Skocz do zawartości
cv

Audiotrak Prodigy Hd2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba oszaleję z tym tłumaczeniem ,dzisiaj przy edycji wszystko się z jakiegoś powodu skasowało ,co prawda częściowo to odtworzyłem ale było już zrobione znacznie więcej :mur: . Wezmę też chyba założę nowy temat roboczy(żeby tu nie zaśmiecać) gdzie będę wklejał te zdania z którymi mam problem z przetłumaczeniem , tak że jak ktoś będzie wiedział jak to prawidłowo przetłumaczyć to będzie mógł tam zaproponować swoją wersję :wink: .

 

EDIT

Temat już stworzony :wink: .

Temat Roboczy Do Tłumaczenia Testu Prodigy Hd2.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest limit wielkości postu?

 

Tak przy okazji, publikacja tłumaczenia teoretycznie wymaga zgody autora.

A najciekawsze jest to że na forum IXBT spytałem się na dwa dni wcześniej przed opublikowaniem przez nich tego testu ,właśnie o to czy planują test Prodigy Hd2 :D ,ja dość słabo znam język rosyjski ale zarejestrowałem się tam właśnie po to żeby im sugerować testy interesujących mnie urządzeń :wink: .

Jak skończę (przy pomocy oczywiście) to tłumaczenie ,to dam im linka z zapytaniem czy może zostać czy też mam usunąć :? .

 

Może jest limit wielkości postu?

To jest możliwe ,być może będę musiał zmniejszyć fotki :-| .

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca się zmieniać karte z Audigy2ZS na prodigy 2hd,jeśli posiadam kolumny Tonsil Premium(podłogowe) + wzmacniacz Yamaha A-520?

muzyki słucham w formacie flac,cd rip

Edytowane przez kad2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mi ci polecić legendarnego już forum608 wykonywanego przez piotrka608 z forum audiostereo.pl

Teraz można kupić zmodernizowaną wersję Forum608II. Mam go razem z BD 150 i jestem więcej niż zadowolony.

Z tego co wiem to ten wzmak był projektowany z myślą o HD600 właśnie, więc to byłby strzał w dziesiątkę. Jedynym problemem może być cena, ja za najwypaśniejszy wzmacniacz w wersji Ultimate zapłaciłem około 800zł. Razem z predysponowaną sieciówką.

Wzmacniacz jest robiony na zamówienie w niewielkich ilościach i będziesz musiał trochę na niego poczekać. Ja czekałem prawie dwa miesiące. :-P

Jeśli jesteś zainteresowany to zaloguj sie na audiostereo.pl i wal do piotrka608 na PW.

Myślę, ze Forum608II szczególnie w przypadku sennków hd600 to o wiele lepsze rozwiązanie, niż najdroższy nawet Holdegron.

Forum608 zamówiony.

 

Teraz pozostaje tylko czekać.

 

freaker - dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nikt tak naprawdę nie wie który oamp do czego służy idąc za radą

sieciowych guru hi_endowych ;) zamówiłem 3 szt LM4562 .

ponoć absolutna rewelacja-zobaczymy.

wzmacniacz słuchawkowy na TPA6120 też już jedzie a to bardzo transparentny sprzęcik.

jak już to wszystko będe miał to opisze jak gra a także popróbuję paru innych zestawień oampów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo

wlasnie podłaczylem nowozakupione hd2, czy moglby mi ktos posłuzyc radą co w tych ich sterownikach pozmieniac ?

powyłaczalem wszystko co sie dało, mam cos tam jeszcze zmieniac ?

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jestem odosobniony,

 

mam za to pytanie, jako, że posiadam geniusy 1250x a one mają małego jacka, chciałbym skorzystać z tych wychwalanych przed wzmacniaczy i podłączyć dźwięk przez chinche, równałoby się to z jakąś przejściówką - kablem - 2 wyjścia z RCA i wejście małego jacka, w sumie takie coś można zmontować samemu, mam tylko pytanie czy nic nie rozwalę? i czy geniusy mogą tak grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem, że używam :wink: właczylem tylko z ciekawosci i od razu zauwazylem, ze to psuje dźwięk. Korektory mam powylaczane, zero efektów, wzmacniacz też na neutral.

paczka01 tak sie zastanawiam co by sie stalo jakbys to podlaczyl pod wyjscie sluchawkowe na karcie..

Aż wszedlem na allegro, żeby sprawdzić czy są takie przejściówki i o dziwo są : http://allegro.pl/item256597013_redukcja_g...227_.html#photo nie powinno być z tym żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba będę musiał sprzedać tę kartę - na dzień dzisiejszy nie udało mi się jej zmusić do współpracy z linuksem :(

Witam

Na stronie www.alsa-project.org w dziale Bug Tracker jest patch do karty prodigy hifi i prodigy hd2.

Watek nr 0002384.Wystarczy sciagnac alsa-driver i zaaplikwoac patch pozniej skompilowac.

Smiga extra i nie trzeba zadnych asio , wystarczy kernel z real time ale na zwyklym kernelu pewnie nie

slychac roznicy.W standardowym kernelu nie ma wsparcia dla tej karty.W razie pytan pytaj

udziele informacji.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...