Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Ratchet & Clank Future: Tools Of Destruktion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Mam nadzieje ze niema jeszcze tego tematu!

 

Niestety niedobra wiadomosci dla tych , ktorzy czekaja na demo nowego Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

 

gameonly.pl:

 

Na co czeka Sony? Takie pytanie mogą zadawać sobie gracze oczekujący dema Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Jak się okazało jest ono gotowe od ok. miesiąca, jednak jego premiera nie nastąpiła do dziś i jakiś czas jeszcze przyjdzie nam poczekać. Jak powiedział przedstawiciel Sony, wersja demonstracyjna ukaże się przed premierą gry. Najprawdopodobniej poczekamy do października.

Przypomne ze to kolejna juz czesc serii,gry platformowej ktora zdobyla sobie cale rzesze fanow,a teraz nadciaga wrescie w jakosci HD,wszyscy ktorzy sie interesuja ta seria beda wniebowzieci ;)

 

Szkoda tylko se sony tak sobie pogrywa z opznianiem juz gotowego dema <_<

 

oto link dla wszystkich nie zorientowanych w temacie tej gry :wink:

 

trailery i fotki

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym, 121 numerze PSX Extreme HIV przedstawia swoje wrażenie z obcowania z wersją demo. Ocena wstępna 9 mówi sama za siebie. W jakiej rozdziałce to ma hulać nie napisano ale za to prawie non stop trzyma nienaganną płynność animacji. Co ciekawe HIV wyłapał że filmiki w demku (więc pewnie w full też) choć wyglądają na realtime tak naprawdę są z góry nagrane. Nie bardzo kumam po co tak zrobiono, bano się że niektóre elementy nie dograłyby się na czas? Ale przynajmniej miejsca mają sporo na Blu-Rayu to mogą takie materiały w HD zamieszczać ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w demku HS. Filmik jest odgrywany z HDD a w między czasie konsola wczytuje grę do pamięci. Kończy się filmik i od razu zaczynamy grać. ;) W przypadku pełnej wersji chyba tak nie będzie bo wszystko jest na płycie i HDD tutaj nie wspomoże. A jak wiadomo BD nie jest najszybsze więc nie poradził by sobie z jednoczesnym odczytem gry i filmiku. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, musze posciagac demka :P

TrueVanDal, moge sie spytac, czemu uwazasz, iz tak nie zrobia (pomijajac powody w stylu "nie pomysleli")? Blad nieoczekiwanego konca miejsca?

Osobiscie bym tak zrobil :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, musze posciagac demka :P

TrueVanDal, moge sie spytac, czemu uwazasz, iz tak nie zrobia (pomijajac powody w stylu "nie pomysleli")? Blad nieoczekiwanego konca miejsca?

Osobiscie bym tak zrobil :P

Po prostu wydaje mi się że gdyby gra była w 720p to przecież trzeba by było grać w takiej rozdzielczości. Po co więc robić specjalnie większe filmiki które (najpewniej) przeskalują się w dół i praktycznie wyglądać to będzie tak jakby nagrali obraz od razu w 720p (albo gorzej nawet). Można by teoretycznie na czas odtwarzania zmienić rozdzielczość ekranu ale to takie trochę...dziwne :P. Nie wiem jak zachowują się TV LCD przy takich akcjach ale pewnie na chwilę nie będzie obrazu i pewnie da się ten moment zmiany rozdziałki zauważyć. Jeżeli przejście z gry do filmiku ma być płynne to bez sensu byłoby zmuszać TV (czy monitor) to nagłej zmiany rozdzielczości. Mój CRT monitor podczas zmiany rozdziałki wyłącza się i włącza i trwa to ze 2-3 sekundy. Ja bym się wnerwił na takie akcje podczas grania ;).

 

Co do HS to nie wiem jak jest. W Pleyteście w PSX Extreme padło stwierdzenie że filmiki to realtime (a grał wtedy HIV, ten sam co przemaglował nowego Ratchet'a i wyłapał ze filmiki to "filmiki") więc skoro tam się nie dopatrzył takich "kruczków" to może w i w Full filmiki są w realtime (choć recka o tym milczy).

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniac rozdzielczośc? Przecież filmiki w 720p też wyglądają bardzo dobrze. ;)

 

(...)

No tak ale pytanie było czemu nie ma sensu robić filmików w wyższej rozdzielczości niż sama gra. Tutaj nic się nie zyska (IMO) :P. Ale koniec tego gadania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic.

 

Stary dobry ratchet w podbitej oprawie.

Nie bylo zadnej super rewolucji jesli chodzi o gameplay, ale ten wyglad, ten design, spotengowany o HD, ten humor... to jest to!

 

Mechanika rozgrywki sie niczym nie rozni. Czulem sie poprostu jakbym gral w gre na PS2, tylko ze wlasnie w super oprawie. Pozatym zadnych roznic, to samo sterowanie, te same ruchy, te same patenty (np. jazda po szynach, przeskakiwanie przeszkod, omijanie pociagow itp.). Jedyne nowe co bylo, to gdy ratchet spadal z wysokosci po pewnej scence to mielismy to samo co w MDK2, czyli free fall, a samochody i taksowki poruszajace sie na wzor tych z piatego elementu omijalismy za pomoca wychylen sixaxisa. Fajne to nawet, ale szkoda ze nawet jak sie nie udalo ominac to ratchet sie tylko odbijal od pojazdu i spadal dalej bez zadnego uszczerbku na zdrowiu ;)

 

Ale gra sie naprawde przyjemnie. Demo przeszedlem z 3 razy wiec to samo mowi za siebie, jak fajne jest takie beztroskie walenie kluczem francuskim i zbieranie srobek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów Ratcheta :)

 

Już za niecały miesiąc, dokładnie 4 października na PS Store dostępne będzie do pobrania demko Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Świetna sprawa! Jeno dopowiem tylko, że jest to dokładnie ta sama wersja kodu, którą znamy z Games Convention. Niestety oficjalna data wydania pełnej wersji przygód dwójki zwariowanych bohaterów wciąż pozostaje nieznana. Musimy czekać na głos SONY w tej sprawie.

next-gen.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj troszkę. W US&A aktualizacje PSStore zawsze są w czwartek pod wieczór więc przeliczając na nas czas jutro rano powinieneś się cieszyć Swoim demkiem. Zwykle około 5 rano się aktualizacja pojawia.

 

Tak jak mówiłem, demko jest dostępne ale jego rozmiary poprostu powalają :o 1600 MB !!! Trzeby by pomyśleć o szybszym łączu :)

Edytowane przez PICCOLOOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Poczekaj troszkę. W US&A aktualizacje PSStore zawsze są w czwartek pod wieczór więc przeliczając na nas czas jutro rano powinieneś się cieszyć Swoim demkiem. Zwykle około 5 rano się aktualizacja pojawia.

 

Tak jak mówiłem, demko jest dostępne ale jego rozmiary poprostu powalają :o 1600 MB !!! Trzeby by pomyśleć o szybszym łączu :)

a dokladnie 1609 mb-leci 1mb na sekunde czyli musze doliczyc do 1609 :lol2: a pozniej jeszcze instalacja demka :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

i jak? czekamy na jakąś relację ;)

zaczne od grafy-bardzo dobra :) widac wielka ilosc pracy wlozona w detale otoczenia,grywalnosc jak to w "Rachetach" bywalo ;),trup sciele sie gesto,a zamiana wrogow w pingwiny lub zmuszanie ich do tanca ..daje rade :lol2: ,jak zawsze wiele humoru i szybkiej akcji,ta gra zdobedzie zapewne rzesze zwolenikow,aczkolwiek jak dla mnie pewnie bedzie w niej zbyt wiele strzelania a za malo elementow platformowych,aczkolwiek jak juz wyjdzie i ceny spadna to kupie.

 

tak czy siak polecam wszystkim,i fanom i innym na bezstresowe granie(do czasu 1 wiekszego problemu :lol2: )

 

ps.demko przechodzi sie w miare szybko ,ale to przyjemne 10 min ;),zapomnialem napisac ze jest bardzo fajna pompatyczna muza :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem czas przetestować demko i powiem że jestem bardzo zachwycony gierką. Grafika śliczna, muzyka bardzo klimatyczna czasami zmieniająca się w disco (Ci którzy grali wiedzą o co chodzi :)), gameplay bardzo przyjemny. Nigdy wcześniej nie grałem w Rachet'a także "początek" w pełni pozytywny. Właśnie dla takich gier kupiłem PS3. Czekam na full i polecam każdemu by pograł w tę gierkę, ewentualnie demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek wcisnelo mi sie "odpowiedz". No coz. Gra warta swojej ceny i kropka. Filmik, akcja, filmik, akcja, fajny bajer, akcja, filmik, fajny bajer, filmik, akcja. Czlowiek nie zacznie sie nudzic, gdyz na dlugo zanim akcja stanie sie monotonna jest jakis przerywnik, przez ktory nabieramy ochoty do dalszej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że gra nie w moich klimatach to jestem pozytywnie zaskoczony. Przeszedłem całe demko i ani razu nie miałem na myśli wciśnięcia przycisku "PS" i "Quit game". Zaraz zagram jeszcze raz. Może przekonam się do takich gier? Grafa fajniutka. dźwięk tak samo + łatwe sterowanie dają niezłą frajdę. :) Polecam niezdecydowanym zagrać w demko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameTap - 100.0%

GamePro - 100.0%

PSM Magazine - 95.0%

GamerNode - 95.0%

IGN - 94.0%

PSM3 Magazine UK - 93.0%

GameZone - 93.0%

Game Informer - 92.5%

UnderGroundOnline - 90.0%

Gaming Age - 90.0%

Gametrailers - 90.0%

GameAlmighty - 90.0%

PSX Extreme - 90.0%

Pro-G - 90.0%

1UP - 85.0%

GameSpy - 80.0%

GameSpot - 75.0%

 

średnia na gamerankings.com - 89.7%

średnia na metacritic.com - 89%

chciałoby się rzec: nareszcie ;)

 

 

Premiera:

- NA - October 30, 2007

- UK - November 7, 2007

- AU - November 8, 2007

- JP - November 11, 2007

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To arcyfanboyowska stronka, więc nic dziwnego, że się aż tak cieszą ;)

 

Sama gra faktycznie wygląda fajnie, choć za platformówkami nigdy nie przepadałem (nie mam niestety małpiej zręczności wymaganej przy tego typu produkcjach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

a ja narzekalem na fanboyow ps3 na naszym topicu :lol2: -nazwa stronki "Sony defense force" mnie rozbroila,w kazdym newsie X' ponosi taka kleske ze wlasciwie juz nie zyje :lol2:

 

a co do "Racheta" to czyz ta fanowska strona nie mogla dac inna swoja ocene niz 10.50/10 :lol2: :lol2:

 

-pozostanmy przy sredniej swiatowej czy w granicach 90% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...