Skocz do zawartości
wojsed

Wentylator Od C2d Na... Intel Pentium Ii (slot 1) ;]

Rekomendowane odpowiedzi

mój stary komputer własnie z PII 400mhz poszedł w odstawke na rzecz C2d E6750.

Lecz staruszek powedrował do siostry, jednak gdy z 1,5-2lata temu otwierałem obudowe okazało się że wentylator na procesorze wogole się nie kręci, ze starości miał prawo już się zepsuć, jednak moje zdziwienie że do tego czasu z kompem nic sie nie stało. A ma już 8 latek. Teraz kupując nowego + inne chłodzenie zostałem, z BOXowym chłodzeniem od C2D i mogę go sprzedać ale pomyślałem że może dało by radę jakoś go zamontować na PII? Jakieś pomysły sugestię? Bo staruszek strasznie głośny pewnie zasilacz ale nie wiem, narazie myśle o coolerze na cpu by dać jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze szczedze, choć poznaniak jestem :P tylko nie wiem co i jak montować na takim staruszku.

Kiedys przez jakis czas podczas długiej i intensywnej pracy potrafil sie zrestartowac, podejrzewałem ram, ale nie chcialo mi sie kombinowac i jakos samo mu przeszlo ;p

czyli zwykly wiatrak tylko pytanie czy sens zdejmowac tamto stare i jak to zamontowac?

 

Bo teraz to zaciski i cyk a tam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...