Skocz do zawartości
neksus

Obudowa Antec'a

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos posiada tą obudowe ?

 

http://www.cooling.pl/antec-performance-on...odukt,1271.html

 

jak tak to chciałbym zeby podzielił sie wrażeniami ...... ciezko mi znalesc obudowe ale ta mi sie spodobało

 

chce wydac do 500 zł na porządna obudowe.... czy ta jest warta swojej ceny ? czy w tej granicy cenowej ktos poleci cos lepszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tan buda wygląda, że tak powiem... źle. Moim zdaniem celuj w TT Shark, używane(lub nowe) P180-182 na allegro no i klasykę - Lian-Li.

 

http://www.cooling.pl/lian-li-pca16b-czarn...odukt,2089.html

http://www.cooling.pl/antec-nine-hundred,produkt,1761.html

http://www.cooling.pl/antec-performance-on...odukt,1384.html

Edytowane przez KaTaTaFish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie... moze to pier...oła..... ale zależy mi na tym żeby USB było wysoko .... czesto korzystam i wole miec pod ręką a nie schylac sie...

 

no i chciałbym zeby szybko mozna było dostać sie dośrodka

 

oraz zeby tyle zaslepki od kart PCi było mozna demontowac u montowac...

 

 

 

qrcze KaTaTaFish żadna z tych co pozałes mi sie nie podoba.... a przeciez to też istotna sprawa... zeby i mi sie wizualnie podobała

 

 

http://www.cooling.pl/antec-nine-hundred,produkt,1761.html ta w ogole jak statek kosmiczny wygląda :D

 

czy ta http://www.cooling.pl/antec-sonata-iii-500...odukt,2092.html <--- mozna dorawc bez zasilacza ??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

podoba mi sie http://www.cooling.pl/antec-sonata-iii-500...odukt,2092.html

 

ale nie ma takich rozwiązan jak http://www.cooling.pl/antec-performance-on...odukt,1383.html

 

 

 

zawsze musi byc cos za cos :((

Edytowane przez neksus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Kupilem wczoraj obudowe Antec Performence One P182. Obudowa niby "elo pro" no i sie zgadza ale za UJA nie wiem jak mam sie tam pomiescic i poprowadzic kable. Dlatego prosba do uzytkownikow tych Obudow o jakas porade, moze fotki jak robili w czasie montazu, wszelka pomoc mile widziana. Wczoraj o malo jej nie wypier****** przez okno. W mojej wczesniej budzie Chieftec'u LBX (wersja dluzsza) to jest kosmos w srodku w porownaniu do tej. W Chieftecu to sie ganiac mozna.

Sprzet jak w sigu oczywiscie troszke chlodziwa na podzespolach zmienilem i sa wieksze niz BOX'owe ale to nie znaczy ze nie powinienem sie z tym wszystkim zmiescic.

Problem polega na tym ze nie mam pomyslu jak sobie poradzic z zasilaczem i z miejscem jakie dla niego zostalo przydzielone. Przeciez to jest ŻART!!!!

Mam zwykly zasilacz dodatkowo z odpinanymi kablami i przeciez ten wiatrak co niby jest na dole to wogle nie ma szans zeby tam byl bo mi kable do niego siegaja. Poza tym mam pytanie, czy montujac zasilacz na dole (niz standardowo na gorze) w tej obudowie powinienem go montowac tak jak na gorze (czyli wiatrakiem 12 cm) ku dolowi, czy moze odwrotnie z wiatrakiem skierowanym ku gorze?

Smieszne jest to ze w srodkowej sekcji mozna zamontowac tylko 2 HDD. Ja mam 3 i co? Teraz jeden musi pojsc w pionie na dol.

Nie wiem moze to wina zasliacza i te bez odpinanych kabli moze szybciej ulegaja zagieciu (znaczy sa krotsze) poprzez brak wtyczki i mozna nimi manewrowac tak zeby nie dochodzily do wiatraka na dole obudowy?

 

Fakt jakosc wykonania to poprostu istny majstersztyk ale mogli by chociaz troche bardziej rozbudowanego manuala dodawac z propozycji jak i co poprawdzic

 

Pls o jakies porady.

 

Pozdr.,

disaster3

 

@Dyrektor

nie wiem jak GTX ale z TR Extreme'm sie tam zmiescilem spokojnie

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z osób posiadających obudowę Antec P182 może mi odpowiedzieć na pytanie czy bez problemu wejdzie do niej GF 8800 Ultra/GTX oraz czy zmieści się do niej cooler na procesor Thermalright Ultra-120 eXtreme?

Z tego co wiem, trzeba zdemontować koszyk na dyski przy GTX. Ultra-120 wchodzi.

Kupilem wczoraj obudowe Antec Performence One P182. Obudowa niby "elo pro" no i sie zgadza ale za UJA nie wiem jak mam sie tam pomiescic i poprowadzic kable. Dlatego prosba do uzytkownikow tych Obudow o jakas porade, moze fotki jak robili w czasie montazu, wszelka pomoc mile widziana.

Ja tak to zrobiłem:

Dołączona grafika

efekt:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@omgwtf

 

Pieknie to u Ciebie wyglada.

 

Niestety u mnie tak nie bedzie a dlatego ze u mnie zasilator jest troche dluzszy niz Twoj (fajnie krotki jest ten ANTEC co masz - co to za model?)

Druga sprawa mam 8800GT z Accelero S1 + 120mm wiatrak to bydle zajmuje prawie 3 sloty + wtyczka do zasilania. Musialem z srodkowej sekcji wymontowac 1 z 3 moich HDD (ten gorny) i wlozyc na doł bo wtyczka do grafiki sie nie miescila.

DOdatkowo mam kable w oplotach i nie docisne ich z tylu scianki obudowy tak fajnie jak jest to u Ciebie.

 

Generalnie buda super, dyski fajnie wyciszone ale tempy mi skoczyly do gory ze wzgledu na mniej miejsca w srodku przynajmniej na moje podzespoly w stosunku do Chieftec'a LBX'a no i z ta cisza bym polemizowal. Te wiatraki 12 ustawione na LOW wcale nie sa takie ciche. Przy najblizszej okazji chyba wyleca z budy na rzecz FANDER'ow, Noctua badz Scythe S-Flex'ow (te wiatraki to sa naprawde ciche).

 

Jak wroce z roboty to zarzuce foty, zdeka tragedia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wiatraki 12 ustawione na LOW wcale nie sa takie ciche. Przy najblizszej okazji chyba wyleca z budy na rzecz FANDER'ow, Noctua badz Scythe S-Flex'ow (te wiatraki to sa naprawde ciche).

Ja sobie je po chamsku na 5V w molexa włożyłem, i są cichutkie :D wedle badań z SPCR, dorównują Fanderowi :)

fajnie krotki jest ten ANTEC co masz - co to za model?

Zasilator? Antec EarthWatts :) jeden z najcichszych zasilaczy :D Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że był gdzieś link do "kompatybilności" obudów z 8800.

Jednak coś nie mogę go znaleźć.

Może się orientujecie czy do Antec SOLO wejdzie bezproblemowo 8800GT / GTS ewentualnie Ati 3870 ??

Nie chcę kupować obudowy, która by ograniczała mi w przyszłości wybór. W planach mam nową grafikę gdzieś koło maja.

Antec Solo podoba mi się ze względu na sposób mocowania dysków., więc dobrze by było, aby grafika weszła do obudowy z zamontowanymi na gumach dyskami.

http://www.dzikie.net/index.php?art=antec_...p=2&cpage=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow.

Jestem nowy na forum.

 

Skladam komputer a ze jestem poczatkujacy to wiele pytan sie pojawia i czesto nie wiele odpowiedzi :) stad pozwolilem sobie zadac pytanie w tym watku(zeby nie zakladac nowego)poniewaz dotyczy on obudowy antec p182, ktorej jestem szczesliwym posiadaczem :D

 

Czy ktos moze wie jak podpiac wiatraki anteca (3 w zestawie) do zasilacza??

Zakonczone sa molexami 4 pinowymi (zaznacze ze sa one dziwne zarowno zenskie i meskie piny w jednej wtyczce)ktore nie pasuja do zasilacza ani juz tym bardziej do plyty glownej.To co moge jeszcze dodac to to ze wraz z zasilaczem Corsair HX620W dostalem przewod oznaczony dumnie (fan only) ale on tez nie daje sie podlaczyc do zasilacza?!

 

Czy kazdy ma byc podlaczony oddzielnie do zasilacza??

 

Moge podeslac zdjecie

 

Prosze o pomoc w rozwiazniu problemu.

Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje, wszystko pasuje, tylko moze sa krzywe te bolce i nie mozesz dokladnie wlozyc. Generalnie jak mialem te fabryczne wiatraki (pseudo ciche bo juz ich nie mam :) ) to ten z tylu i gory zlaczylem razem i do nich wpiałem molexa z zasilacza. A ten na dole to wogle mi sie nie miescil mialem za dlugi zasilacz. Zreszta troche wczesniej sa fotki, teraz troche inaczej w srodku wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzieki za podpowiedzi

 

Klaus: ponizej zamiescilem zdjecie wtyczek dwie z lewej to jest wtyczka od wiatraka pokazana z dwoch stron meskiej i zenskiej, dla porownania z prawej molex pasujacy do zasilacza

 

post-157150-1203946809_thumb.jpg

 

disaster: no wlasnie nie pasuje, a czy moge podpiac wszystkie trzy wiatraki ze soba ??(wtyczki to umozliwiaja), wtedy wszystkie trzy wepne do innego przewodu a ten do zasilacza?? wydaje mi sie kazdy z nich powienien byc podpiety pod jedna linie12V (poprawcie mnie jesli sie myle)

 

to jest jedyna opcja z mozliwych kiedy moge wszystkie podlaczyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...