Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

pawel1710 watpie ze tak spadnie, bardziej to bedzie od lacza zalezalo imo:)

Lucas skoro tobie z dwoch jaj wyciaga prawie 100% a umnie z quada 52% to juz na bank ta gra nie korzysta z czterech rdzeni... hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że cienie są do bani, więc czy można je całkowicie wyłączyć w grze? Cholera coraz bardziej się napalam jak widzę że na podobnym kompie do mojego ładzie chodzi w 1280x1204, szkoda że kurier dopiero jutro się pewnie pojawi.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1680x1050 chodzi bez problemu, ustawienia domyslne - narazie i tak nie chce i sie kombinowac.

 

Co do sejwowania to jak mam to robic? Bo mi pisze ze potrzebuje miec profil w Live zeby moc sejwowac no to tam w grze klikam zeby dolaczyc i loguje sie w okienku IE do mojego konta co mam tam na hotmailu wybieram gamer tag i obrazek klikam continue i znowu jestem na jakims ekranie logowania, to sie loguje i wracam znowu do tego samego ekranu logowania.

 

A w GTA sie nie moge zalogowac. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn mowisz textury na medium i reszta na high czy wszystko na medium lacznie z paskami

 

e1:

trzeba mnie internet zeby zapisywac? bo jak tak to ja podziekuje

Edytowane przez moe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra calkiem przyjemna fajnie jezdzi sie po miescie polecam dzwon w sciane przy sporej predkosci :D co do wymagan

E7200 @ 3.8 ghz 2 gb ramu i GF 8800 GT wyniki z benchmarka w grze :

Statistics

Average FPS: 45.75

Duration: 35.41 sec

CPU Usage: 80%

System memory usage: 80%

Video memory usage: 96%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 960 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

jakim cudem ta gra chodzi płynnie (widziałem) na xboxie który ma słabszy procek i karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiem dzis gdzies wyczytalem,ze na serwisach za oceanem R* oficjalnie oznajmilo,ze na dzien dzisiejszy nie bedzie grania na high,poniewaz nie ma na tak mocnego sprzetu :lol2:

 

Zgodnie z tekstem The Graphic Setting of Grand Theft Auto IV PC, dostępnym na stronie pomocy technicznej Rockstara, optymalne ustawienia graficzne dla czwartej części serii to na dzień dzisiejszy opcje średnie. Oznacza to, że twórcy odradzają granie w maksymalnych ustawieniach, gdyż, jak sami piszą, przeznaczone są one dla konfiguracji sprzętowych niedostępnych jeszcze na rynku w grudniu 2008 roku."

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra calkiem przyjemna fajnie jezdzi sie po miescie polecam dzwon w sciane przy sporej predkosci :D co do wymagan

E7200 @ 3.8 ghz 2 gb ramu i GF 8800 GT wyniki z benchmarka w grze :

Statistics

Average FPS: 45.75

Duration: 35.41 sec

CPU Usage: 80%

System memory usage: 80%

Video memory usage: 96%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 960 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

 

System jaki masz?

 

 

CarsonPoland@ Świetny pomysł,kupujmy Xboxy specjalnie dla jednej gry...

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System jaki masz?

 

 

CarsonPoland@ Świetny pomysł,kupujmy Xboxy specjalnie dla jednej gry...

Sadze ze kupienie xboxa jest najlepsza opcja patrzac po tym ze ostatnie gry maja same bugi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System jaki masz?

 

 

CarsonPoland@ Świetny pomysł,kupujmy Xboxy specjalnie dla jednej gry...

Pewnie, lepiej wydac 4razy tyle i grac na medium przy 24klatkach i framedropach przy wiekszych zadymach. Poza tym przeczytaj jeszcze raz to co napisalem, dokladnie ;)

 

ps. poza tym gdyby nie to ze nie trawie padow to tak wlasnie bym zrobil, kupil najtansza wersje Xa i do tego gta4 i teraz bym sie smial z tych nieszczescnych pecetowcow ktorzy nie moga normalnie pograc na sprzetach wartych 4 razy tyle co taki biedny xboxik

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, moge jeszcze u siebie zmienic Render Quality na Highest (wczesniej miałem high, jest jeszcze very high i najwyższa jakość Highest) ale nie wpłynęło to jakoś negatywnie na wydajność:

 

Statistics

Average FPS: 44.14

Duration: 37.06 sec

CPU Usage: 96%

System memory usage: 59%

Video memory usage: 94%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: Highest

View Distance: 52

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft« Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

Video Driver version: 180.48

Audio Adapter: G│oťniki (Creative SB X-Fi)

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

 

i to jest max co moge u siebie ustawić, nie moge dac textur wyzej niz na medium ani zwiększyc suwaka View Distance powyżej 52 (reszta suwaków na 100%)

 

- nie moge save`owac w trybie offline (buahahahahah)

- gra chodzi wg mnie PŁYNNIE

- cienie sa beznadziejne,

- grafa wyglada lepiej w ruchu niz na screenach (nie zwraca sie uwagi na textury, jest sporo szczegółów)

- aut i ludzi jest sporo (nawet korki sie robią) - oczywiscie zależy od miejsca

- miasto żyje

- auta baardzo fajnie sie zachowują

- gdzie jest q..a AA ???? tego najbardziej brakuje.... nawt cienie moge przeżyć ale AA!

po pierwszych kilku minutach gra zacheca do grania (to ją ratuje po problemach z odpaleniem i instalacją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze kupienie xboxa jest najlepsza opcja patrzac po tym ze ostatnie gry maja same bugi :)

Dokładnie. Ja po nowym roku planowałem powazniejsza modernizacje kompa, ale chyba zrezygnuje i kupie X360, bo to co sie teraz dzieje z grami na PC, to jakas kpina z ludzi. Do gier bede miał xklocka, a do neta starczy mi komp taki jaki mam az nadto. Coraz bardziej mnie korci taka opcja. Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem co robić... Same krapy na PC wychodzą. ŻAL... Chyba jednak bardzo dobra jest opcja z kupieniem x0 i mieć go do gier i spokój... Bo jak widzę jak się producenci biorą za optymalkę to jest paranoja jakaś.

 

BTW ciekawe jest to że ludziom z gorszymi kompami gra chodzi lepiej niż na mocnych maszynach :lol: ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekac jak ludzie masowo zaczna z xklockami+gta ze media, saturna itp wychodzic :) Wprawdzie mam taka cicha nadzieje ze moj 7900 by pokazal pazur jeszcze :D Ale wiem ze to malo realne, ~15fps to raczej malo przyjemna gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mnie internet zeby zapisywac? bo jak tak to ja podziekuje

Nie trzeba, można utworzyć konto offline.

 

 

U mnie gra na: e8400 3.0ghz, 4gb ram, 2x hd4850 w crossfire, chodzi płynnie - żadnych przycięć czy zwolnień. Niestety gra wykrywa tylko 512mb pamięci na karcie i nie mogę ustawić tekstur na więcej niż medium i odległości rysowania na więcej niż 52... gram w 1680x1050, reszta ustawień na max.

Wygląda to tak (tutaj akurat mgła ;) ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...2278fef2ad.html

Edytowane przez Rudd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kiedys z optymalizacja gier nie bylo problemow. Byly czasy ze na rynku dostepny sprzet byl scisle okreslony, byly gf4, gf3, kilka radeonow i to wszystko. Wiec pewnie latwiej bylo jakos wyposrodkowac optymalizacje. A teraz, "tysiacpincet" wersji jednej karty graf, prawdziwy misz-masz potokow, ilosci ramu, szerokosci magistrali. To samo z prockami. Trafic teraz na konfig podobny/identyczny do swojego graniczy z cudem a kiedys tak nie bylo. Wiec to pewnie tez ma duzy wplyw na to jak teraz optymalizuja gry.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale krążą opinie, że GTA IV średnio się na HD 4xxxx czuje ...

Wez mnei nawet nie strasz.. Moze wyjda jakies hotfixy od ATI czy cuś.. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare screenow ode mnie, generalnie na x2@2.8GHz i 8800 gs da sie pograc. Odczuwanie powyzej 25fps jest juz w miare plynnie.Benchmark na 660/1652/853:

Statistics

Average FPS: 25.78

Duration: 37.08 sec

CPU Usage: 93%

System memory usage: 96%

Video memory usage: 77%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1440 x 900 (75 Hz)

Texture Quality: Low

Render Quality: Medium

View Distance: 20

Detail Distance: 13

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GS

Video Driver version: 180.48

Audio Adapter: Realtek AC97 Audio

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+

 

File ID: Benchmark.cli

post-122522-1228334665_thumb.jpg

post-122522-1228334680_thumb.jpg

post-122522-1228334694_thumb.jpg

post-122522-1228335126_thumb.jpg

post-122522-1228335504_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrakaliście. Po tych wszystkich narzekaniach i lamentach jakie tu przeczytałem dziś wyrwałem się z pracy zobaczyć czy nie ma na mieście GTA i tak całkiem przypadkiem wbiłem w media expercie na stoisko z Xo. Noooooo iiiiii... kupiłem. ;) Co prawda nie był to tylko desperacki zryw dla GTA, ale raczej czyn spowodowany coraz to większą dennością konwersji/produkcji na pieca.

 

Tak więc wychodzi na to, że piecowi mówię "dziękuję, nie"

Teraz jeszcze jakiś ładny TV na ścianę się doda i gra.

Nie stanę się raczej fanboyem konsol, ale jeb** się w D szanownym wydawcom gier nie dam.

P.S. no i wreszcie moje bejbe będzie zadowolone, bo oczywiście będzie miała swoje Mirrors Edge i Guitar Hero Oo. ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...