Skocz do zawartości
kziel1

Ktora Klawiature Wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

mam do wyboru 3 klawiatury:

 

- BTC 6100 Ultra Slim

- Logitech UltraX Flat

- Logitech UltraX Media

 

cena czy wielkosc sposrod tych klawiatur nie graja roli. chodzi mi o jak najnizszy skok klawiszy, ewentualnie jakies wady/zalety tych klawiatur. ktora polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam UltraX Flat i mogę polecić :) Naprawdę fajny sprzęcik, cichutki, niski skok. Na początku trzeba się przyzwyczaić do np. moim zdaniem 'dziwnie' usadowionego backspace, i delete, ale później już po prostu komfortowa praca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja mam btc 6300 i mogę polecić- naprawdę pisze sie bardzo fajnie.

 

Jedyny minus to po pół roku intensywnego pisania na klawiszu z częściowo starł się już nadruk, spacja i 2-3 klawisze sie świcą a nieco pod spacją wytarł się srebrny lakier.

Inna sprawa,że u mnie te 6 miesięcy to u 80% ludzi przebieg porównywalny z 2-2.5 latami pracy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz temat o klawiaturach, po co to powielac.

Napewno wniosek jest taki ze nie oplaca sie brac UltraXow bo sa gorsze np od BTC (wytrzymalosc). Sam potwierdzam, prawie 3 letni ultraX jest knkretnie dobity, z tym ze byl juz mocno po okolo roku. A sa ludzie ktorzy zajezdzaja te klawy juz w kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja mam btc 6300 i mogę polecić- naprawdę pisze sie bardzo fajnie.

 

Jedyny minus to po pół roku intensywnego pisania na klawiszu z częściowo starł się już nadruk, spacja i 2-3 klawisze sie świcą a nieco pod spacją wytarł się srebrny lakier.

Inna sprawa,że u mnie te 6 miesięcy to u 80% ludzi przebieg porównywalny z 2-2.5 latami pracy :wink:

U mnie klawisze bez zarzutu, za to strasznie wytarl sie srebrny lakier w miejscu, gdzie zazwyczaj opieram dlon podczas pisania... mechanicznie bez zastrzezen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...