Skocz do zawartości
ceek

Dfi P35-t2r Lan Party Ut

Rekomendowane odpowiedzi

Troche zdjec finalnego sklepowego produktu juz ;]

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...ghlight=dfi+p35

 

czyli juz wkoncu jest, teraz pytanie ile czasu bedzie to do polski plynac

Teraz już nie jest tak źle jak kiedyś i zazwyczaj sprzęt jest dostępny już po paru tygodniach a nie jak kiedyś miesiącach na pólkach naszych sklepów, oby i w tym przypadku było podobnie choć pewnie pierwsze ceny i tak będą z leksza odstraszać jak to zwykle bywa z nowościami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwy preorder - dostarczenie dopiero 25 sierpnia :/

http://www.motherboardpro.com/store/DFI-IN...-T2R-p-338.html

306$... nie przemawia to do mnie, zakladajac ze za 120$ mniej jest Abit IP35Pro.

 

Ciekawie za to wyglada to: http://www.motherboardpro.com/store/produc...t=84&page=1

Polowa ceny modelu wyzszego. No i w obiegu juz od 15 sierpnia, ciut lepiej.

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche leca w h... ale nic zobaczymy, a tak chcialem taka plyte miec, ale na chwile obecna poza plyta i procesorem nie wiele mi brakuje do skompletowania komputera wiec obawiam sie ze nie wytrzymam czekania jeszcze miesiaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwy preorder - dostarczenie dopiero 25 sierpnia :/

http://www.motherboardpro.com/store/DFI-IN...-T2R-p-338.html

306$... nie przemawia to do mnie, zakladajac ze za 120$ mniej jest Abit IP35Pro.

 

Ciekawie za to wyglada to: http://www.motherboardpro.com/store/produc...t=84&page=1

Polowa ceny modelu wyzszego. No i w obiegu juz od 15 sierpnia, ciut lepiej.

Mobo jest juz dostepne i wyslane 5$ upustu jak w kuponach wpisze sie Xtrememobo

male Video

http://www.ifilm.com/profile/motherboardpro/video/2884501

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, niestety obawiam sie, że po doświadczeniach z awaryjnością nf4 nikt nie będzie chciał wziąć dystrybucji DFi i będzie trzeba na własną rekę ściągać do naszego pięknego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, niestety obawiam sie, że po doświadczeniach z awaryjnością nf4 nikt nie będzie chciał wziąć dystrybucji DFi i będzie trzeba na własną rekę ściągać do naszego pięknego kraju.

NTT jest oficjanlym dystrybutorem DFI

a mobasy będą w PL w ostatnim tygodniu sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w połowie nie robi takiego "blink, blink" jak LP ale jak będzie dużo tańsza i z podobnymi możliwościami OC jak jej starsza siostra jak to miało już miejsce nie raz w historii DFI może się okazać ciekawą alternatywą ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te 540fsb robi tez Foxconn P35A, ktory kosztuje 400zl. Chyba, ze warto doplacac tylko do tego by miec plyte DFI ;)

W tym czeskim teście, który podałem powyżej jest porównanie kilku płyt pod względem maks. stabilnego FSB na TYM SAMYM procku. DFI wygrywa. Do mnie to przemawia. Chociaż z drugiej strony nie udowadania że Foxconn nie jest w stanie osiągnąć takiego samego FSB co DFI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym czeskim teście, który podałem powyżej jest porównanie kilku płyt pod względem maks. stabilnego FSB na TYM SAMYM procku. DFI wygrywa. Do mnie to przemawia. Chociaż z drugiej strony nie udowadania że Foxconn nie jest w stanie osiągnąć takiego samego FSB co DFI...

jakoś mi się to porównaie nie widzi (tego max fsb na tym procu)

Chodzi mi o słaby wynik DFI 965-S widać że chłopaki nie potrafili okiełzać tej mobo - bo ona robi wysokie fsb, nawet rzędu 570MHz. POdobnie striker coś dziwnie nisko ...

 

Na moim procu max fsb (Super Pi 16M) na różnych płytach wygląda mniej wiecej tak:

 

DFI 965-S 550MHz

P5K 545MHz

Abit QuadGT 540MHz

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi się to porównaie nie widzi (tego max fsb na tym procu)

Chodzi mi o słaby wynik DFI 965-S widać że chłopaki nie potrafili okiełzać tej mobo - bo ona robi wysokie fsb, nawet rzędu 570MHz. POdobnie striker coś dziwnie nisko ...

 

Na moim procu max fsb (Super Pi 16M) na różnych płytach wygląda mniej wiecej tak:

 

DFI 965-S 550MHz

P5K 545MHz

Abit QuadGT 540MHz

Wodzu, nie do końca chyba zrozumiałeś ideę testu. Nie chodzi tu o to ile dana płyta wyciągnie max FSB, ale o to ile potrafi stabilnie wyciągnąć z jednego i tego samego proca. Myślę, że jeśli trafiłby się im lepszy egzemplarz procka to wyciągnęliby na każdej z tych mobasów odpowiednio więcej. Pomysł - moim zdaniem bardzo dobry - jest taki, że przy dowolnym procesorze, na tej płycie masz duże prawdopobieństwo uzyskania największego stabilnego FSB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodzu, nie do końca chyba zrozumiałeś ideę testu. Nie chodzi tu o to ile dana płyta wyciągnie max FSB, ale o to ile potrafi stabilnie wyciągnąć z jednego i tego samego proca. Myślę, że jeśli trafiłby się im lepszy egzemplarz procka to wyciągnęliby na każdej z tych mobasów odpowiednio więcej. Pomysł - moim zdaniem bardzo dobry - jest taki, że przy dowolnym procesorze, na tej płycie masz duże prawdopobieństwo uzyskania największego stabilnego FSB...

słabo znam pepikowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te 540fsb robi tez Foxconn P35A, ktory kosztuje 400zl. Chyba, ze warto doplacac tylko do tego by miec plyte DFI ;)

Ale NCQ ni ma :D

 

BTW. Caleb, czy ty czasem kiedys innego nicku nie miales? Z jakimis - ? ;)

"Pozbyłem" się tych paskudnych pasków - nie lubię chadzać w dresach :> Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, ja jeszcze czekam na tę płytkę, miałem asusa p5k premium / deluxe kupić ale patrząc na zdjęcia lp nie mogę sobie pozwolić na jakieś 2 lata narzekania że trzeba było 2 tygodnie poczekać... wiec czekam na ostatni tydzień sierpnia czyli jeszcze niecały tydz. i ma być w sklepach... najlepiej w znak.pl

 

Prawda to co gdzieś na którymś forum widziałem że ta płytka nie da rady współżyć z boxowym chłodzeniem CPU ? czyli trzeba od razu jakieś inne chłodzenie kłaść ?

 

i czemu na tych zdjeciach wszystkich taki dziwny przedmiot podobny do dyskietki takiej zabytkowej 1.44 3,5c widze i czy to oznacza że trzeba odkurzyc stacje dyskietek ?

 

aha i gdzie sie kartę dzwiękową - tę dołączoną wsadza ? ktoś wyczytał gdzieś albo z obrazków się domyślił ?

Edytowane przez ceek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, ja jeszcze czekam na tę płytkę, miałem asusa p5k premium / deluxe kupić ale patrząc na zdjęcia lp nie mogę sobie pozwolić na jakieś 2 lata narzekania że trzeba było 2 tygodnie poczekać... wiec czekam na ostatni tydzień sierpnia czyli jeszcze niecały tydz. i ma być w sklepach... najlepiej w znak.pl

 

Prawda to co gdzieś na którymś forum widziałem że ta płytka nie da rady współżyć z boxowym chłodzeniem CPU ? czyli trzeba od razu jakieś inne chłodzenie kłaść ?

 

i czemu na tych zdjeciach wszystkich taki dziwny przedmiot podobny do dyskietki takiej zabytkowej 1.44 3,5c widze i czy to oznacza że trzeba odkurzyc stacje dyskietek ?

 

aha i gdzie sie kartę dzwiękową - tę dołączoną wsadza ? ktoś wyczytał gdzieś albo z obrazków się domyślił ?

1. Na FDD są sterowniki dla RAID.

2. Co do Sound przykręcasz tego śledzia i łączysz kabelkiem z mobo, wtyczka pomiędzy (nad) PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja "nacisnij klawisz chyba f6 zeby zainstalowac jakies dodatkowe sterowniki" przerabialem to ale to dość dawno było za czasów początków xp

 

a co do karty to faktycznie głupie pytanie, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...