Skocz do zawartości
Andrewww

Mycha Dla Pro-gracza ?

Rekomendowane odpowiedzi

chce sobie kupic myszke do fpp (gram 2 lata) :) mam obecnie 4 miechy x750bf i niewiem czy mi sie opłaca kupic cos droższego, mam na oku logitech mx 518, razer diamondback , coperhead ??? ktora bedzie wygodniejsza i pr0-precyzyjna ?? prosze o bardziej szczegółowe wypowiedzi :D

Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew pytasz tak jakby nie było już wątków na ten temat o_O Co to ma być za mysz optyczna ? Jeśli tak to za 60 zł kupisz A4Tech 718BF do tego podkładka SteelPad QCK za 40 zł i za 100 zł masz dobry zestaw.

 

Ten board zawiera już szczegółowe wypowiedzi na ten temat, poczytaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew pytasz tak jakby nie było już wątków na ten temat o_O Co to ma być za mysz optyczna ? Jeśli tak to za 60 zł kupisz A4Tech 718BF do tego podkładka SteelPad QCK za 40 zł i za 100 zł masz dobry zestaw.

 

Ten board zawiera już szczegółowe wypowiedzi na ten temat, poczytaj...

 

razor1 czemu wypadł wybór na x718 to znaczy ze optyka jest lepsza niz laser w x750 ???

 

Poszukaj myszy ktora zwie sie Icon [;

jonathan dzieki ale nie chce polskiej padaczki :blink:

Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razor1 czemu wypadł wybór na x718 to znaczy ze optyka jest lepsza niz laser w x750 ???

Bo za smieszne pieniadze dostajesz cos bardzo dobrego, bylo na forum setki razy.

Tak jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśni co jest takeigo fajnego w iconie?

Ja nie widzę w niej nic specjalnego w czym miałabybyć lepsza niż MX518, optyczne Razery, czy nawet A4Tech X-718 (oprócz taktowania usb w przypadku a4)... Twierdzę wręcz, że jest ogólnie gorsza od ww myszy.

 

Andrewww

W co grasz i na jakiej czułości

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśni co jest takeigo fajnego w iconie?

Ja nie widzę w niej nic specjalnego w czym miałabybyć lepsza niż MX518, optyczne Razery, czy nawet A4Tech X-718 (oprócz taktowania usb w przypadku a4)... Twierdzę wręcz, że jest ogólnie gorsza od ww myszy.

 

Andrewww

W co grasz i na jakiej czułości

gram w Unreal Tournament na czulosci 1.12 przy 1600 dpi obecnie mam x750bf od 4 miesiecy i niewiem czy mi sie oplaca kupic jakiegos razera lub logitecha ???

Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w Unreal Tournament na czulosci 1.12 przy 1600 dpi obecnie mam x750bf od 4 miesiecy i niewiem czy mi sie oplaca kupic jakiegos razera lub logitecha ???

Raczej powiedz w ile cm robisz obrót o 360 stopni w grze i jakiego masz FOV oraz poziomą rozdzielczość ekranu, gdy grasz.

 

Ja bym oczywiście zmienil mysz, ale dużej rożnicy nie odczujesz, prędzej w jakości wykonania :P

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer DeathAdder + Steelpad 5L i jest dobry zestawik.

 

Tylko z transportem na lany (nie wiem jak w UT :P) jest klopot, bo pad jest sztywny a jego pudelko nadaje sie po rozpakowaniu na smietnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powiedz w ile cm robisz obrót o 360 stopni w grze i jakiego masz FOV oraz poziomą rozdzielczość ekranu, gdy grasz.

 

Ja bym oczywiście zmienil mysz, ale dużej rożnicy nie odczujesz, prędzej w jakości wykonania :P

ok 25 cm zeby zrobic pelen obrót 360 fov 90 rozdzielczosc 1024x768

Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie styknie Ci mysz 400DPI, jak np. MS IE 3.0, czy MS Wheel Mouse Optical 1.1a (ok. 35zł) ;) [ potrzebujesz ok 416DPI w myszy na takich ustawieniach. jakbyś zwiększył fova, to byś potrzebował jeszcze mniej ]

Te dwie podane przeze mnie myszy to uznane konstrukcje, którymi posługują się topowi gracze na całym świecie ;)

 

Chyba, że chcesz mieć milion DPI dla szpanu przed kolegami, gdy tego nie potrzebujesz, to wtedy MX518, Diamondback, Krait, DeathAdder.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie styknie Ci mysz 400DPI, jak np. MS IE 3.0, czy MS Wheel Mouse Optical 1.1a (ok. 35zł) ;) [ potrzebujesz ok 416DPI w myszy na takich ustawieniach. jakbyś zwiększył fova, to byś potrzebował jeszcze mniej ]

Te dwie podane przeze mnie myszy to uznane konstrukcje, którymi posługują się topowi gracze na całym świecie ;)

 

Chyba, że chcesz mieć milion DPI dla szpanu przed kolegami, gdy tego nie potrzebujesz, to wtedy MX518 (pod warunkiem, że nie będziesz na nim kładł całej dłoni, a raczej trzymał opuszkami), Diamondback, Krait, DeathAdder (również pod warunkiem, że ręka nie będzie na nim leżała plackiem).

a co bys napisal o copperhead ? bo ona mnie najbardziej kręci z diamondbackiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy z możliwych wyborów, to będzie gorsze niż X-750.

 

BTW, Diamondback ma taki średnio-przyjemny kształt...

 

Z tych myszy, które podałem, wybierz tę, która najlepiej odpowiada Ci kształtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy z możliwych wyborów, to będzie gorsze niż X-750.

 

BTW, Diamondback ma taki średnio-przyjemny kształt...

 

Z tych myszy, które podałem, wybierz tę, która najlepiej odpowiada Ci kształtem.

a jaki model razer'a jest najlepszy? chodzi o precyzje i czas reakcji, czy diamondback jest lepszy od mx518 ?? Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...