Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zdam zaraz relacje jak chodzi to na 4870.

No stary mow jak idzie na 4870 - mam w miare podobny config. Czekam na moja plytke. Mam nadzieje ze jutro ten cholerny kurier sie zjawi przed moimi drzwiami!! Jak go nie bedzie jutro to zadźgam tą stówką z portfela jak tylko sie zjawi!!

 

nie, nie, wiem.. ale powaznie mam wrazenie ze kupno tej gry to byla pochopna decyzja :P

Heh tez mam takie wrazenie w moim przypadku

 

Jednak lepiej poczekać kilka dni po premierze i dopiero kupować

Ciezko sie powstrzymac bedac fanem GTA i czekajac tyle czasu na gre. Szkoda tylko ze rockshit poszlo ostro w kulki z graczami.

 

 

 

Moim zdaniem fps-y w Radkach seri 4000 przybędą po wyjściu nowych sterów do karty czyli 10grudnia.Będą obsługiwać psyhix co w tej chwili obsługują tylko GF-y.

Mam nadzieję że tak właśnie będzie bo nie po to wydawałem kupę kasy na kompa żebym teraz nie mógł w pełni wykorzystać walorów nowych tytułów na rynku gier.

 

Mój sprzęt:

E8400 3.0GHz OC 3.6GHz

2GB 1066MHz 4-4-4-12

Radeon 4870 Sapphire

Grubys odpaliles juz gre?? Powiedz no jak to chodzi bo mamy prawie identyczne configi, a ja jeszcze czekam na ta winylowa plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrakaliście. Po tych wszystkich narzekaniach i lamentach jakie tu przeczytałem dziś wyrwałem się z pracy zobaczyć czy nie ma na mieście GTA i tak całkiem przypadkiem wbiłem w media expercie na stoisko z Xo. Noooooo iiiiii... kupiłem. ;) Co prawda nie był to tylko desperacki zryw dla GTA, ale raczej czyn spowodowany coraz to większą dennością konwersji/produkcji na pieca.

 

Tak więc wychodzi na to, że piecowi mówię "dziękuję, nie"

Teraz jeszcze jakiś ładny TV na ścianę się doda i gra.

Nie stanę się raczej fanboyem konsol, ale jeb** się w D szanownym wydawcom gier nie dam.

P.S. no i wreszcie moje bejbe będzie zadowolone, bo oczywiście będzie miała swoje Mirrors Edge i Guitar Hero Oo. ;)

i sie nie dziwie. Jak w xbox720 (czy tam ile) albo w ps4 dodadzą w pełni obsługe klawy i myszki to ja w to wchodzę ;].

Nie ma pliku cfg gdzie można byłoby zmienić rozdzielczość mapy cieni ? To rzeczywiście jak kupa wygląda i jeszcze ten brak aa... A i śmieszne oświadczenie R* dotyczące maksymalnych wymagań :lol:. Idioci i tyle. Miał być ostatni post ale nie wytrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Tyle moge powiedzieć po kilku godzinach. Banan na twarzy pojawia sie doslownie co 5min. Wszystko jest tak fajnie zrobione, zarowno zabijanie jak i giniecie. STrzelania jak i chowanie sie za winklami. Momentami czuje sie jakbym uczestniczyl w jakies mega hollywodzkiej produkcji. Tak sobie mysle ze gdy wszystkie problemy ze sprzetem sie rozwiaza, lub ludzie poprostu zakochaja sie w tej grze, pomimo braku mozliwosc gry na high, w szybkim czasie zaczna pojawiac sie na necie pelnometrazowe filmy z udzialem Nikiego.

 

Jesli chodzi o techniczna strone, momentami nie jest plynnie, momentami wyglada podobnie do san andreas... ale to nie jest najwazniejsze! Przymknicjcie oko na to ile wydaliscie na kompa, grajcie na takich detalach na ile wam komp pozwoli i cieszcie sie tym tytulem. Naprawde warto... wracam do gry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy już mają, grają i narzekają spróbujcie wymusić w sterowniku 16bitową palete kolorów to zmniejszy zapotrzebowanie na VRAM przynajmniej w normalnie zoptymalizowanej grze i podzielcie się informacjami czy gra zyskała troche fpsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos jak to moze jest z Gamertagiem w Live? Bo przez przypadek zarejestrowalem sie na jakies dziwne panstwo a chcialem na UK - to usunalem konto i zalozylem ponownie ale nie moge ORT: ORT: wziąć tego samego gamertaga co mialem mimo tego ze przed chwila go usunalem, jak to zrobic?

 

EDIT: ciach!a co zaloze konto na UK to mi w GTA pisze ze mam na US, ocb?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega pisał wylogowałem się z sociala...

 

 

lol ale ramu na karcie mam 2 GB więc czemu pokazuje tylko 1 GB ?

 

bo przez to nie mogę ustawić wyższych detali jeszcze...

 

SLI to nie to samo co CF'y a tym bardziej x2 - poza tym wtedy raczej nie leciało by na high i highest...

Edytowane przez NoVyKoMp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey guys,

 

We are aware that a small number of fans are having problems running GTA IV on their PC’s and we would like to assure them we are working to help solve these as quickly as possible.

 

We would ask anyone that is encountering difficulties to contact their local technical support helpline for advice and recommendations. These telephone numbers can be found in the game’s manual.

 

There is also a regularly updated technical support page available on the Rockstar Games website http://www.rockstargames.com/support/ where there are many useful faqs and information on how to resolve some common problems being encountered.

 

Thanks,

 

Webmaster@R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ale ramu na karcie mam 2 GB więc czemu pokazuje tylko 1 GB ?

 

bo przez to nie mogę ustawić wyższych detali jeszcze...

 

SLI to nie to samo co CF'y a tym bardziej x2 - poza tym wtedy raczej nie leciało by na high i highest...

W SLI / CF pamięc na kartach się nie sumuje. Każda z kart ma po 1024MB i to jest maxymalna ilość jaką gra może używać. (W SLI/CF każda z kart renderuje tą samą scenę, dlatego jest szybciej i dlatego ram nie jest wspólny i sie nie sumuje)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że tragedia to chodzi, nie da się grać IMHO :/ czkawki są dziwne, wygląda biednie bardzo. To wygląda jak mercenaries 2 :[ tragedia. Nikt mi nie wmówi że 'euforia' albo duża ilość NPC wymaga tak dużej mocy obliczeniowej. Porażka na całej linii.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce być jakimś wyznawcą teorii spisku, ale mam wrażenie, że zarówno m$ jak i R* zależy na tym, żeby to chodziło słabo na pc bo dzięki temu może wzrosnąć sprzedaż konsol (szczególnie x-pudła). Poniekąd troszkę osób może tak postąpić, jednak mam nadzieje iż tak nie będzie, lepiej NIE kupić tego zarówno na pc jak i konsolę niż kupić ale konsolę. Jak się chce to można zrobić dobry port z konsoli na pc, a nie tylko myśleć o zabezpieczeniach i zbijaniu $$$. Ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na to co dostają za wydawane przez siebie pieniądze.

O tym samym pomyslalem :wink:

MShit jest zdolny do wszystkiego, a wspolpraca z R* przeciez miala miejsce (windows live!)

Nie oplaca sie kupowac "odkurzacza" dla jednej gry tym bardziej, ze pecetowcy czekali na wersje blaszakowa z nadzieja, ze gra nie bedzie wygladala tak brzydko jak na konsolach, wiec po co w ogole sie pchac w to g**no??

 

Oswiadczenie R*, ze dla zdecydowanej wiekszosci kompow zalecane sa ustawienia MEDIUM jest dobre dla dzieci.

Bo ilu jest, co poleca "na zbity pysk" po konsole w najgorszej wersji tylko dla tej jednej gierki tak, a nie inaczej wykonanej??

Jak zmieniac platforme to imo nie na chama, wiec ja sobie spokojnie poczekam na rozwoj sytuacji i dopiero potem zdecyduje.

Kupie ps3 albo ixa, ale na maks rozbudowanego(konsola bez dysku? :lol2: :lol2:) .

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja systemu (XP SP3) o wszystkiem ozliwe latki M$ nic nie daje. 30s i zwis. Ekran stoi, muza leci dalej. ALT+TAB moge przelaczac aplikacje i zakonczyc proces GTAIV.exe, potem monitor sie wygasza i zostaje tylko hard reset. Porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x2@2.8GHz, 4870 512 @ stock

 

Statistics

Average FPS: 22.37

Duration: 37.24 sec

CPU Usage: 87%

System memory usage: 81%

Video memory usage: 73%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: Medium

View Distance: 25

Detail Distance: 28

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series

Video Driver version: 6.14.10.6879

Audio Adapter: Realtek AC97 Audio

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+

 

File ID: Benchmark.cli

 

 

 

Smiechu warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary mow jak idzie na 4870 - mam w miare podobny config. Czekam na moja plytke. Mam nadzieje ze jutro ten cholerny kurier sie zjawi przed moimi drzwiami!! Jak go nie bedzie jutro to zadźgam tą stówką z portfela jak tylko sie zjawi!!

 

 

Heh tez mam takie wrazenie w moim przypadku

 

 

Ciezko sie powstrzymac bedac fanem GTA i czekajac tyle czasu na gre. Szkoda tylko ze rockshit poszlo ostro w kulki z graczami.

 

 

 

 

Grubys odpaliles juz gre?? Powiedz no jak to chodzi bo mamy prawie identyczne configi, a ja jeszcze czekam na ta winylowa plyte.

powiem Wam że gra w x2 radku wykorzystuje tylko jeden rdzeń więc w miarę dobrze chodzi jak na to co słyszę wszędzie 4870x2 to może nie sam 4870 ale na razie w tej grze to nie ma różnicy. Nagrałem filmik aparatem i tylko po to by ktoś kt ma radka miał jakiś obraz jak to wygląda. Edytowane przez mateo1977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...