Skocz do zawartości
sarmat

Główne Wątki Dotyczące Sprzętu

Główne wątki  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym, ażeby zlikwidować przymus pisania o problemach tylko w głównych wątkach?

    • Tak, już mam dość tego burdelu w ogólnych topicach.
      7
    • Nie, po wprowadzeniu takich zmian byłby jeszcze większy burdel.
      30
    • Nie mam zdania.
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przebywam już jakiś czas na tym forum i bardzo denerwuje mnie to, że wszelkie informacje o problemach i radzeniu sobie z nimi trzeba szukać w głównych wątkach dotyczących danego sprzętu, a te niekiedy mają ponad 100 stron. Wyszukanie odpowiedzi często graniczy z cudem, więc wielokrotnie padają te same pytania. Oprócz tego w głównych wątkach często prowadzi się OT i ignoruje zadawane pytania, dlatego trudno także uzyskać odpowiedź. Według mnie warto by zmienić ten system na ten, który świetnie spisuje się na innych forach. Mam tu na myśli coś takiego, żeby np. każda seria kart miała swoje subforum - GeForce 7, GeForce 8 itp. i żeby każdy mógł założyć w tych subforach nowy temat ze swoim problemem. Na pewno ułatwiłoby to wyszukiwanie informacji i polepszyłoby przejrzystość forum. Jestem tylko podrzędnym użytkownikiem i to zależy w sumie tylko od administratorów, ale chciałbym się dowiedzieć jakie jest zdanie innych, dlatego utworzyłem sondę. Może da ona komuś do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

" Dołączył: 9-kwiecień 07"

 

Wydaje mi się, że jesteś tu trochę za krótko, żeby chcieć takiego przewrotu porządku na forum ;) Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za róznica przeszukiwac 100 stron z tematami czy 100 stron jednego wątku?

A no jest róznica. Trzeba uzyc innej wyszukiwarki :D

 

W pierwszym wypadku głównej forumowej, w drugim tej znajdującej się u dołu każdego tematu :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest na NIE. Takie coś jest na PClolu i tam znaleźć coś co nas interesuje graniczy z cudem. Do tego na 1 stronie masz z 5 tematów dotyczących tej samej karty graficznej i każdy z innym problemem co jest niepotrzebne :mur:

 

A jak topic ma 100 stron to co za problem użyć szukajki, która jest na dole tematu ? O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na NIE. Nie ma sensu robic rewolucji a jak ktos chce poszukac to szuka. Ten ktory jest leniwy ma to w d*pie i nie szuka tylko dopisuje w temacie co chce.

Szukajka na dole pod tematem jest bardzo uzyteczna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jam jest na NIE. Takie coś jest na PClolu i tam znaleźć coś co nas interesuje graniczy z cudem. Do tego na 1 stronie masz z 5 tematów dotyczących tej samej karty graficznej i każdy z innym problemem co jest niepotrzebne :mur:

 

A jak topic ma 100 stron to co za problem użyć szukajki, która jest na dole tematu ? O_O

Na LAbie nie dziala poprawnie wyszukiwarka wiec sory.

 

 

Jestem na nie. Wole przeleciec jeden temat i ludzic sie , ze ewentualnie ktos mial problem jak ja , niz 100 bo szkoda mi czasu , mimo tego ze faktycznie nawet jeden temat i 100 stron tez za bardzo nie pomagaja , niestety..Bo problemy to jednak glownie oc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyić

 

Nie pamietam kiedy ostatnio napisales cos pozytywnego.

Tak, już mam, bywa.

 

Może inaczej: na forum z taką ilością informacji tak czy siak nie da się nic znaleźć, dobrze, że chociaż kochana moderacja pilnuje porządku, bo inaczej to by było kompletne dno. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A mi jest wszystko jedno, bo i tak znaleźć coś na tym forum graniczy z cudem......

Bez przesady, ja w 8 na 10 przypadków znajduję co mi potrzebne, jak szukam dłużej niż 2h to piszę posta i tyle, jakoś mnie to nie zawodzi ;)

^coś pozytywnego specjalnie dla Crosis'a ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jest wszystko jedno, bo i tak znaleźć coś na tym forum graniczy z cudem......

Nie jest tak, że nie da się znaleźć, trzeba się tylko przyłożyć. To wymaga wysiłku, ale da się.

Może da się jakoś ułatwić wyszukiwanie informacji, ale sam powiedz, czy znasz jakiś skuteczny sposób.

 

A co do pomysłu autora topicu: Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że nie da się znaleźć, trzeba się tylko przyłożyć. To wymaga wysiłku, ale da się.

Może da się jakoś ułatwić wyszukiwanie informacji, ale sam powiedz, czy znasz jakiś skuteczny sposób.

 

A co do pomysłu autora topicu: Nie.

Niestety, t forum jest za duże. Czasami szukam coś co już czytałem i potrzebuje jakiś szczegół - nie jest to takie proste. Co nie zmienia faktu, że ciężko to ułatwić, a pomysł z tematu na pewno w tym nie pomoże....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jest wszystko jedno, bo i tak znaleźć coś na tym forum graniczy z cudem......

jak się nie umie korzystać z wyszukiwarek to się nic nie znajdzie :lol:

SGJ ładnie opisał co i jak robić aby się dokopać do przydatnych informacji

 

oczywiście zagłosowałem na:

Nie, po wprowadzeniu takich zmian byłby jeszcze większy burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest sporawe i fakt, czasami ciężko znaleźć potrzebne info, ale szukajka nie grzyzie :wink:. Często odpowiedź można znaleźć przecież w FAQ, a w topicu o NF7 jest nawet index stron z najważniejszymi problemami, poradami stworzony przez DaRoNa.

Na innych forach o porządku podobnym do tego zaproponowanego przez sarmata ciężej jest mi coś znaleźć.

Tak jak jest nie jest źle.

 

A więc:

Nie, po wprowadzeniu takich zmian byłby jeszcze większy burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...