rejestrować jako anglik tak ?

 

jaki adresik dać ?

 

bo nie znam tych postalów z UK - pomożecie?

chocby taki adres daj :)

 

95 Cedar Ridge

BT71 6UD

 

tak tak to moj adres :D (sprzed roku :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba - sprecyzowali kiedy można się tego spodziewać?

Na razie nic nie sprecyzowali:

Rockstar nie zapowiedział żadnych łatek usprawniających działanie gry, chociaż w powyższym dokumencie pisze o planowanym wprowadzeniu wsparcia dla SLI (współpraca kilku kart grafiki).

To mozna wyczytac na gry-online w linku, który był tutaj podawany:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44196

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość grubys

Moim zdaniem fps-y w Radkach seri 4000 przybędą po wyjściu nowych sterów do karty czyli 10grudnia.Będą obsługiwać psyhix co w tej chwili obsługują tylko GF-y.

Mam nadzieję że tak właśnie będzie bo nie po to wydawałem kupę kasy na kompa żebym teraz nie mógł w pełni wykorzystać walorów nowych tytułów na rynku gier.

 

Mój sprzęt:

E8400 3.0GHz OC 3.6GHz

2GB 1066MHz 4-4-4-12

Radeon 4870 Sapphire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce być jakimś wyznawcą teorii spisku, ale mam wrażenie, że zarówno m$ jak i R* zależy na tym, żeby to chodziło słabo na pc bo dzięki temu może wzrosnąć sprzedaż konsol (szczególnie x-pudła). Poniekąd troszkę osób może tak postąpić, jednak mam nadzieje iż tak nie będzie, lepiej NIE kupić tego zarówno na pc jak i konsolę niż kupić ale konsolę. Jak się chce to można zrobić dobry port z konsoli na pc, a nie tylko myśleć o zabezpieczeniach i zbijaniu $$$. Ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na to co dostają za wydawane przez siebie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...