Skocz do zawartości
Mr.Martin

19 Calowy Do 900zl Max

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam HP Pavilion w2007v albo HP Pavilion w1907v. Ta 2 jest w cenie 799zł w komputroniku, sam sobie sprawiłem 20" z HP wczoraj i obraz jest naprawdę świetny. Polecam jako alternatywę dla SAMSUNGA,a a obraz jest nawet lepszy, no i czerń tak nie świeci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam HP Pavilion w2007v albo HP Pavilion w1907v. Ta 2 jest w cenie 799zł w komputroniku, sam sobie sprawiłem 20" z HP wczoraj i obraz jest naprawdę świetny. Polecam jako alternatywę dla SAMSUNGA,a a obraz jest nawet lepszy, no i czerń tak nie świeci :D

FAcet w vobisie powiedzial mi ze ten hp smuzy bardzziej w grach niz samsung. Jak tam ze smuzeniem na nim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się monitor nie ma DVI, ale już pracowałem z różnymi monitorami LCD i naprawdę nie widać różnicy. Radzę najlepiej się rpzejść do jakiegos Vobisa czy Komputronika albo coś podobnego i posprawdzać sobie jakość orazu na różnych monitorach. Dużo monitorów jest w sklepie dla idiotów, może tam się wybierz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się monitor nie ma DVI, ale już pracowałem z różnymi monitorami LCD i naprawdę nie widać różnicy. Radzę najlepiej się rpzejść do jakiegos Vobisa czy Komputronika albo coś podobnego i posprawdzać sobie jakość orazu na różnych monitorach. Dużo monitorów jest w sklepie dla idiotów, może tam się wybierz. Pozdrawiam.

Ja też widziałem nieco monitorów LCD i zawsze widziałem różnicę oczywiście nawet po dokładnej kalibracji/regulacji sygnału. Dodatkowo im gorszej jakości wyjście analogowe tym różnica bardziej się pogłębia. Ja osobiście odradzam zakup monitora bez wejścia cyfrowego ... bez niego tracimy największą zaletę LCD czyli perfekcyją kontrolę subpikseli , brak jakichkolwiek strat bo nie ma konwersji z cyfry na analog i ponownie z analogu na cyfrę .... ale jak widać są tacy co nie widzą różnicy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.Martin jak chcesz to mogę sprzedać Ci Samsung SyncMaster 971P za 900 zł ale odbiór osobisty bo nie bawię się w wysyłanie :wink:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Monitor jest w pełni sprawny 0 wypalonych pikseli i jest na 3 letniej pisemnej gwarancji.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...