Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Amen chciało by się powiedzieć. Jak zainstalowałem najnowsze stery to wszystko działa bardzo fajnie i nie mogę za bardzo narzekać, 5+ h gry i żadnego pulpity itp stąd osoby, które narzekają, że gra jest dupna po prostu muszą znaleźć odp stery ot co.

LPKorn3324 jak tobie chodzi gta?, na jakich ustawieniach?, mamy w sumie podobne wydajnościowo sprzęty, chcę mniej więcej wiedzieć jak to u mnie będzie łazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem - wrzuciłem muzę do User Music i tak czy siak tylko gadanie na Independence!

 

 

 

 

 

 

 

dobra rozwiązane - trzeba było przeskanować...

 

kurcze wziąłem ustawienia takie jak proponuje mi gra a i tak po chwili RESC10 masakra !

Edytowane przez NoVyKoMp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! Dziala! GRAM! xD średnio jest 18 fps, ale dość dobrze chodzi, fakt faktem tnie, ale na takim sprzęcie myślałem że będzie gorzej. 800*600 wsio na min. [;

Screeny:

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=g...16453032zy0.jpg

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=g...16373054yf2.jpg

 

Parokrotna defragmentacja dysku pomogła - HUD załapał i kamera nie lata :D

 

Statistics

Average FPS: 22.33

Duration: 36.86 sec

CPU Usage: 91%

System memory usage: 80%

Video memory usage: 93%

 

Graphics Settings

Video Mode: 800 x 600 (56 Hz)

Texture Quality: Low

Render Quality: Low

View Distance: 1

Detail Distance: 1

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 7900 GT/GTO

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas opcja odblokowania zabezpieczenia zuzycia pamieci grafiki?? Mam 9800GX2 wiec mam w sumie 1gb pamieci lecz nie moge dac tekstur na high...

commandline.txt + -nomemrestrict

 

A dokladniej poszukaj bo juz bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas opcja odblokowania zabezpieczenia zuzycia pamieci grafiki?? Mam 9800GX2 wiec mam w sumie 1gb pamieci lecz nie moge dac tekstur na high...

 

ta gra nie wykorzystuje SLI, CF i x2 -.-

to akurat bez znaczenie czy obsługuje czy nie w tym przypadku bo pamięć takiej grafiki jak 9800GX2 (2x512MB) się nie sumuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki sterownika 180.70 tekstury pojawily sie i moge normalnie grac ale kiedy zminimalizuje gre i zmaksymalizuje to tekstur nie ma ;/ troche szkoda bo nie moge nawet pogadac na gg podczas gry ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszlo juz komus gta z planety gier z allegro? bo cisnienie rosnie a gry jak nie bylo tak neima

Coś jest nie tak, też już czekam trochę i dalej nie ma. Jak jutro nie przyjdzie to dzwonie co mi się nie uśmiecha bo dlaczego mam jeszcze płacić za ich głupotę. Powystawiali kilka aukcji w których wystawiali po 200szt gta potem jak sprzedało się 45szt zaraz zamykali i jest takich aukcji chyba z cztery, potem znów wystawiali aż w końcu zauważyli że nie mają tyle gier na stanie i musieli czekać na dostawę, śmiech na sali i żal.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak, też już czekam trochę i dalej nie ma. Jak jutro nie przyjdzie to dzwonie co mi się nie uśmiecha bo dlaczego mam jeszcze płacić za ich głupotę. Powystawiali kilka aukcji w których wystawiali po 200szt gta potem jak sprzedało się 45szt zaraz zamykali i jest takich aukcji chyba z cztery, potem znów wystawiali aż w końcu zauważyli że nie mają tyle gier na stanie i musieli czekać na dostawę, śmiech na sali i żal.

A trzeba było iśc do MM. Miałbyś od ręki, juz dawno bys grał i nie płacił za przesyłkę. :)

 

Dlatego ja nie kupuje przez internet. No, dobra, może czasem kupuje, ale tylko jesli sklep jest w moim miescie i moge towar szybko odebrac ososbiscie. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa na catalystach 8.12beta cos dziwnie migaja mi tekstury drogi tzn sa obroce minimalnie kamere znikaja na ulamek sekundy i znow sie pojawiaja strasznie to irytujace oO widzial ktos cos takiego?

U mnie jest podobne zjawisko. Mam ATI 4850 HD 512 ASUS TOP i najnowsze sterowniki. Da się zauważyć owe opóźnienia w zakresie doczytywania tekstur. Troszkę to wkurza ale ostatecznie nie jest to poważna rzecz.

 

Właśnie niemalże skończyłem sprawy zawodowe 4 today i zamierzam zanurzyć się w Liberty City :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeba było iśc do MM. Miałbyś od ręki, juz dawno bys grał i nie płacił za przesyłkę. :)

 

Dlatego ja nie kupuje przez internet. No, dobra, może czasem kupuje, ale tylko jesli sklep jest w moim miescie i moge towar szybko odebrac ososbiscie. :razz:

Tylko w moim mieście nie ma MM :wink:, jest 45km od mojego miasta także po zakupach. Zamiast MM mam Media Expert ale tam nie mają gta4. Gdybym miał MM to wiadomo że bym kupił tam, cena przyzwoita i na miejscu.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz im wystawilem negatyw - nie polecam nikomu tej firmy..

Cos mi sie wydaje ze pojade jutro do sklepu, a od PlanetyGier zazadam zwrotu kasy, bo nie wydaje mi sie zebym przed czwartkiem/piatkiem dostal paczke zal.pg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie na stronce.

 

Dobijają mnie te stery 180.84. Po zmianie z oficjalnych gra co jakiś czas mi się wysypuje z "out of video memory"

Coś chyba w tym jest... przed chwilą też mi się wysypała" FATAL ERROR RSC10" bodajże... Właśnie czyszczę stery i zobaczę na nowo...

 

PS. Mamy tą samą kartę. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz im wystawilem negatyw - nie polecam nikomu tej firmy..

Cos mi sie wydaje ze pojade jutro do sklepu, a od PlanetyGier zazadam zwrotu kasy, bo nie wydaje mi sie zebym przed czwartkiem/piatkiem dostal paczke zal.pg

Ja postaram się poczekać jeszcze do końca tego tyg, jeśli nie przyjdzie wystawie oczywiście negatywa i będę chciał zwrotu kasy. Nie wydaje mi się aby była to wina poczty, pewnie w ogóle nie wysłali.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobne zjawisko. Mam ATI 4850 HD 512 ASUS TOP i najnowsze sterowniki. Da się zauważyć owe opóźnienia w zakresie doczytywania tekstur. Troszkę to wkurza ale ostatecznie nie jest to poważna rzecz.

 

Właśnie niemalże skończyłem sprawy zawodowe 4 today i zamierzam zanurzyć się w Liberty City :wink:

Dodatkowo sporadycznie zdarzają się anomalie przy wyświetlaniu podłoża, które gubi tekstury i staje się szare...Niech dadzą w końcu tego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj oryginał gta4. Zainstalowalem odpalam i [gluteus maximus] gra nie startuje. Pomyślałem prze reinstaluje sobie winde. Podczas deinstalacji gta pytalo mnie o dezaktywacje klucza. pomyslalem ze nie ma to sensu skoro zaraz będę instalował od nowa grę. Teraz ten klucz nie dziala a co najgorsze nie da sie cofnąc tej zmiany programem revoke. :( wiece co na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj oryginał gta4. Zainstalowalem odpalam i [gluteus maximus] gra nie startuje. Pomyślałem prze reinstaluje sobie winde. Podczas deinstalacji gta pytalo mnie o dezaktywacje klucza. pomyslalem ze nie ma to sensu skoro zaraz będę instalował od nowa grę. Teraz ten klucz nie dziala a co najgorsze nie da sie cofnąc tej zmiany programem revoke. :( wiece co na to poradzić?

Tez zrobilem podobnie jak Ty, reinstall windy bez wywalania gry i nie mialem zadnych problemow z ponowna aktywacja. A jak objawia sie nie dzialanie? Blad ze klucz nie poprawny czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli tradycji i jako ciekawostka Win 2008 wersja testowa:

 

Statistics

Average FPS: 43.00

Duration: 36.90 sec

CPU Usage: 95%

System memory usage: 66%

Video memory usage: 97%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 40

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft® Windows Server® 2008 Standard

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Speakers (Creative SB X-Fi)

Intel® Core2 Duo CPU E8200 @ 3.6GHz

 

Ciekawe czy w patchu dodadzą obsługę podwójnych kart - te półtora gigsa vramu wymagane przy wszystkim na high daje do myślenia ;)

Jakby nie patrzeć już rok temu chłopaki zrobili grę, którą ciężko odpalić w 100% nawet dziś ...

 

Jak oni te cienie przepchnęli przez kontrolę jakości? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli tradycji i jako ciekawostka Win 2008 wersja testowa:

 

Statistics

Average FPS: 43.00

Duration: 36.90 sec

CPU Usage: 95%

System memory usage: 66%

Video memory usage: 97%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 40

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft® Windows Server® 2008 Standard

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Speakers (Creative SB X-Fi)

Intel® Core2 Duo CPU E8200 @ 3.6GHz

 

Ciekawe czy w patchu dodadzą obsługę podwójnych kart - te półtora gigsa vramu wymagane przy wszystkim na high daje do myślenia ;)

Jakby nie patrzeć już rok temu chłopaki zrobili grę, którą ciężko odpalić w 100% nawet dziś ...

 

Jak oni te cienie przepchnęli przez kontrolę jakości? :blink:

no dobra ale jak to się ma w odniesieniu do innego systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...