Skocz do zawartości
cavarr

Racer Driver: Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Race Driver One to tytuł kolejnej części serii Toca Race Driver wyprodukowanej przez firmę Codemasters. Podobnie jak w edycjach poprzednich gracz zmuszony jest do ścigania się w różnych dyscyplinach, odmiennych warunkach pogodowych oraz przy pomocy wielu typów pojazdów.

 

W porównaniu do pierwowzoru, otrzymujemy znacznie bogatszą gamę tras oraz samochodów. Producent postarał się, aby gracz spędzający czas przy Race Driver One zwiedził wiele egzotycznych zakątków świata i zasiadł za kierownicą najdroższych samochodów.

 

Fabuła dla pojedynczego gracza składa się z serii wyścigów, których wygranie oznacza ostateczny sukces oraz tytuł najlepszego kierowcy w historii motoryzacji. Oczywiście dla osób lubiących starcia w internecie opracowano system rozgrywek wieloosobowych, w których jednocześnie ściga się nawet kilkunastu zawodników.

 

Race Driver One działa na silniku graficznym Neon, pierwszy raz wykorzystanym w Colin McRae: DIRT. Dzięki niemu generowany na ekranie obraz pełen jest szczegółów nadających każdemu modelowi niezwykłego realizmu.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

jak będzie Le Mans to biore w ciemno

 

jak narazie to zadna samochodówka oprócz Gran Turismo nie ma tego wyscigu...

GTR2 , GTL , rFactor + mody :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR2 , GTL , rFactor + mody :wink:

wiedziałem ze ktos wyskoczy z dziełami od Simbin :) bo sam mam GTR1 i GTR2 i nie ma tam wyscigu Le Mans. Oczywiscie są mody, ale chyba o nich nie mówimy? Poza tym raz sciągnałem trasę i zachwycony nie byłem, wręczprzeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

wiedziałem ze ktos wyskoczy z dziełami od Simbin :) bo sam mam GTR1 i GTR2 i nie ma tam wyscigu Le Mans. Oczywiscie są mody, ale chyba o nich nie mówimy? Poza tym raz sciągnałem trasę i zachwycony nie byłem, wręczprzeciwnie.

Wiesz , to zalezy od jakiej grupy masz tor itd. Tego jest multum , po prostu przeogromna ilosc miedzy innymi na NoGripie. Ja mialem ta trase i nie narzekalem , ba..miesiac na niej jezdzilem :-P

 

Wraajac do Toki. Ktos wyzej wspomnial o screenach. Zgadzam sie w 100% , przy okazji kazdej czesci widzielismy sprytne retusze , ktore ukazywaly real grafe , a pozniej kop w zeby w czasie normalnej gry i ... graficzna zalosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz faaaaak.

 

decyzja zapada - kolejny must have...

 

znowu podobnie jak w Toca mamy x serii samochodowych do wyboru, na dodatek jak sie okazuje samochodów na torze bedzie od groma - myslalem ze bedzie max 10.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam :) mysle, ze kazdy bedzie zadowolony, jezeli chlopaki utrzymaja poziom znany z pgr 4 czy burnout paradise :D bardziej martwi mnie gameplay i te 30 fps. Wiekszosc pewnie pamieta flat out'a - na piecu gralo sie swietnie :) do tego nawet przy bardzo slabych konfigach gierka chodzila plynnie. W ultimate carnage na klocka poprawili grafike i ... przy okazji zjechali do 30 fps, przez co gierka stala sie praktycznie niegrywalna :huh: imho to po prostu za malo i zadne maskowanie blurami czy innymi &^%@ tu nie pomoze :?

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem w temacie o GT5, nie można wystawić oceny grze po trailerze. Wcześniejszy filmik super a dzisiejszy zweryfikował moje przypuszczenia. Na + zniszczenia. Reszta jakaś taka sobie. Obym się mylił bo screeny wyglądały smacznie (jak w każdej toce zresztą).

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No "szczerze pisząc" to graficznie GT5 zrobiło na mnie wieksze wrażenie. Tylko, że tutaj jest świetny model zniszczeń (przynajmniej jeżeli chodzi o widowiskowość) no i to może zaważyć w którą gre bedzie sie przyjemniej grało :). Trza poczekać do grywalnego dema. A i jeżeli to nie jest prezentacja tylko normalny model jazdy to zdeka słabo to wygląda ;]. Zupełnie jak dirt i jego hamulce (ze 100 do 0 w 1 sec ;]).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck. Już miałem nadzieję, że jakiś fajny model jazdy będzie. Jednak skopali go tak samo jak w Dircie. Co mnie obchodzi grafika i model zniszczeń jak jazda nie przyniesie mi frajdy? I to hamowanie ;/ Zawiodłem się.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ostatnio gry wyścigowe skupiają się na wszystkim innym niż na wyścigach a co za tym idzie odczuciami z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gry wyścigowe skupiają się na wszystkim innym niż na wyścigach a co za tym idzie odczuciami z jazdy.

ee tam przesadzasz :) na szczescie mamy w czym wybierac ;] mi tam forza, burnout paradise i pgr4 jeszcze na dobrych kilka miechow powinny wystarczyc (gram w 5 gier naraz;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ee tam przesadzasz :) na szczescie mamy w czym wybierac ;] mi tam forza, burnout paradise i pgr4 jeszcze na dobrych kilka miechow powinny wystarczyc (gram w 5 gier naraz;))

Ale po wgraniu Juiced 2 zastanawiałem się czy to nie jest dodatek do simsów gdzie oprócz ubierania swojej postaci możemy zmienić wygląd swojej fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...