Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

mogli by dodac w nowym pesie, moze ktos pamieta, jak bylo w pro evo 3 , zagranie z klepki, kombinacja taka byla prawda, wiecie o co chodzi, mysle ze z poczatkiem pazdziernika demko sie pojawi, a jak by jeszcze we wrzesniu bylo to malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES6 klepka też jest z tym, ze trzeba już użyć kombinacji klawiszy. Mnie natomiast brakuje tzw. "uliczki" w wersji z PES5. W PES6 działa troszke inaczej i zdecydowanie trudniej jest jej skutecznie użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L1 + x + x lub /\ tak było w PES 6 jeżeli chodzi o zagranie z klepki, było bardziej manualne, a nie auto jak we wcześniejszych wersjach, też bym wolał teraz manualne. Czekam na demko jak na pensję, jak się spodoba zaszaleję i kupię oryginała, żeby na multi kopać tyłki ludziom ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy np. na PS2 PES 2006 dostawał jakieś mody itp tak jak ma to miejsce na PC czy tylko oficjalne patche ? Pytam, ponieważ o ile PES2007 na X360 był zjechany to może nie popełnią już tego błędu i sama gra będzie na poziomie przynajmniej z konsoli PS2 (chyba najbardziej wychwalana wersja) czy też z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że wersja na x-a jest totalnym krapem porównując np. do wersji z PC :), a nie chcę w ciemno kupować nowego PES na x-a tak samo jak zrobiłem to z wersją 2007 ...

Teraz sytuacja jest inna. PES2008 na X'a, PS3 i PC to bedzie praktycznie to samo. Wystarczy poogladac filmiki z gameplay'a na te platformy. Oczywiscie po pewnym czasie nalezy sie spodziewac 'skoku' na wyzszy poziom wersji z pieca za sprawa wychodzacych patchy (przynajmniej mam taka nadzieje). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezstronnie trzeba jednak przyznać,że PES z patchami w stylu Superpatch to zupełnie inna gra, zdecydowanie piękniejsza, bogatsza w detale i realizm. Szkoda,że Konami nie zaprosi do produkcji twórców ze sceny PES, na pewno by na tym zyskali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche przynoszą wszystko to czego brakuje w podstawce - drużyny, stadiony...nie wiecie do kiedy EA ma wykupione licencje ? (no bo ich brak w grze Konami podyktowany jest wyłącznie tym, że EA ma wykupioną wyłączność, przecież K do biednych nie należy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na tę datę. Dziś Konami Digital Entertainment GmbH oficjalnie podało, że Pro Evolution Soccer 2008 ukaże się w 26 października w całej Europie oraz Australii na takie platformy, jak: PC, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 2 oraz komórki.

 

Niestety posiadacze DualScreenów i PlayStation Portable będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo najnowszy PES na te platformy ukaże się dopiero początkiem listopada. Natomiast port na Nintendo Wii ukaże się w pierwszym kwartale 2008.

źródło: issonline.pl

 

:rolleyes: :rolleyes: :D

 

Wytrzymamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszyscy niecierpliwie czekają na demo. Niektóre strony internetowe, pod "naporem wciskających" nieustannie F5, są przeciążone. Tymczasem okazuje się, że trzeba jeszcze być nieco cierpliwym.

 

Jak dowiedzieli się chłopaki z Winning Eleven Blog, Konami wyda demo PES 2008 na PC dopiero na początku następnego tygodnia. Jest to sprawdzona informacja, bo podchodzi prosto z firmy. Być może będzie to poniedziałek, być może wtorek. Albo może i w środę... Prawdopodobnie posiadacze PlayStation 3 zagrają w wersję demonstracyjną w czwartek. Wtedy to bowiem robiony jest update Playstation Network.

ISSOnline

 

 

Juz niedlugo zagramy w demo na PC'ta. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami to nie EA, żeby się tłumaczyć iż 10% dzisiejszych PC jest w stanie poradzić sobie z ich super uber silnikiem na X360 :lol: :lol: żenua.

 

A skriny wypasik ;] czekam na demko.... szkoda że nie w weekend :(

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze bedzie juz jutro :) (w poniedziałek) ciekawe jak to bedzie wygladac, czy sie duzo zmieni ten nowy game play ? jak to wszystko bedzie wygladalo... martiwe sie tylko o jedno, podobno ma byc lepsza grafa i wymagania wzrosna chocby nawet to i tak zagram nawet na LOW :) i 800x600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna 'akcja z glowki'. :lol2:

http://pl.youtube.com/watch?v=tau1kiNBMy4

 

kucyk jak skonczysz grac to podziel sie opinia o demie. ;]

Z tego co juz wiadomo gameplay niewiele sie rozni od tego z PESa 6 (zostal poddany malym modyfikacja) co mnie cieszy, bo ten z ostatniej czesci mi pasowal. ;] Podobno bramkarze nadal puszczaja szmaty jak w poprzednich czesciach co mnie troche martwi. :-|

Jedno jest pewne, nowy PES bedzie najczesciej goszczaca gra na moim ekranie az do premiery nastepnej czesci. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, nowy PES bedzie najczesciej goszczaca gra na moim ekranie az do premiery nastepnej czesci. cool.gif

i tak co roku :D

 

dawać demo byle szybko ;]

 

jako, że ostatnio z tematu wypadłem trochę...Wolf jeszcze się bawi w robienie patchy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam obawy bo na SG ładnie jadą po peesie ;] Głównie chodzi o to że jest znacznie za szybka, nie da się akcji rozgrywać przez to w połowie boiska itd, niektóre gwiazdy np. Ronaldinho/Ronaldo mają prędkość jak błyskawica... Inaczej mówiąc więcej arcade w niej niż w poprzedniczkach. Hmmm cieakwe... ale i tak pewnie full od dema się będzie znacznie różnić jak to zwykle bywało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...