Skocz do zawartości
wysio

Chłodzenie Z S939 Na S775

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zmieniłem platformę i zostało mi całkiem nowe chłodzenie, z którego byłem bardzo zadowolony - Cooler Master TX.

Wiatrak jest cichy, chłodzenie wydajniejsze - ogólnie lepiej się sprawuje od Freezera. I teraz kombinuje, jak to zrobić, żeby zaczepić ten radiator pod mój nowy sprzęt. Szukałem jakiś aplikatorów, ale nic takiego nie znalazłem - oprócz kosza ze zdjęcia. Jest to kosz standardowo dołączany do Pentagrama. Na oko wygląda, że wszystko będzie pasować. Co o tym myślicie i gdzie takie coś można dostać??? Może ktoś z Was ma na zbyciu?

Pozdrawiam!

post-135381-1190756774_thumb.jpg

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ramka jest pod s775. I ma dwa zaczepy po bokach, gdzie można by zamontować moje chłodzenie, które to wygląda tak, jak na zdjęciu. Akurat zapięcie jest na jeden ząbek. Tylko nie jestem pewny czy rozstaw będzie się zgadzał. post-135381-1190812421_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię Ci doradzić, ale musisz sobie zdawać sprawę z tego, że najważniejszy jest docisk podstawy do radiatora. Wszystkie zapinki są coolerów są tak projektowane by radiator był na odpowiedniej wysokości nad płytą główną. Ramka od Pentagrama może przede wszystkim to zmienić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...