Skocz do zawartości
ath

Fifa 08

Rekomendowane odpowiedzi

@rafwlkp

 

Ano porażka , ale cóż zrobić ;) Chwilowo muszę na moim starym monitorze pracować :lol:

 

Wracając do tematu gry , grał już ktoś i wie jak wykonywać rzuty wolne no i czy ktoś już zna jakieś triki ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż jak wygląda w rozdzielczości 1280x1024 (lub wyżej) z detalami na High, a nie 800x600, wtedy dopiero będzie można oceniać grafike. W fifie poziom grafiki jest uzależniony w duzym stopniu od rozdzielczosci

obrzydliwość tej gry jest wtedy bardziej szczegółowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie moge za nic włączy AA w tej grze, ustawione oczywiscie z poziomu sterowników i nic gra wyglada fatalnie bez Antialiasingu :( Grafa to gf8800

Obawiam sie, że nie da sie włączyć tej opcji !!!! przynajmniej nie zauważyłem jej na dzień dzisiejszy.

Co do samej grafiki, full-demo, uważam, że mało co sie zmieniło, mgłbym popwiedzieć, że NIC....

Jedynie apetyczniej wyglądają same powtórki !!!! z wygładzeniem i rozmytym obrazem. Co do samej rozgrywki i wygladu na pierwszy rzut oka mógłbym przyrzec, że jest to fifa 07 :unsure: rozegrałem pare meczyków pre-season...przed sezonowych i grało sie całkiem przyjemnie, Gierka stała sie o wiele wolniejsza od poprzedniczek coś ala ---> pes4,5 z fajną rotacją piłki, wszystko jest wolniejsze, wyprowadzanie akcji, już nie jest to takie proste, jak kiedyś..... Same zachowania piłkarzy, faule, przepychanki głównie pod polem karnym, itp. Nie jest już takie proste NAstrzelanie wilu bramek :) Ogólnie nie jest chyba tak najgorzej, przez najbliższe dni pogram więcej i coś napisze !!!!

 

aha wczoraj złożyłem propozycje samemu BEKsowi (L.Ameryk.) Galaxy oczywiście chłopaki wyraziły zgodę na mecz towarzyski. przegrałem 2-1 ((BECKS w 89' JEB^^^ TAKIE okienko z wolnego, aż mi strzena opadła......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwinie ale jak gralem w demko to mialem radka x1900gt i jestem prawie pewny ze dalo sie wlaczyc AA teraz mam pełna grę i geforca ale nie mam AA :(

Niech sie wypowiedzą posiadacze ATI jak to u nich jest z tym AA działa czy podobnie jak u nvidi mimo ze w sterach jest to w grze same kanty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w wersje polską fify , chciałem sprawdzić czy komentatorzy się zmienili tzn. ich sposób komentowania , ale niestety też się zawiodłem. Komentarze są takie same jak w fifie 06 i 07 ... Może dodano pare nowych komentarzy , ale na tym koniec , aż nie chce się tego słuchać podczas meczów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w wersje polską fify , chciałem sprawdzić czy komentatorzy się zmienili tzn. ich sposób komentowania , ale niestety też się zawiodłem. Komentarze są takie same jak w fifie 06 i 07 ... Może dodano pare nowych komentarzy , ale na tym koniec , aż nie chce się tego słuchać podczas meczów :lol:

 

no to świetnie, a chłopaki taK "OBIECYWALI"

 

zresztą nie ma to jak wersja PL, zwłaszcza, gdy grasz naszą ligą polską.."w wersje ang. wogóle nie słysze "wymawianych nazwisk"...//jak co roku nie nauczyli sie wymawiać nazwisk naszych "polskich gwiazd" heheh dlatego czekam na wersje pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie :lol: Więc podczas ustalania treningów czy tez zmienianiu składu i formacji strasznie wolno gra chodzi. Reszta ustawień itd śmiga jak należy. Co rok w każdej fifie tak miałem na starym komputerze i na tym co teraz mam :lol: Czym to może być spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piłkarze wychodzą na murawę - blur, powtórki akcji - blur, śmiesznie to wygląda i sztucznie aż do przesady. Ale gierka sama w sobie nie jest aż tak paskudna. Już jakoś lepiej się gra w tą wersję, oczywiście animacja jak była kulawa tak jest, dużo się w tym względzie nie zmieniło, po boisku biegają nadal koślawe ślamazary. Ale to nie powód, by jeździć po tej grze, jak po łysej kobyle imho. Niektóre akcje są naprawdę bardzo efektowne, ale nie aż tak by się podniecać i wzdychać. Nie zmienili engine'u od Fifa 2003, nie zmienili w jakiś znaczący sposób gameplaya, nie ma żadnej rewolucji. Ot, kolejna gra z serii ukazująca się co roku. BTW przydałby się jakiś patch by dodać parę efektów.

 

Filmik ode mnie:

Dołączona grafika

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Grafa all@max, 1024x768, jest podle... ;]

W sumie dostalismy to samo co w 07, tylko zmienione menu i bandy (no doszedl nowy tryb - be a pr0) - sweet, <3 ea.

 

---

 

@down

 

Grafa to jedno (mozna przebolec, niektorzy do dzisiaj zagrywaja sie w sensible) a grywalnosc drugie, niestety ani jednego ani drugiego nie posiada nowa fifa, panowie z ea sa po prostu smieszni wypuszczajac takie cos, zal mi ich.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@down

 

Grafa to jedno (mozna przebolec, niektorzy do dzisiaj zagrywaja sie w sensible) a grywalnosc drugie, niestety ani jednego ani drugiego nie posiada nowa fifa, panowie z ea sa po prostu smieszni wypuszczajac takie cos, zal mi ich.

 

Grafika faktycznie podobna do poprzedniczki z 07 :mur: niestety....ale przecież są jeszcze patche !!!

które potrafią w dzisiejszych grach zdziałać "nie jedno" więc nie jest tak źle. Co do samej rozgrywki: aktualnie męczę lige polską, rozegrałem ponad 10 meczy, faktycznie granie non-stop jest nudnawe, ale kto loobi ten nie narzeka, wczoraj miałem hehehe mega rządzący przypadek, huknąłem zza 11 -tki taką petarę że ..łooohoho...i zgadnijcie //Baszczyński przyjął na "pape" heheh se to wyglądało//niemalże zrobił 360^ stopni w powietrzu, a co ciekawe po krótkiej chwili ..Baszczyński out zmiana ;)

 

A bramki wpadają w różny sposób: z winy bramkarzy, mam na myśłi //siate pod nogami// bądź kiks..

poprzez cudne strzały z dyst.

 

Jednym słowem gram:) pewnie dopóty, dopóki nie wyjdzie nba 08 pc.... chyba, że będzie to samo co nba live 2007 to ....oszaleje

 

ps.

 

3ba będzie w końcu pomyśleć nad konsą... :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest żenująca!! grafika koszmarna, twarze wyglądają jak w FIFIE 2003, intro na początku jak trailer w rozdzielczości 320x200, muzyka jak zwykle choć bez hiciorów. Co do samej gry jest równie nudna co kilka poprzednich części. komentarz (słyszałem angielski) żenujący. Komentarze typu "prawie trafił" podczas gdy huknąłem z 6 m nad bramką, bo mi się przyciski pomyliły, czy "nawet nie drgnął" gdy przy karnym Boruc się tak wyciągnął, że mało łbem w słupek nie przywalił ;-), czy "piękne podanie" jak podaję do gościa co stoi 2 m ode mnie a przeciwnik najbliższy jakieś 5 m od nas - są na porządku dziennym. To tylko przykłady zapamiętane z ostatniego meczu.

 

Co do zachowania zawodników sterowanych przez komputer, to jest marne jak zwykle - nawet na wspomnianym już wcześniej żenującym intro widać, jak koleś biegnie na bramkę a obrońca spokojnie sobie truchta nie przejmując się tym, że jest już sytuacja sam-na-sam z bramkarzem...

 

Interfejs też do doopy - jak chcemy rozegrać mecz między dwiema drużynami klubowymi, to trzeba chyba z 50 razy kliknąć myszką, żeby wybrać drużyny i uruchomić mecz (nie mogli zrobić rozwijanego menu, gdzie jednym kliknięciem myszy wybiera się ligę, a drugim drużynę?? pewnie to konwersja z konsoli i dlatego taki syf w menu...)

 

Z plusów wymienię... no kurcze nie wiem... Nawet tak zachwalany dźwięk (szczególnie przyśpiewki kibiców) moim zdaniem mógłby być zrobiony 100 razy lepiej po tylu latach doświadczeń...

 

Ogólnie moim zdaniem max 3/10 (a biorąc pod uwagę lata doświadczeń EA - pamiętam świetną FIFĘ 1996 - to powinni dostać 1/10 i do gry dołączać przeprosiny za skaszaniony produkt...

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie poprzednika - TRAGEDIA! Oczekiwałem czegoś lepszego niż F07 a jest nawet gorzej:

- grafika: ło matko! na wstawkach filmowych piłkarze mają kwadratowe dłonie, dodam że mam rozdziałkę 1440:900 i wszystko na full. reszta również klapa nic lepiej niż było, piłkarze, stadion ble...

- rozgrywka ojojojoj, strasznie ciężko się steruje, przełącza między zawodnikami (może dlatego że zacząłem od LECH'a ??)

- menu nie dla idiotów.

 

ej! EA SPORTS czy my mamy 1999 rok czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem fifa 08 jest gorsza graficznie od 07 :( dodali tylko nowe tryby rozgrywek i to tyle. najbardziej smieszne jest to ze zurawski ma overala 84 morientes 81 podolski 83. strzasnie zanizyli niektorym pilkarza. a zurawski jest jednym z najlepszych :/ bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chcialem zagrac z kolega w sieci po przez polaczenie bezposrednie on neostrada a ja osiedlowka i router w domu jaki port przekierowac na kompa bo mi pookazuje adres 192.168.15.103 na fifie a nie zewnetrzny ktory posiadam.??

 

 

pomocy!!!!

 

 

:damage_wall:

 

 

pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest jak piszesz... Dostaliśmy jako jedyni (Pc) wersję na starym engine, niby ze względu na szybkość działania:-) Reszta czyli konsole jadą już na zupełnie innym, co od razu widać. To samo jest z NHL i NBA.

 

Dziękujemy EA Sports.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - na X360 jest dużo lepiej niż na screenach pokazanych wyżej w tym temacie, ale też nie rewelacyjnie. Piłkarze z kamery 'wide' wyglądają tak sobie, normalnie. Dopiero jak załączy się powtórka to można zobaczyć np. zagniecenia na koszulkach, itd. Ogólnie na repkach grafa nie jest zła. Jedyny minus tego jest taki, że czuć spadek fpsów wtedy (na konsoli). Nie wiem czy gra normalnie działa w 60fps a repki są w 30, ale _czuć_ spadek fps.

Całą grę grzebie gameplay, który moim zdaniem ciągnie się daleko w tyle za serią PES :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś spotkał się może z taką oto dziwną przypadłością:

Jak gram w FIFA 08 czy UEFA 06/07 lub FIFA07 przy pomocy pada to gra chodzi dużo gorzej niż jak pad jest odłączony od PC. :/ Różnica to średnio 10-20 klatek w 08 i nawet do 40 fps w UC 06/07. Nawet nie musze grac padem, wystarczy ze jest podlaczony a gram na klawce a fifka lata naprawde słabiej.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale to mój pad. Komp jak w podpisie. + Catalyst 7.8

Edytowane przez adi_em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy FIFA08 będzie działać na leciwej już karcie GF4200.

Kolega po odpaleniu jej ma czarny ekran i nic się nie dzieje.

Czy może ktoś z kolegów odpalił tą grę na takiej bądź podobnej karcie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi pomoże nie wiem jakie są wymagania

kupiłem sobie za 138 zł fifke i okazuje się ze nie działa

nie wiem na jakich kartach będzie chodzić

na niektórych forach pisali że kartaGeForce4 Ti4200 with AGP8X

bedzie chodziła a na niektorych nie :mur:

prosze o szybką odp.

 

 

z gory dziękuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy FIFA08 będzie działać na leciwej już karcie GF4200.

Kolega po odpaleniu jej ma czarny ekran i nic się nie dzieje.

Czy może ktoś z kolegów odpalił tą grę na takiej bądź podobnej karcie graficznej.

czy ktos mi pomoże nie wiem jakie są wymagania

kupiłem sobie za 138 zł fifke i okazuje się ze nie działa

nie wiem na jakich kartach będzie hodzić

na niektórych forach pisali że kartaGeForce4 Ti4200 with AGP8X

bendzie chodziła a na nieORT: ORT: ORT: kturych nie :mur:

prosze o szybką odp.

z gąry dziękuujje :D

Nie lepiej bylo sprawdzic demo ?

 

Recommended Chipsets:

NVIDIA GeForce3

NVIDIA GeForce3 Ti200/500

NVIDIA GeForce4 Ti4200/4400/4600/4800

NVIDIA GeForce FX series

NVIDIA GeForce 6xxx series

NVIDIA GeForce 7xxx series

NVIDIA GeForce 8xxx series

ATI Radeon 8500

ATI Radeon 9xxx series

ATI Radeon Xpress 200

ATI Radeon X300

ATI Radeon X550

ATI Radeon X600

ATI Radeon X700

ATI Radeon X800/850

ATI Radeon X1300

ATI Radeon X1600

ATI Radeon X1800

ATI Radeon X1900

ATI Radeon X1950

ATI HD 2900 XT

Intel 915

Intel 945/950

Intel GMA 3000

S3 Graphics DeltaChrome S4

S3 Graphics Chrome S27

 

 

***NOTE: *Laptop models of these chipsets may work, but are not officially supported as they have not been tested.

*NVIDIA GeForce MX series are not supported.

*S3 Graphics cards are not supported under Windows Vista.

*Only DirectX 9 capable cards are supported by FIFA 08 Demo running on Windows Vista.

*Performance issues may be experienced on some graphic cards when running FIFA 08 Demo on Windows Vista.

---

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...