Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie u mnie na sprzecie w sigu - same problemy, bledy, niepowodzenia z logowaniem, slideshow :(

 

sig

Intel QX9650 @ 4.85Ghz

Asus Rampage Formula 0601

Asus Xonar D2

EVGA GTX 280 FTW

4GB Apogee GDGT @ 1190Mhz

Samsung 500GB, Seagate Barracuda 500GB

All cooled by WC

:lol2: :lol2:

 

Jeżeli to prawda to gratulacje dla R$. To chyba był ostatni mój post w tym temacie do czasu wyjścia patcha... Taka grafa a 280gtx nie wyrabia ? No i jeszcze nie wiadoma z MP. Dziękuje postoje a tak mi zależało aby sie gta4 dobrze na PC sprzedało a tutaj klops...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil to co mam plakac? Mi gra plynnie chodzi, moze nie zawsze, ale jest na pewno grywalna. Wyjdzie latka ok, bedzie jeszcze lepiej. Nowe stery tez zrobia swoje.

Pare screenow. jak widac na ilosc aut i przechodniow nie ma co narzekac, do 15 osob na pewno dochodzi.

http://img246.imageshack.us/my.php?image=97463609sf7.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/8937/16044155ae0.jpg

http://img208.imageshack.us/my.php?image=51307264py6.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/6403/68990062me8.jpg

http://img512.imageshack.us/img512/8205/94042665ka6.jpg

Edytowane przez JohnZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2:

 

Jeżeli to prawda to gratulacje dla R$. To chyba był ostatni mój post w tym temacie do czasu wyjścia patcha... Taka grafa a 280gtx nie wyrabia ? No i jeszcze nie wiadoma z MP. Dziękuje postoje a tak mi zależało aby sie gta4 dobrze na PC sprzedało a tutaj klops...

FAKE. Przeciez to niemożliwe.

Jak tylko już będe miał GTA w Domu, napiszę jak chodzi Na sprzęcie z podpisu i to dokładnie, a nie brednie jak co niektórzy.

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony kupiłem grę i... wystawiłem na allegro :rtfm: .

 

Devil to co mam plakac? Mi gra plynnie chodzi, moze nie zawsze, ale jest na pewno grywalna. Wyjdzie latka ok, bedzie jeszcze lepiej. Nowe stery tez zrobia swoje.

Pare screenow. jak widac na ilosc aut i przechodniow nie ma co narzekac, do 15 osob na pewno dochodzi.

http://img246.imageshack.us/my.php?image=97463609sf7.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/8937/16044155ae0.jpg

http://img208.imageshack.us/my.php?image=51307264py6.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/6403/68990062me8.jpg

http://img512.imageshack.us/img512/8205/94042665ka6.jpg

Jaki masz sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAKE. Przeciez to niemożliwe.

Jak tylko już będe miał GTA w Domu, napiszę jak chodzi Na sprzęcie z podpisu i to dokładnie, a nie brednie jak co niektórzy.

:lol: :lol: :lol: soryy za ot ale... masz 13 lat i krecone blad wlasy? Chlopaki sa bardziej wiarygodni od Ciebie i przynajmniej wiedza o czym pisza... BO JUZ SPRAWDZALI ^^

 

hehe... a najzalosniejsze jest to, ze r$ slabe wyniki sprzedazy tego crapu zwali na piractwo :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie uwierze póki nie sprawdze u siebie tzn u mnie nie powinno wcale chodzić, tak wnioskuje z jego posta PFfffff

 

Napisał: SlideShow. Czyli klatkuje - ja w to nie wierze proste.

 

PS. Jakiś koleś kilkanaście postów wcześniej gra na c2d 3gb ramu i jakieś grafie i jakoś gra płynnie i da sie grać wiec?

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie uwierze póki nie sprawdze u siebie tzn u mnie nie powinno wcale chodzić, tak wnioskuje z jego posta PFfffff

 

Napisał: SlideShow. Czyli klatkuje - ja w to nie wierze proste.

 

PS. Jakiś koleś kilkanaście postów wcześniej gra na c2d 3gb ramu i jakieś grafie i jakoś gra płynnie i da sie grać wiec?

Pieprzysz takie glupoty koles naprawde ze ... :damage_wall:

 

Opisuje problem ktory mam z gra - proste, a ze nie wierzysz to nie moj problem. Nie komentuj czegos z czym poki co nie masz stycznosci, bo z tego co piszesz to nawet gry jeszcze nie masz w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a co ja mam powiedzieć. Myslałem że sobie pogram w 1024x768, lub nawet w ostatecznosci w 800x600 z jakimis srednimi detalami w ta gre, bo w wiekszosci nowych gier przy takich rozdziałkach nie mam problemu i da sie spokojnie grać, a na monitorku CRT takie rozdziałki nie wygladaja źle, a tu takie informacje czytam. Kurde Crysis przy tej grze wymieka jesli chodzi o wymagania. Szkoda. Gry nie kupie, bo nawet nie ma sensu. A potem R*bedzie zwalać wszystko na piractwo, jak wersja PC sie marnie sprzeda, a tego że wypuscili zabugowanego crapa z kiepska grafika i wymaganiami z kosmosu, to już zapewne nie beda brac pod uwagę. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sie wszyscy uspokoic ?!

Co chwila zaczyna sie pier....nie ze taka grafa biedna w tym GTA i nie chodzi plynnie . Moze to nie karta graficzna nie wyrabia ?!?!

 

az sie odechciewa czytac, sadzac po niektorych reakcjach zniecheciliscie skutecznie wielu do gta iv, zadowoleni ?.

 

costi , prosze zrob tu porzadek.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesada!!!

 

Jakoś innym na słabszych kompach gra działa nie najgorzej, a najwięcej plują się osoby z wypasionymi grafami, nie będę wnikać czy nie wierzyć bo to nie mój problem, ale skreślanie gry zaraz po całej linii , coś tu jest nie tak z tymi całymi wymaganiami, jednym łazi dobrze drugim źle, inni znów coś bredzą. Czekam na porządną relację kogoś z w miarę pospolitym kompem bo na razie wszystko wygląda tak że nie wiadomo o co chodzi.

 

Grę będę mieć na dniach i postaram się opisać jak to wszystko biega. Dokładnie!

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sie wszyscy uspokoic ?!

Co chwila na 10 postow zaczyna sie pier....nie ze taka grafa biedna w tym GTA i nie chodzi plynnie . Moze to nie karta graficzna nie wyrabia ?!?!

 

az sie odechciewa czytac, sadzac po niektorych reakcjach zniecheciliscie skutecznie wielu ido gta iv, zadowoleni ?.

 

costi , prosze zrob tu porzadek.

Tak?! to spojrz sobie na filmik z yt na ktorym gosciowi zaczely wyskakiwac jakies syfy w grze i nagle fps skoczyl w gore (co widac nie tylko po cyferkach w prawym gornym rogu) Prosze: http://pl.youtube.com/watch?v=YlQivsN8XbI

 

The high framerate seems to be caused by the fact that the environment was not reflected on the street and the cars. So the refelctions are possibly the frame-eating bastard. You can't lower them or turn them off in the options.

 

This is a crazy bug that just occured on my brand new GTA 4 PC Version I purchased today. I played a little, stopped playing, drank a coffee, started the game again (I didn't change any options!) and this crazy bug appeared. Some black blocks are reflected by the cars and the street and the framerate was between 40 and 600! Most of the time it is 40-50 and on some places (like shown in the video) it goes much further!

Forgot to say that I had a crappy 15-30 fps before! The graphics are the same as before , there are just these black things that are being reflected. This bug looks weird but it lets the framerate go megahigh so please analyse this, Rockstar and give us a Patch, I (and many other PC-Players) want to play at this framerate!

Ten port to jeden wielki bubel. A jeszcze bardziej pasuje do tego stwierdzenie ze ten port to po prostu EMULATOR zintegrowany z wersja p360/ps3 gry. Dziala troche lepiej od emulatora ps2. Jak rockstar w ogole smie wolac ponad 130zl zl za taki smietnik jaki dostali ludzie ktorzy kupili oryginal.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co tak niektórzy jęczą.

 

Na sprzęcie z podpisu (+3gb ramu) chodzi DOBRZE, przy 1680x1050 med/high + view distance/detail distance - 40, vehicle destiny 100.

Może ja jestem jakiś 'inny' ale tutaj przy 30fpsach jest płynnie, i mozna pograc komfortowo. Przycinki zalezne sa u mnie tylko od pogody (w deszczu fps spada, ale co tam, tak czesto nie pada :D).

 

Więc przestańcie bredzić o Q9XXX + GTX280 + 8GB ramu i Wam klatkuje.

 

chociaż może (teoria) tutaj coś w systemie leży? Jak to jest viśta vs xp w tym przypadku? (u mnie xp sp3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos ma "potwora" podobnego do mojego i łudzi sie, że gra mu bedzie jakos chodzić, albo w miare wygladac, to ostudze jego optymizm:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Gt1jLozauW0

http://pl.youtube.com/watch?v=2c-a5iVfOAk

 

Normalnie jak to już mówią neodzieci żal.ru. :lol2:

 

Crysis wymieka totalnie jesli chodzi o wymagania, bo w Crysis na moim kompie w rozdziałce 800x600 przy detalach med/high bez AA dało sie grać i wyglądała chyba 1000 razy lepiej. :lol2:

 

Na pierwszym filmiku wyglada wrecz załosnie, a i tak widac że animacja nie jest za płynna. Na drugim filmiku grafika widac, ze ma nieco wiecej szczegułów i horyzont rysuje sie dalej, ale chodzi... A praktycznie to nie chodzi, chyba nawet 1fpsa nie wyciaga. :lol2: Jak dla mnie, to to GTA IV na PC, to jak na razie najwieksza porazka tego roku.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co tak niektórzy jęczą.

 

Na sprzęcie z podpisu (+3gb ramu) chodzi DOBRZE, przy 1680x1050 med/high + view distance/detail distance - 40, vehicle destiny 100.

Może ja jestem jakiś 'inny' ale tutaj przy 30fpsach jest płynnie, i mozna pograc komfortowo. Przycinki zalezne sa u mnie tylko od pogody (w deszczu fps spada, ale co tam, tak czesto nie pada :D).

 

Więc przestańcie bredzić o Q9XXX + GTX280 + 8GB ramu i Wam klatkuje.

 

chociaż może (teoria) tutaj coś w systemie leży? Jak to jest viśta vs xp w tym przypadku? (u mnie xp sp3)

Nikt tutaj nie bredzi - stwierdzam fakt poprostu. Wrzucam nowe stery od grafy 180.70, zobacze czy cos sie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przed chwilą się pobawić, niestety tylko chwilę (nie mój egzemplarz gry).

Krótkie wnioski (nie miałem czasu zrobić porządnych testów, chciałem zdążyć odpalić na wszystkich configach):

 

X2 5600 @ 3,4 + GTX 280 - w MAX gra wygląda niewiele lepiej niż San Andreas, działa na granicy płynności (na oko 30-40 fps). W bardziej "gorących" sytuacjach robi się slideshow (na oko około 15-25fps, dla mnie całkowicie niegrywalne). Klatkuje nawet w cutscenkach w pomieszczeniach więc to nie kwestia braku mocy obliczeniowej. Zmniejszenie poziomu detali prawie nic nie daje, najwyżej 4-5 klatek. Dopiero drastyczne zmniejszenie zasięgu pola widzenia daje pewien skok wydajności - ale nadal lubi upuścić kilka klatek albo się na chwilę przywiesić.

 

Co ciekawe na takiej samej konfiguracji, tyle że z 8800GTS 320MB działa praktycznie tak samo (tyle że nie daje sobie podciągnąć ustawień zbyt wysoko)

 

Na Q9300 + 4870 w ogóle nie dało się uruchomić, najpierw dwa razy wywaliło BSODa a potem po uruchomieniu był tylko czarny ekran, niestety właściciel płyty zaczął się niecierpliwić i musiałem się pożegnać.

 

Testowane na porządnie zoptymalizowanym XP Pro SP3, system czysty, bez zbędnych spowalniczy w stylu antywirusów itp. Rozdzielczość w każdym przypadku 1280x1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak możecie jechać po Rockstar i słusznie bo się nie popisali gra chodzi wolno, ale po pierwsze gram w to od paru dobrych godzin nie miałem żadnych artefaktów, żadnych błędów, CTD i tym podobnych framerate po ustawieniu tak jak pisałem wcześniej czyli:

1280 x 1024

Texture Quality: Medium

Render Quality: Highest

View Distance: 26

Detail Distance: 26

 

jest niski ok, ale wystarczający do normalnej gry nie mam problemu z trafieniem w przeciwnika przy wymianie ognia tak samo jak z prowadzeniem samochodu, fps waha się w ciągu dnia pomiędzy 20-40 fps z dużym naciskiem na 26-32 fps w nocy 29-55 z przeważnie średnim 34-38. Możecie psioczyć, narzekać, marudzić, czekać na mega patcha czy nowe stery, które jeśli się pojawią to podniosą wydajność (jeśli w ogóle) o max. 10%. Ja wracam do gry bo wciąga. Dwa poważne minusy jak na razie to miejscowe dropframe-y i nie działający Social Club.

Co do cut-scenek to rzeczywiście mam tam około 18-22 fps, ale kogo to obchodzi przecież to cut-scenki, a podejrzewam, że wolne działanie cut-scenek jest spowodowane przez tego lekkiego dziwnego blura.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co robic kolejnego benchmarka z tej gry. Klimat jest nieziemski, a tetniace zyciem Liberty City na prawde daje kopa. Ja juz wspominalem, u mnie chodzi bardzo ladnie... moze to przez system xp64, albo brak sp3:D nie wiem. Mozliwe ze Quad q9550 robi swoje. Polecam giere jak najbardziej:)

Edytowane przez JohnZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gta IV mam i ja.

Przynajmniej pudełko fajne.

na razie próbuje zainstalować, nie chce sie połączyć z Social Club`em.... mimo, że już udało mi sie założyc konto... juz po włożeniu płytki do napedy wywala jakiś błąd... teraz znowu jakiś bład aplickacji WTF???

 

ps sadzac po ilosci pudełek w Saturnie sporo juz tego dzis sprzedali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko says hello :D

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

I najniższy zanotowany framerate (przy takich ustawieniach jak na screenie, normalnie gram w niższych [+5fps? ale różnica w wyglądzie niewielka]).

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

got3n@ w GTA3 w dniu premiery zagrywałem z kartą Savage 4 Pro 32MB [; i choć brzydko wyglądało to gra chodziła co najmniej znośnie.

 

 

@hubertgal

Zdecydowanie ten twój procesor potrzebuje więcej MHZ a najlepiej +1Ghz.

Zresztą przeczytaj sobie opinie z ostatnich 2 stron.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA3 to ja gralem na Rivie TNT2 i nie powiem gralo sie do [gluteus maximus] ale sie gralo. :D

 

A co do IV to kupilem, ale obecnie zacialem sie na procesie instalacji bo sie kaplem ze moje DVD juz nie jest pierwszej mlodosci i nie czyta plyt. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...