Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Czemu nikt nie przetestuje tego FSAA od ENB?

Tutaj mają potestowane

http://www.pcgameshardware.com/aid,696084/...marks/Practice/

 

U mnie ENB działa i nie wywala do Windowsa, może Kwasior za dużo pamięci Ci gra zjada? Zobacz w opcjach bo ten AA potrzebuje dużo pamięci na karcie.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No tak, czyli ten AA to downsampling, jeśli by faktycznie działało to powinno dawać dobre efekty. Zabawa w downsampling z poziomu sterowników to była masakra.

No tyle że bez GT300 pewnie nie ma co podchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No ENB robi to samo co downsampling, wygląda to dobrze ale bez 1GB na karcie grafiki i jakiegoś 4870 raczej nie ma co podchodzić. Na PCGH mają testy z 4x AA a można tez i 2x ustawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Harry, widzę, że masz aplituner.Jeśli posiadasz X-Fi+encoery to przeczytaj mój przedostatni post w tym temacie, jestem ciekaw jak to jest u Ciebie.

Logika jest taka, masz Xfi to proc musi dodatkowo dać moc na dźwięk z niego, to znaczy mniej mocy na GTA IV a to znaczy mniej FPS i raczej wszyscy tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Próbowałem 1024x768 AAx2, chyba 256MB to za mało :)

U mnie 1024x768 i AAx2 mija się z celem bo gra zjada mniej więcej tyle co przy 1680x1050 bez AA przy czym wygląda gorzej.

 

Nawet z AAx2 w końcu cienie jakoś już wyglądają

Dołączona grafika

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To normalne że enkoder DDL/DTSC zjada sporo proca, osobiście nie używałem (bo mam stereo) ale każdy tak ma i jest to logiczne.

 

chronic - screen piękny. Nie grał bym chyba w nic innego jak bym miał tak wygladającą grę i 30+ FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że przy okazji zmiany sprzętu odświeżyłem sobie gta i przechodzę od początku. Powiem, że jak ta gra chodzi płynniutko przy wszystkim max to wygląda fenomenalnie i gra się wyśmienicie. Niestety ale grafika buduje w tej grze duży klimat miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że przy okazji zmiany sprzętu odświeżyłem sobie gta i przechodzę od początku. Powiem, że jak ta gra chodzi płynniutko przy wszystkim max to wygląda fenomenalnie i gra się wyśmienicie. Niestety ale grafika buduje w tej grze duży klimat miasta.

A grasz z AA ? Z tym modem ? Jakby to dobrze chodziło chociaż przy AAx2 na tym sprzecie to już wiem na co zmieniam ;). Jak możesz to wgraj tego moda na AA i przetestuj wydajność bo imo warto - przynajmniej cienie wyglądają wreszcie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ze wszystkim na max-a, 1920x1200, mod realizm 6.2 + ultimate tweak (opublikowany na gtaforums) i jest mega płynnie. Po prostu gra płynie, a proc tylko na 3.6ghz puszczony :) ze względu na brak akcesoriów montażowych do noctuy pod 1156. W benchmarku mam ok 70fps.

 

Spróbuje wgrać mod AA, ale czytałem że nie działa jak się ma inne mody wgrane.

 

EDIT: sprawdziłem i nie działa aa z enb series jak mam wgrane inne mody. No nic może jutro spróbuje bez modów ;) Ale bez realizmu i ultimate tweak-a gra trochę traci.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, ze np wgrywam PlayerSelektor i wciskam * np to nic sie nie dzieje, mam oczywiscie podmieniony dsound.dll, a w pliku asilog.txt sa wpisy, ale nic sie kompletnie nie dzieje. Wersja gry 1.0.4.0 wie ktos o co biega?

 

ah i jeszcze takie pytanie, wgralem sobie np Fiata 126p, ale tak jezdze i jezdze i nie moge trafic, ciezko trafic a te pojazdy? Mysle, ze wszystko zrobilem dobrze

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah i jeszcze takie pytanie, wgralem sobie np Fiata 126p, ale tak jezdze i jezdze i nie moge trafic, ciezko trafic a te pojazdy? Mysle, ze wszystko zrobilem dobrze

Wgraj sobie trainera Simple Native 4.1 tu go masz do pobrania http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=330 . Dzięki niemu masz bardzo dużo możliwości bawienia się grą w tym m.in car spawning czyli wybór samochodu jaki cię interesuje ;) nie musisz już szukać konkretnego modelu po całej mapie. A jeszcze co do fiata 126p to zainstalowałem go wczoraj ale nie polecam, nie da się tym jeździć.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na pewno w interesie M$ (jak i Rockstar) było by ich wypuszczenie, ale na pewno nie w tym roku. Kto chce grać teraz koniecznie to kupi Xboksa (jeśli jeszcze go nie ma), w przyszłym roku jak sprzedaż obu dodatków drastycznie spadnie myślę że możliwe jest wydanie ich na PC (raczej tylko w GfWL, bo w retailu musieli by raczej znowu dać dwie płyty, po co to powielać), a być może też na PS3.

 

Na takiej strategii na pewno najwięcej by zarobili, bo znalazło by się dużo osób które by wszystko kupiły dwa razy (w tym ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki mam problem bo dawno niegralem w gta4 i jakos naszla mnie ta ochota chce je wlaczyc wlaczam rockstar game social daje play i czekam czekam a tu nagle Raport o błędach pisze żę jest problem z aplikacja SecuROM i gta4 sie wyłącza ...(mam orginalne gta 4 i patha 1.0.4.0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Gdzie można alternatywnie pobrać moda ENBSeries na AA? Oficjalna strona coś nie działa obecnie, a bym chętnie przetestował czy działa.

 

Jak ktoś ma to mógłby wrzucić np. na www.sendspace.com ?

 

EDIT.

 

Znalazłem, działa wyśmienicie i cudownie. Własnie mnie to przekoało żeby zbierać kasę na Lynnfielda i Fermi, akurat kilka miesięcy mi to zajmie.

 

Swoją droga to na minimalnych detalach w 1360x768 mam koło 15 FPS bez moda, z modem 2-4 FPS. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...