Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe bo ponoć gra obsługuje 4 rdzenie a obciążenie proca masz 50% :blink: No ale ogóle to żeś pojechał. Zarzuć pare screenów gdzie dużo cieni. Zobaczymy czy na max ustawieniach ładnie wyglądają :wink:

PS. Ile ta twoja grafika ma pamięci?

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie i niezasadnie najezdzacie na SA, to byl i jest kawal dobrej gry - gdyby bylo inaczej nikt nie robilby do tego modow, a sam nie spedzilbym tyyyyylu dni na graniu w nia - tymbardziej w 2 lata po premierze.

 

Zas sprawa lansu w SA - to mialo swoj smak. IMO swietna rozrywka, ciekaw jestem jak GTA4 zaprezentuje sie, bo jeszcze nie gralem. Zapewne wyrwie mnie podobnie jak poprzednie czesci (poza GTA3) na kilka dni z realnego swiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze uważałem że SA to najgorsze GTA zrobione w 3D. TOP1 to zdecydowanie Vice City, czy GTA4 będzie lepsze? Osądzę po skończeniu.

potwierdzam1

 

w vice city można zagrywać ile wlezie, klimat rodem z scarface :) wypas standardowa muzyka

 

w SA jedyna godna stacja to słuchania to był mp3 player, i ten klimat getta brr :E

 

jak ktoś juz to powiedział, w SA bylo zdecydowanie za duzo pierdółek, grałem w SA tylko jeden dzien i wróciłem do VC ktore moim zdaniem bylo lepsze (no i działa na integrze na full 1680x1050) :lol:

potwierdzam2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem, że GTA3 było do pupy, że VC to samo, SA to samo. Zawsze jak wyjdzie nowa, to ciepłe wspomnienia o poprzedniej.

Zupełnie jak z Microsoft Windows. W SA bardzo mi się podobał gangsta początek, w środku mnie lekko przynudziło. Ogólnie wszystkie skończyłem (3D) i przyjemnie się grało. W VC radyjko VCPR (jak dobrze kojarzę nazwę) mnie poprostu zniszyło :lol:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo ponoć gra obsługuje 4 rdzenie a obciążenie proca masz 50% :blink: No ale ogóle to żeś pojechał. Zarzuć pare screenów gdzie dużo cieni. Zobaczymy czy na max ustawieniach ładnie wyglądają :wink:

PS. Ile ta twoja grafika ma pamięci?

 

Grałem troche na high detalach ale dla mnie nie ma roznicy miedzy medium a high.Grafika przy takiej rozdzielczosci i w sterownikach nvidia ustawionym aax8 i anizo 16 wyglada fajnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie i niezasadnie najezdzacie na SA, to byl i jest kawal dobrej gry - gdyby bylo inaczej nikt nie robilby do tego modow, a sam nie spedzilbym tyyyyylu dni na graniu w nia - tymbardziej w 2 lata po premierze.

 

Zas sprawa lansu w SA - to mialo swoj smak. IMO swietna rozrywka, ciekaw jestem jak GTA4 zaprezentuje sie, bo jeszcze nie gralem. Zapewne wyrwie mnie podobnie jak poprzednie czesci (poza GTA3) na kilka dni z realnego swiata :D

Ja - przynajmniej ja - nie najeżdzam na San Andreas, ja tez wiele godzin spędziłem przy niej i mi się podobała równie jak Vice City. Tylko wkurza mnie porównywanie i wybredzanie że tam była siłownia i inne [ciach!]ły a tu nie to już sto ileś złotych w błoto wyrzucone. W końcu tamta była inną grą i ta też jest inną. Właśnie byłoby w błoto wyrzucone jak by 3/4 gry wyglądało tak samo. Mi każde GTA w 3D sie podobało, i w kazde naparzałem, szczególnie mi się podobały wszystkie odmiany trójki bo jako nastolatek grałem :D

 

Grałem troche na high detalach ale dla mnie nie ma roznicy miedzy medium a high.Grafika przy takiej rozdzielczosci i w sterownikach nvidia ustawionym aax8 i anizo 16 wyglada fajnie:)

Dziwne bo czytałem w recenzji że widać wyraźnie ostrzejsze tekstury na high. A w panelu nVidia możesz nawet ustawić AA 16xQ i tak nie zobaczysz tego w grze także się nie łudź że grasz na AA 8x :rolleyes: U mnie na tych sterownikach jak i innych nie działa wymuszenie AA... Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak szybko znalezc jakies zarcie na miescie w celu podleczenia hp? Bardzo malo tego jest, wlasciwie to najczesciej konczylo sie tak ze jak chcialem sie podleczyc to do taxi i pod chate do goscia z hoddogami. Raz mi sie udalo (przypadkiem) znalezc budke z napojami, a tak to pustki. Niby moze nas podleczyc tez gosc z ambulansu ale te cioly zawsze jak po nich zadzwonie to koluja sie wokol mnie rozjezdzajac wszystkich na drodze i zaraz odjezdzaja. Bez sensu...

 

ps. Tego Little Jacob'a naprawde jest ciezko zrozumiec, albo nawija jakims slangiem albo jego angielski jest bardzo biedny, ja nie wiem... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 3 i SA też się od siebie różniły, w obie pogrywam od czasu do czasu bo są tego warte. Już wiem że po skończeniu 4 też do niej wrócę.

 

Mała porada dla tych którym przycina po pewnym czasie a mają 1 lub 2Gb Ram ( ja dziś dokupiłem 2Gb), plik wymiany dajcie na inny dysk (nie partycję).

Mi pomogło bardzo, zawsze tak niby robie a tym razem po przywróceniu windy jakoś zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak szybko znalezc jakies zarcie na miescie w celu podleczenia hp? Bardzo malo tego jest, wlasciwie to najczesciej konczylo sie tak ze jak chcialem sie podleczyc to do taxi i pod chate do goscia z hoddogami. Raz mi sie udalo (przypadkiem) znalezc budke z napojami, a tak to pustki. Niby moze nas podleczyc tez gosc z ambulansu ale te cioly zawsze jak po nich zadzwonie to koluja sie wokol mnie rozjezdzajac wszystkich na drodze i zaraz odjezdzaja. Bez sensu...

Zadzwoń do Romana, że chcesz pojechać coś zjeść, pokażą ci się Cluckin' Bell i Burget Shot, jak chociaż raz je odwiedzisz, to potem będą widoczne na mapie.

ps. Tego Little Jacob'a naprawde jest ciezko zrozumiec, albo nawija jakims slangiem albo jego angielski jest bardzo biedny, ja nie wiem... :lol2:

http://screenshot.xfire.com/screenshot/nat...8794ff250c1.png :D

btw.

Statistics

Average FPS: 21.56

CPU Usage: 84%

System memory usage: 75%

Video memory usage: 100%

Video Mode: 800 x 600

Texture Quality: Medium

Render Quality: Low

View Distance: 46

Detail Distance: 51

Windows XP Professional

Video Adapter: NVIDIA GeForce 7600 GS

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Pentium® Dual CPU E2160 @ 3.30GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak szybko znalezc jakies zarcie na miescie w celu podleczenia hp? Bardzo malo tego jest, wlasciwie to najczesciej konczylo sie tak ze jak chcialem sie podleczyc to do taxi i pod chate do goscia z hoddogami. Raz mi sie udalo (przypadkiem) znalezc budke z napojami, a tak to pustki. Niby moze nas podleczyc tez gosc z ambulansu ale te cioly zawsze jak po nich zadzwonie to koluja sie wokol mnie rozjezdzajac wszystkich na drodze i zaraz odjezdzaja. Bez sensu...

 

ps. Tego Little Jacob'a naprawde jest ciezko zrozumiec, albo nawija jakims slangiem albo jego angielski jest bardzo biedny, ja nie wiem... :lol2:

Mapa w dlon i popatrz gdzie sa fast foody jakies - no chyba ze masz inna wersje to inna sprawa z ta mapa.

 

Litlle Jacob ma n1 slang w koncu to jamajczyk. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz Fortron 350W Jezeli chodzi o proca to na pewno dziala on stabilnie. Jest to bardzo dobry egzemplarz. NIEDOWIARKI CZYTAC!! To moj proc :) http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=404403

A mi smakuja kotlety mielone... ale o co chodzi w powyzszej wypowiedzi?

edit: http://213.193.228.71/user.do?userId=17828 - troche mi sie twoj nick nie zgadza z tym na stronie.. nie ladnie, klamczuszku!

 

Mam juz za soba jakies 10h grania, coz moge powiedziec gra wciaga az za bardzo;) szkoda ze tekstury an high sie ciagle doczytuja ale jakos nie chce wracac do medium i ogladac tekstury jak w SA, szczegolnie ze po jakims czasie doczytywania tekstur sie nie zauwaza. Narazie skupiam sie bardziej na poznawaniu miasta niz wykonywaniu misji, przebijam sie przez most do zamknietych jeszcze dla mnie czesci miasta i zaczynam zabawe z policja:) 4>VC>SA>inne

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesniej pisalem ze mam problemz gta. ktos sie zapytal jaki mam zasilacz ;] (nie moglem wczesniej odpisac bo bylem w szkole ;]). Nie mow klamczuszku:P Nick tam to jest mojego kuzyna od ktorego kupilem ten procesor, wiec nie masz podstaw do tego zeby gadac zejestem klamczuszkiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, mam 1,5gb ramu, 384mb na grafie a gra caly czas doczytuje (a w pamieci zajmuje gora 700-800mb). Znaczy moze nie tyle doczytuje co bardziej sie dlawi, np przy szybkiej jezdzie. Nie wiem o co tu chodzi. Wiadomo juz kiedy wychodzi patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super. Póki co to się bawię, misje zostawiam jak kupię nową grafikę. Ludzie pamiętają co się robi i kim ty jesteś :D Zrobiłem zadymę w Ammu-Nation, zabili mnie i... wychodzę ze szpitala, wracam, a On do mnie coś w stylu 'to znowu ty!!' i zaczyna we mnie strzelać :D

Fajnie się postacie zachowują na ulicy. I trochę mi brakuje wlewu do paliwa ;| Nie da się już jednym strzałem rozwalić auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się sprawdzi :)

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Systweak+Cacheboost+rapidshare+peb&btnG=Szukaj&lr=

alCatraz sprawdzałeś czy to działa ? ? ?

 

----------------

 

maruh to tylko do ATI na GF 7950GT nie za działa ? ?

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaparkowalem moim "Majbachem" w bagazniku jakiegos starego grata i jego kierowca krzyknal "Moje auto!" a gdy drugi raz o niego sie otarlem wyprzedzajac go skwitowal to krzyczac "Dziwko!" ehh te europejskie korzenie Niko;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ile u mnie wynosi, umiesz czytac?

jeżeli sprawdzasz ile GTA zajmuje pamięci w procesach to pudło. Vista łyka mi 0.75 GB RAM, mam 2.5 i jak minimalizuję grę (by sprawdzic ile jest zajęte bo już sie zaczyna dłąwić komp) to w procesach gra bierze niby 1.1 GB podczas gdy w zakładce wydajność zajęte jest pięknie 2.4 GB RAM. Wnioesek jest taki, że jednak GTA łyka duuużo ramu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...