Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że gdyby ta gra nie nazywała się PES, to 70% ludzi zjechałoby ją z błotem??

zgadzam sie z tobą w 100%

a jeszcze jakby miała przedrostek zaczynający sie na f....to :lol: "masakra"

 

szkoda, bo na pieca bardzo mało wychodzi sportówek tych kopanych i klepanych ehhh, ale nie ma to jak sprawdzić demo na własnej skórze !!!!!!!! wtedy powiem coś więcej....

 

ps. Jedynie pozostaje czekąć n pełną wersję i mieć nadzieję, że poprawią co nieco, a jak nie to co patche ? //upiększające to cudo// :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na frapsie podczas powtórek i zbliżeń mam ok.20-30 klatek na sekundę a przycina jakby to były 2 klatki/sek. Też tak macie??

Ja dokładnie mam to samo sprzet jak w podpisie i mysle ze powinienem chociaż na LOW pograć w 1024x768 ale poprostu grać sie nie da ...... :/ czy dam na LOW czy na Medium jest to samo strasznie wolno chodzi i przycina a w taki sposob niestsety nie da sie grać wiec w tym roku albo pozostaje grac w fife albo pesa 6 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia odnosnie gry pokrywają się dość mocno z tym, co napisał BigSpider

co do wymagań i starszych kart:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Popieram jak najbardziej uwagi co do niezbyt dobrej optymalizacji kodu, grafika na "low" jest dość średniawa, a i wymaga bardzo wiele od sprzętu, medium by mnie już niemal zadowoliło, no, ale co z tego, skoro w rozdzielczości 640x480 na tym poziomie grafika gra zbyt często szaprie. Tak na dobrą sprawę baardzo trudno na grafikach już starszych (które jednak rok temu wystarczyły już by hulać w 1280x1024 z dodatkami - może tylko bez piłek w wysokich rozdzielczościach) sprawić, by gra śmigała w stałych 60fps (pomijam powtórki). Bądź co bądź, od PES3 człowiek się zdążył przyzwyczaić do płynności, a tu jej nawet na low nie ma... [mam tą samą kartę graficzną, co BigSpider - radka 9700 tyle, że lekko podrkęconego @310/270, semprona 2600+ 64bit i 1GB ramu]

 

Co do jednak rzeczy najistotniejszej - grywalności, również mam mieszane uczucia. Wynika to z tego, że w moim odczuciu gra stała się bardziej 'plastikowa', zbyt dynamiczna. O obecności sędziego i liniowych już chyba każdy wie. Totalnie iditoyczny jest brak szybkiego rozegrania piłki. Za każdym razem - nawet przy spalonym musisz czekac aż sędzie zagwiżdże.

'Nurkowanie' - jest jednak cholernie ciężkie do wykonania (dwa klawisze trzeba trzymać i przydusić jeszcze trzeci ;p), a żeby odnieść z tego korzyść (nie, nie żółtą kartkę :P) to się trzeba nieeeźle postarać ;)

 

Tak, szczerze pisząc :) jak na razie ten pes najmniej mi się podoba ze wszystkich... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest średnio, od 'trójki' gram we wszystkie czesci, az do wyjscia kolejnej i zawsze nastepna wydawala mi sie lepsza, a teraz chyba krok wstecz. Wczesniej jak wychodzilo demo to wielka frajda byla, grało się, aż nie wyszła pełna, a teraz pare meczy zagrałem i wyłączyłem.

pewnie i tak sie przekonam do niej i bede gral caly rok, ale jak na razie nie ma rewelacji wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie można wrócić do 6tki z dwóch powodów:

 

1. wymagania sprzętowe nie pozwolą na płynną grę przy wysokich detalach (a może nawet i średnich) sporej ilości fanów, którzy grali w PESa nie tylko ze względu na dużą grywalność, ale też ze względu na niskie wymagania sprzętowe - dzięki czemu scena PES6 będzie dalej mocna, będą wychodzić nowe łatki, twarze, piłki etc.

 

2. na nowym PESie przez długi czas (a może nawet nigdy) nie będzie można wprowadzać łatwo ulepszeń, takich jak nowe przyśpiewki, twarze, piłki, boiska przez KitServer, jednym słowem gra będzie niepełnowartościowa - bo taka jest np. czysta 5tka czy 6tka - dzięki czemu scena PES6 będzie dalej mocna, będą wychodzić nowe łatki, twarze, piłki etc. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, pograjcie jeszcze troche

 

zazwyczaj jest tak, ze jak sie troche mechanika gry zmienia to czlowiek nauczony schematow na ktorych gra sie opiera, czuje irytacje gdy nie wychodzi mu wykorzystywanie ich gdyz nagle sie okazuje ze tych schematow nie ma w danej czesci.

 

Pograjcie, nauczcie sie nowej mechaniki - moze sie przekonacie.

 

Gra jest napewno niedorobiona i zabugowana na dzien dzisiejszy, ale to demo. Full moze byc lepszy, bo wiadomo ze panowie z konami bardzo czesto z biegiem czasu wydaja minimalne poprawki ktore jednak DIAMETRALNIE zmieniaja rozgrywke. Tak było co roku, gdy wychodziła wczesniej japonska Winning Eleven, to pozniejszy PES się jednak znacznie różnił.

 

 

do fanboyow fify co niby mowia ze ta gra jakby sie inaczej nazywala to by zostala zjechana.

Primo, to ludzie sie nie boja wyglaszac w tym temacie negatywnych opini o danej grze, nie tak jak to kilka lat temu mialo miejsce gdy fifa miała zastępy fanobyow na PC i zlego slowa na nia powiedziec nie mozna było.

Secundo: Ta gra i tak kopie zad fifie 2008 na pieca i jeszcze z glana ją butuje gdy ta lezy na ziemi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, pograjcie jeszcze troche

 

zazwyczaj jest tak, ze jak sie troche mechanika gry zmienia to czlowiek nauczony schematow na ktorych gra sie opiera, czuje irytacje gdy nie wychodzi mu wykorzystywanie ich gdyz nagle sie okazuje ze tych schematow nie ma w danej czesci.

 

Pograjcie, nauczcie sie nowej mechaniki - moze sie przekonacie.

 

Gra jest napewno niedorobiona i zabugowana na dzien dzisiejszy, ale to demo. Full moze byc lepszy, bo wiadomo ze panowie z konami bardzo czesto z biegiem czasu wydaja minimalne poprawki ktore jednak DIAMETRALNIE zmieniaja rozgrywke. Tak było co roku, gdy wychodziła wczesniej japonska Winning Eleven, to pozniejszy PES się jednak znacznie różnił.

do fanboyow fify co niby mowia ze ta gra jakby sie inaczej nazywala to by zostala zjechana.

Primo, to ludzie sie nie boja wyglaszac w tym temacie negatywnych opini o danej grze, nie tak jak to kilka lat temu mialo miejsce gdy fifa miała zastępy fanobyow na PC i zlego slowa na nia powiedziec nie mozna było.

Secundo: Ta gra i tak kopie zad fifie 2008 na pieca i jeszcze z glana ją butuje gdy ta lezy na ziemi ;]

Dokladnie. ;] Pamietam jak rok temu tez byly 'jeki', ze gra za wolna, bramkarze do bani, Adriano ma za duzego skill'a itd., a pozniej co? Wiekszosc z nas grala przez prawie caly rok delektujac sie PES'em. Imo w tym roku bedzie podobnie. :P Zagralem ze 20 spotkan i powiem jedno - jest dobrze (moze nie rewelacyjnie) i mysle, ze full bedzie bardziej dopracowany, a wtedy kazdy bedzi sie zachwycal. :P. Demo wyszlo dosc wczesnie (juz w lipcu bylo na targach) i przez dwa miesiace zanim gra pojdzie do 'tloczni' mozna wiele zmienic.

Co do ustawien graficznych to nierozumiem jednego. Dlaczego dla ustawien medium mamy do wyboru duzo wiecej i wyzszych rozdzielczosci, a na high sa tylko 3 w tym najwyzsza 1024x768? :huh: Tak samo z proporcjami, sa tylko 4:3, 16:9, a najczesciej uzywane to 5:4 i 16:10. Tu panowie z Konami dali plame po calosci. Chyba trzeba czekac na Kitservera, oby jak najszybciej sie pojawil. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do fanboyow fify co niby mowia ze ta gra jakby sie inaczej nazywala to by zostala zjechana.

Primo, to ludzie sie nie boja wyglaszac w tym temacie negatywnych opini o danej grze, nie tak jak to kilka lat temu mialo miejsce gdy fifa miała zastępy fanobyow na PC i zlego slowa na nia powiedziec nie mozna było.

Secundo: Ta gra i tak kopie zad fifie 2008 na pieca i jeszcze z glana ją butuje gdy ta lezy na ziemi ;]

 

DO "FAN FATAL-a fanów PES" !!!!

Dla mnie najlepsza częścią wśród Pro była chyba 4 edycja, gdzie grało sie wyśmienicie, a czemu? bo może była całkiekm innym "tym", czym różni właśnie fife. Kolejne części moim zdaniem były dużo gorsze, oczywiście według mnie, ostatnia część gdzie grałem już naprawde na upartego, żeby jedynie dograć i skończyć ten master league JAK DLA MNIE była "nie dokońca cool...." Co do aktualnego demka !!!! to jeszcze go nie sprawdzałem, dziś może jutro obczaje co i jak !!!! mam nadzieje, że będzie niezłe...bo są to dwie różne firemki które robią JEDYNIE niezłe kopane na piecy.

 

p.s

 

a co do powyższego cytatu to wolałbym sie nie wypowiadać, szkoda sie denerwować, wyhylać bo zaraz polecą %............ :mad: :mur:

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w wersje na pc i bardziej mi sie podoba niz ta z klocka.

Moze nie jest wolniejsza, ale na pewno ladniejsza. Na x360 kibice to jeden wielki piksel, jak na pc przy detalach medium.

Ogolnie od strony technicznej wedlug mnie silnik jest skopany, na x360 przy powtorkach zdarzaja sie mocne spadki, a w wersje pc bez wzgledu na to czy gram w 1920x1080 czy w 800x600 spadki sa w tych samych miejscach, mimo tego, ze 90% czasu gra chodzi super plynnie :/

Co do samej rozgrywki to sam pamietam jak rok temu sie narzekalo, tak jest co roku, jak juz ktos wspomnial u gory, jestesmy przyzwyczajeni do schematow z pes6, tutaj gra sie calkiem inaczej, nic nie wychodzi i to co roku denerwuje...

Po prostu trzeba przysiasc i grac, co mnie wkurza to to, ze panowie z Konami zablokowali mozliwosc grania dla dwoch graczy :angry: ale na szczescie do premiery tylko miesiac B-)

Santi - nie ma 16:10 bo konami nie przylozylo sie do konwersji z x360, nawet pad w opcjach jest z klocka <_<

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO "FAN FATAL-a fanów PES" !!!!

Dla mnie najlepsza częścią wśród Pro była chyba 4 edycja, gdzie grało sie wyśmienicie, a czemu? bo może była całkiekm innym "tym", czym różni właśnie fife. Kolejne części moim zdaniem były dużo gorsze, oczywiście według mnie, ostatnia część gdzie grałem już naprawde na upartego, żeby jedynie dograć i skończyć ten master league JAK DLA MNIE była "nie dokońca cool...." Co do aktualnego demka !!!! to jeszcze go nie sprawdzałem, dziś może jutro obczaje co i jak !!!! mam nadzieje, że będzie niezłe...bo są to dwie różne firemki które robią JEDYNIE niezłe kopane na piecy.

pes4 - najgorszy pes zaraz po pes6, jesli nie najgorszy ;p

 

najlepszy to pes5 był, no ale kazdy lubi co innego. Tak czy siak cala scena mowi ze pes4 to dno ;] Pamietam jeszcze te klotnie na scenie by grac dalej tornieje na pes3 i zeby w ogole za pes4 sie nie brac xDDDDD

 

Te dwie firemki robia ogolnie najlepsze kopanki, nie tylko na PC. Na konsolach tez było sporo innych pilek, ale zadna nie dochodziła do poziomu nawet tej fify.

 

Kucyk, mam nadzieje ze demo to tylko demo i na x'a wyjdzie w koncu normalna wersje z normalnymi detalami ;) Ja od października kupuje x'a szalejemy via live. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge u siebie , na medium i high ustawiac rozdzialki od 640x480 do 1920x1200. Gra na poczatku tez mialem mieszane uczucia ale po rozegraniu kilkunastu meczy, zaczla mi sie podobac, i gra sie rewelacyjnie. umnie przy powtorkach spada do 50fps na 1920x1200 high aa16x af16x a w czasie meczu stale 60fps. Vsync on.

Nie wiem czy tak jest u wszystkich ale u mnie w ogole nie slysze jak pilka sie odbije od slupka, albo jak podaje ja pomiedzy zawodnikami, a w poprzednich czesciach bylo slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do fanboyow fify co niby mowia ze ta gra jakby sie inaczej nazywala to by zostala zjechana.

No to teraz mnie rozwaliłeś. Prawie tak samo jak z Killzone. Zastanów się 100 razy zanim coś napiszesz. To że komuś nie podoba się PES 2008 nie oznacza że jest fanboyem FIFA. Dorośnij chłopie. Czas najwyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mnie rozwaliłeś. Prawie tak samo jak z Killzone. Zastanów się 100 razy zanim coś napiszesz. To że komuś nie podoba się PES 2008 nie oznacza że jest fanboyem FIFA. Dorośnij chłopie. Czas najwyższy.

wez zczilałtuj, bo akurat nie biłem do Ciebie. Chyba ze "uderz w stół..." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi - nie ma 16:10 bo konami nie przylozylo sie do konwersji z x360, nawet pad w opcjach jest z klocka <_<

To by dali przynajmniej rozdzialke 1366x768, bo 1600x900 to nie wiem na co komu. :damage_wall: :lol2:

 

ja moge u siebie , na medium i high ustawiac rozdzialki od 640x480 do 1920x1200.

To dziwne bo u mnie na medium mozna tylko 1920x1200 wybrac, moze zmiana sterow pomoze (uzywam najnowszych bet 163.71). Gre moge odpalic w 1900x1200 (choc monitor nie obsluguje tej rozdzielczosci), po prostu nie widze czesci obrazu, ktora wychodzi za 'skale' i chdzi plynnie co mnie cieszy. ;]

 

Ktos pisal, ze nie ma szybkiego rozgrywania rzutow wolnych. Otoz sa tylko zdazaja sie bardzo rzadko i przy ich wykonywaniu nie trzeba wciskac zadnej kombinacji przyciskow. Jak do tej pory mialem jeden taki wolny i komputer rowniez mial jeden, takze remis. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa lipa...straszna lipa wlaczylem i mowie co to jest, jeszcze na tym moim sprzecie ehh... na low ciezko ;/

Rozumiem narzekania innych, ale tu juz chyba przesadziłeś... Na R9550 i AXP ty cudów chciałeś przy dzisiejszych STANDARDACH gier?

 

BTW - demko lezy na piecu w chacie i jeszcze nie miałem czasu odpalic :mur: . Work, work, work. Szlag by to trafił. Gdyby tak choć do czasów studenckich wrócic.... Nic to, jutro dam coś od siebie. Podchodzę ostrożnie po Waszych opiniach. Mam nadzieję nie zawieść się za bardzo. A jak się zawiodę to z wielkim oczekiwanie na fulla......popykam może w Fife 2008 :lol: ( matulku, co ja w ogóle mówię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Nurkowanie' - jest jednak cholernie ciężkie do wykonania (dwa klawisze trzeba trzymać i przydusić jeszcze trzeci ;p), a żeby odnieść z tego korzyść (nie, nie żółtą kartkę :P) to się trzeba nieeeźle postarać ;)

O jakie nurkowanie ci chodzi ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie gierka podoba wreszcie cos nowego, trzeba troche pograc a nie od razu pisac po kilku mecza ze to tamto - większosc ludzi narzeka raczej na to ze demko im zbyt slabo chodzi, a wtedy nie da sie wydac obiektywnej oceny . Fakt moze nie jest idealnie ale poczekajmy na fulla .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lecę z takich linków :

 

 

Part1: http://uploaded.to/?id=cwsjctr

 

Part2: http://uploaded.to/?id=yipj7br

 

Part3: http://uploaded.to/?id=o3847or

 

Part4: http://uploaded.to/?id=qluhjcr

 

Part5: http://uploaded.to/?id=wba5bkr

 

na razie 14% pierwszego parta :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...