Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, predator :lol:

 

Nauczył się już ktoś nurkować?;]]]]

Bo ja w ostatnim meczu dostałem ze 20żółtych kartek a sędzia nabrał się tylko raz ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie, wczoraj zainstalowałem pes2008demo_setup i nie da sie grać, postacie na boisku zapieprzają jak szalone, da sie jakoś zwolnić prędkość gry, żeby ludziki biegały normalnie ?

 

potrzebny jakiś patch czy coś ?

 

Help ! fan pes-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie, wczoraj zainstalowałem pes2008demo_setup i nie da sie grać, postacie na boisku zapieprzają jak szalone, da sie jakoś zwolnić prędkość gry, żeby ludziki biegały normalnie ?

 

potrzebny jakiś patch czy coś ?

 

Help ! fan pes-a :)

wlacz vsync w settings?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie przyzwyczaic do tego nowego pesa... jes taki pusty, bramki padaja tak samo jak w fifie nie ma radosci ze strzelonego gola, tak wszystko od niechcenia jest;/ podoba mi sie kilka rzeczy ale wiekszosc nie... i cos mi sie zdaje ze dalej bede gral w pesa 6 zobaczymy jaki bedzie full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyć? chodzi o "wait for vsync"? bo u mnie właśnie włączenie tej opcji powoduje to o czym pisze FanEk a jak "wait..." mam odznaczone to jest okey

dzieki wielkie, to ma być wyłączone, teraz postacie biegają normalnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ci co sie smiali ze mnie ze dobry zawodnik jestem ze na tej karcei chcialem grac to mam wam do przekazania ze gra chodzi mi na medium i 1280x1024 i chodzi dobrze podczas meczu caly czas 30klatek czasami jak jest duzo zawodnikow i zamieszanie to mi troche spadnie ale tak to hulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ci co sie smiali ze mnie ze dobry zawodnik jestem ze na tej karcei chcialem grac to mam wam do przekazania ze gra chodzi mi na medium i 1280x1024 i chodzi dobrze podczas meczu caly czas 30klatek czasami jak jest duzo zawodnikow i zamieszanie to mi troche spadnie ale tak to hulo

Imo do komfortowej gry w PESa potrzebne jest 60 klatek i wiekszosc sie pewnie z tym zgodzi. Przy 30 gra nie ma plynnosci, ale nie kazdy byc moze to zauwaza. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem moze nie zauwazam, ale w pesie 6 mialem 60 a tu mam 30 i nie widze roznicy wiec po co przeplacac ?

SLAY3R

z całym szacunkiem ale jak Ty nie widzisz roznicy miedzy 30fps a 60fps, i to w dodatku w pesie, albo w jakiejs innej grze, to bedziesz musial sie wybrac do okulisty, moze cos masz ze wzrokiem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac kazdy ma wlasna definicje plynnosci. Dla mnie PES w 30-tu w klatkach rwie i tyle. Dobra, ale koniec OT.

 

 

 

Sa dobre wiesci, trwaja prace nad nowa murawa i juz niedlugo powinien ukazac sie patch. :P

 

 

EDIT

Kitserver 7 dla PES'a 2008!!!!!

 

Features:

- Enable up to 4 controllers

- Select quality levels which PES doesn't want you to choose

 

Kitserver 7.0.0a (57 K)

http://rapidshare.com/files/59614042/kitserver-700a.zip

http://www.speedyshare.com/502239787.html (mirror)

http://files.filefront.com/8694930 (mirror)

B-)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac kazdy ma wlasna definicje plynnosci. Dla mnie PES w 30-tu w klatkach rwie i tyle. Dobra, ale koniec OT.

Sa dobre wiesci, trwaja prace nad nowa murawa i juz niedlugo powinien ukazac sie patch. :P

EDIT

Kitserver 7 dla PES'a 2008!!!!!

B-)

odblokowali kontrolery, swietnie, dzisiaj sobie pogram 1vs1 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden gosciu zaimportowal nowa murawe i wyglada tak:

Pieknie B-)

 

Niestety nie ma jeszcze pliku .bin :-|

Ja powiedzialbym ze okropnie a nie pieknie, tekstura nie ma zapetlonych krawedzi i wyglada to strasznie. Poza tym jakis plastusiowy kolor, pasuje bardziej do arcadeowki ;) lepszy oryginal imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie lamki :P Murawke zaimplementowano wiec szybko powinien byc patch wiec nie narzekac mi tu. bo na pewno bedzie dopracowana w kazdym szczegole. ;] Chyba bedziemy miec najbardziej spatchowane demo PESa od poczatku tej serii. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ot taka ciekawostka.

Jeżeli mam ustawione w opcjach grafiki gry screen mode na full screem to mam 30 klatek i praktycznie nie da sie grać jak ktoś tu już wspomniał wcześniej, natomiast jak będzie ustawione windows to jest 60 klatek podczas gry.

Oczywiście mówię o graniu w rozdziałce 1024x768 w najwyższych detalach.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na trawę od frenkiego lamki :P chyba Santi miał na myśli ją ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no! to jest konkretny "towar"! :)

 

kurde, aż wstyd się przyznać, ale będę musiał wreszcie nabyć pad'a, bo tak owego jeszcze nie posiadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce nowa trawke to niech sciagnie ten pliczek --> http://www.speedshare.org/0MF5lxqwSX, a pozniej zaimportuje go do cv_1.img.

 

U mnie wyglada to tak:

Dołączona grafika

Dla mnie wypas. B-)

 

Murawa made in frenkie. :-P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety demoko na moim zlomie(barton 2500+1.8ghz,6800xt,786 ram) jest praktycznie niegrywalne i wyrabia cuda.

1.odświeżanie zamiast 100, automatycznie ustawia sie na 60

2.nie da sie wyjsc z gry(kilkuminutowy zwis)

3.da sie zagrac tylko jeden mecz.Za drugim razie zwis

4.dzwiek sie wali.Zadnych odglosow pilki, strzalow itp ,doping sie urywa

5.grafa na medium muli ze nie da sie grac.Spada do 45-50 klatek jak jest duzo grajkow.

Jak jest na low to nie dosc ze jest ochydna to jeszcze jest zablokowana na 30:) i choc nie skacze to gra sie do [gluteus maximus].

 

Mimo wszystko troche pogralem.

Gra sie ciekawiej, akcje sa plynniejsze, lepiej zachowuja sie koledzy z zespolu ale jest kupe malych bugow.

 

Mam nadzieje ze full bedzie bardziej dobracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj zainstalowałem sobie demko, aby zobaczyc jak chodzi i na Radeonie X800Gto 128, Athlonie 3400+ i 1 GB ramu (jakiś wolny) mam (niezależnie od tego czy ustawię LOW czy Medium) 30fps. Wie ktoś jak można wyłączyc ten limit fps? Wiem, że komputer przestarzały i nie powinienem się niczego po nim spodziewac, ale chyba powinien wszystko na LOW w rozdziałce 1280x720 wyrenderowac trochę więcej fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...