Skocz do zawartości
kwiacynty

Kingmax 1gb 1066mhz...

Rekomendowane odpowiedzi

No i przyszła przesyłka z morele.net, i zamiast wersji CL5 którą zamawiałem dostałem wersji CL6 czyli KLED48F-B8KU6, jutro ja włożę do kompa i zobaczę czy pójdzie mi na 800MHz przy CL4-4-4-12 bo tak chce by było. Trochę jednak mam nie smak że to nie CL5 i nie wiem czy nie reklamować tej pamięci ze względu za niezgodność z zamówieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie dostałeś, tego co otrzymałeś to powinni Ci to wymienić od ręki albo oddać pieniądze. Przecież nie kupujesz ferrari żeby dostać malucha, ale najpierw możesz sobie sprawdzić, co potrafią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam KLEE88F B8KO6 (1066), ustawiłem je na 5-5-5-15-48-5-5-5, maks. jaki wyciągają to 920 MHZ na takich ustawieniach (+0,1V), płyta to GA-EP31-DS3L, jak je ustawić prawidłowo, bo nie widzę na stronie KINGMAXA instrukcji..

Edytowane przez Krzyziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam te "betony" CL6 i spokojnie robią 840mhz CL.4.4.4.12 1T, także nie wiem o co chodzi :blink:

 

EDIT>> napięcie to rzecz jasna takie jakie zaleca producent czyli 2,1V, więc jeśli na siłę chcecie testować pamięci na 1,9V to już wasza sprawa

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cl6 na pewno

W Proline pewnie też biednie z nimi będzie w takim razie. Widać jedyne co mnie ratuje to sprawdzić u mnie w Warszawie jakie są dostępne.

Myślicie że lepiej brać te CL6 czy na przykład Kingstony HyperX 800/CL5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale te moje Kingmaxy CL6 to betony na napięciu 2.1V nie chcą pójść na CL4-4-4-12 CR2 na 800MHz jedynie co wybadałem to możliwe jest CL4 ale pozostałe to tylko 5-5-15 więc nie za różowo, ruszenie CR2 na CR1 tez skutkuje bluescreenem prze starcie systemu.

 

Takie lipne te pamiątki.

Edytowane przez 21szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :blink:

przecież stary nf4 sli raczej lepszy nie jest od tych nowszych i najnowszych, więc nie wiem...

 

U mnie jest tak(beton edition CL6):

3210889[/snapback]

Takie lipne te pamiątki.

Nie mogę się z tobą zgodzić.

Nie są to pamięci, które zrobią 1200CL5, ale za 4 dychy(przynajmniej moje egzemplarze) dają radę.

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądry bo ma sklep pod nosem ja je zamawiałem z morele.net a mieszkam w Szczecinie gdzie takowe memki nie występują w żadnym ze sklepów. A kości i tak będę reklamować bo nie były zgodne z opisem miało być CL5 i takie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się dziś uśmiałem :lol2:

 

Chciałem się dowiedzieć, czy na tej aukcji LINK pamięci są na pewno CL5.

Odpowiedź otrzymałem, zaiste CL5, jednakże 3 minuty po przedwczesnym zakończeniu aukcji przez sprzedającego. Następna aukcja już 22PLN drożej.

 

BTW W ogóle dało się dziś zauważyć wzrost cen i to nie tylko pamięci. Kryzys kryzysem, ale średnio dwie dychy w przeciągu doby?? Chwyciłem G.skille PK póki nie podskoczyły. Niestety z Kingmaxami loteria, a z tego co się doczytałem w tym temacie moja Neo2-FR też się może z nimi gryźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...